Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Love
Pasante Love

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


(3)
10.95 €
(8)
9.95 €
(1)
10.95 €
9.00 €
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(2)
11.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Elegantiškas ir patikimas prezervatyvas, kuris pridės ypatingumo jūsų intymioms akimirkoms. Jo subtilus dizainas ir minkštas paviršius suteikia natūralų pojūtį ir patogumą, leidžiantį mėgautis intymumu be jokio diskomforto. Mano patirtis su Pasante Love buvo tikrai maloni - šis prezervatyvas ne tik užtikrina saugumą, bet ir suteikia ypatingą jausmą, kuris prideda romantiškumo ir šilumos intymiam susisiekimui. Be to, jis yra lengvai naudojamas ir patvirtintas saugus, todėl galite naudotis juo su visišku pasitikėjimu. Iš viso, Pasante Love yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymius santykius su elegancija ir švelnumu. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie siekia padaryti savo intymes akimirkas ypatingomis ir įsimintinomis.

2024-01-23
5.0
Pasante Love yra puikus produktas, kuris praturtina intymias akimirkas. Jo aukštos kokybės natūralus lateksas suteikia patikimą apsaugą ir tuo pačiu patogumą. Dėvėti šiuos prezervatyvus yra malonu, nes jie turi švelnų ir lygų paviršių. Be to, jie puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl jausmas yra natūralus ir nematomas. Tai yra ne tik apsauginė, bet ir patraukli prekė, atspindinti aukščiausius standartus. Pasante Love prekės ženklas taip pat palaiko atvirą ir teigiamą požiūrį į seksualinę sveikatą bei švietimą. Tai svarbu ir vertinga. Pasante Love prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiek tiems, kurie jaučiasi saugiai esantys intymiose akimirkose, tiek ir tiems, kurie vis dar ieško patikimų kontraceptinių priemonių. Tai patogus ir saugus būdas pasirūpinti savo sveikata ir mėgautis intymių santykių privalumais.

2024-01-04
5.0
Pasante Love prezervatyvas yra patrauklus ir patogus pasirinkimas intymiems akimirkoms. Jo plonas dizainas suteikia natūralų jausmą, nepažeidžiant saugumo. Malonus kvapas ir skonis papildo romantišką atmosferą. Patirtis naudojant šį prezervatyvą buvo itin teigiama – jis suteikė malonumą ir užtikrino patikimą apsaugą. Apgalvotas pakuotės dizainas palengvina naudojimą. Manau, Pasante Love yra puikus pasirinkimas norintiems jungti patirtį su saugumu. Rekomenduočiau šį produktą kitiems, ieškantiems kokybiško ir malonaus prezervatyvo intymioms akimirkoms.

2023-01-19
5.0
Pasante Love prezervatyvai yra dar vienas puikus šios linijos gaminys. Tiesa, jie nėra kažkuo ypatingi kalbant apie funkcijas ar savybes, tačiau jie yra puikus pasirinkimas norint kažko paprasto ir klasikinio. Kaip ir visi Pasante prezervatyvai taip ir šie puikiai priglunda ir išlieka vietoj lytinio akto metu, todėl nereikia baimintis, kad prezervatyvas nuslys ir sugadins seksą. Jie yra gerai lubrikuoti, todėl sukuriamas geras slydimas sekso metu, neišsausėja ir nesukelia nemalonių pojūčių. Ką noriu pabrėžti tai pakuotės žaismingumą ir romantiškumą, užrašas LOVE ant pakuotės labai dera su artejancia Valentino diena, todėl rekomenduoju įsigyti vien dėl pakuotės, kad sukurti gerą nuotaiką prieš seksą, o prezervatyvai irgi nenuvils.

2022-12-10
5.0
Tai vienas geriausių pasirinkimu kokybiškos prekės norinčiam pirkėjui. Lubrikanto kiekis daug didesnis nei kitų gamintojų produktuose, todėl sustiprins pojūčius ir slydimą sekso metu. Be to, iš karto galima pastebėti, kad yra šiek tiek plonesni nei įprasta, todėl pjūčiai bus tokie, kaip ir be apsaugos. Nepaisant to, kad labai ploni, yra labai tvirti ir neplyšta todėl galima saugiai užsiimti visomis sekso rūšimis. Pagaminti iš labai minkštos ir švelnios medžiagos. Taip pat pakuotė labai vizuali ir traukia dėmesį, bei suteikia žaismingumo. Yra net keturi galimi įpakavimai, todėl perkant kas kartą atrodys kaip kitą prekė, bet turinys lieka tas pat. Galima naudoti ir su lubrikantais. Tai tikrai labai kokybiška ir gera prekė, galima sakyti, ideali, todėl rekomendacijos tik geriausios.

2018-07-19
5.0
Prezervatyvai Pasante man ir mano antrajai pusei jau seniai yra virtę tobuliausiu prezervatyvų prekinių ženklu. Paklausite kodėl? Atsakymas paprastas - dėl savo idealios kokybės. Taigi, ką galime pasakyti apie prezervatyvus "Pasante Meilės galia"? Jie pagaminti iš itin kokybiško latekso, kuris itin intensyvaus sekso metu net neįtrūko (atsižvelgiant į tai, kad jie yra plonesni). Kalbant apie jų plonumą - kadangi šie prezervatyvai yra žymiai plonesni, jų net nesijaučia lytinio akto metu. Atrodo, kad viskas vyktų be apsaugos priemonės. Nepamirškime ir didesnio lubrikanto kiekio. Jei mergina sunkiau susijaudina (kaip yra mano atveju), šie prezervatyvai žymiai palengvina slydimą ir pagerina sekso kokybę. O tai yra nerealu. Nevertėtų pamiršti ir dailios pakuotės. Šie prezervatyvai yra supakuoti idealiai.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ