Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Heart
Pasante Heart

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


(7)
27.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
39.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(1)
34.95 €
-15% Akcija
Nemokamas pristatymas
Lizingas
-15% Akcija
Lizingas
Nemokamas pristatymas
225.21 € 264.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(2)
9.95 €
(1)
19.95 €
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.75 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Pasante Heart yra žavus ir romantiškas prezervatyvas, kuris prideda ypatingą žavesį jūsų intymiam gyvenimui. Šis produktas išsiskiria savo unikaliu dizainu - širdies formos reljefu, kuris ne tik suteikia papildomą stimuliaciją, bet ir kuria jaukų, romantinį atmosferą. Mano patirtis su Pasante Heart buvo maloni ir džiuginanti. Jis ne tik užtikrina saugumą ir patikimumą, bet ir suteikia ypatingą jausmą, kuris prideda smagumo intymiam susisiekimui. Šis prezervatyvas yra patogus naudoti ir patvirtintas saugus, todėl galėjau naudotis juo su visišku pasitikėjimu. Iš viso, Pasante Heart yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymius santykius su šiek tiek papildomo romantiškumo. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie siekia padaryti savo intymius momentus ypatingesnius ir labiau išraiškingus.

2024-01-18
5.0
Pasante Heart prezervatyvas yra puikus pasirinkimas! Jis ne tik suteikia aukštą apsaugos lygį, bet ir užtikrina malonų intymų momentą. Šio prezervatyvo privalumai ne tik jo kokybėje, bet ir prieinamoje kainoje. Mano partnerė labai patenkinta produkto efektyvumu ir patogumu naudoti. Sirdies formos pakuotė ne tik žavi estetiškai, bet ir suteikia ypatingą šventinį prisilietimą. Tai ne tik patraukli detalė, bet ir puikus būdas pabrėžti intymų momentą. Rekomenduočiau Pasante Heart prezervatyvą tiems, kurie vertina kokybę, prieinamą kainą ir nori pridėti šiek tiek romantiškumo į savo santykius.

2019-06-01
4.0
Smagi pakuote, svarbiausia kitokia nei visos:)

2018-07-20
5.0
Atvirai sakant širdelės formos pakuotėje esantį prezervatyvą pirkau tik norėdama pralinksminti savo antrąją pusę bei paįvairinti mūsų seksualinius santykius. Tiksliau suteikti jiems daugiau romantikos. Kaip visada, fantazijos.lt parduotuvė tikrai pasistengė ir nustebino mus itin geros kokybės prezervatyvu, kuris neįtrūksta net intensyviausio sekso metu. Taip pat lengvai slysta, patogiai užsimauna ir nusimauna nuo vyriško pasididžiavimo. Turi itin tvirtą rezervuarą spermai. O daugiau gi nieko ir nereikia: tik patikimos apsaugos sekso metu ir kad minėtoji apsauga netrukdytų patirti didžiausią malonumą lytinio akto metu. Labai rekomenduoju naudoti tiek vaginalinio, tiek analinio, tiek oralino sekso metu. Tikrai nenusivilsite. Rekomenduoju šiuos prezervatyvus pirkti tik fantazijos.lt parduotuvėse. Malonaus naudojimo.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ