Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Love
Pasante Love

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
Video
Video
(3)
8.95 €
9.00 €
Video
Video
(1)
9.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
9.95 €
(2)
9.90 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (3)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-01-19
5.0
Pasante Love prezervatyvai yra dar vienas puikus šios linijos gaminys. Tiesa, jie nėra kažkuo ypatingi kalbant apie funkcijas ar savybes, tačiau jie yra puikus pasirinkimas norint kažko paprasto ir klasikinio. Kaip ir visi Pasante prezervatyvai taip ir šie puikiai priglunda ir išlieka vietoj lytinio akto metu, todėl nereikia baimintis, kad prezervatyvas nuslys ir sugadins seksą. Jie yra gerai lubrikuoti, todėl sukuriamas geras slydimas sekso metu, neišsausėja ir nesukelia nemalonių pojūčių. Ką noriu pabrėžti tai pakuotės žaismingumą ir romantiškumą, užrašas LOVE ant pakuotės labai dera su artejancia Valentino diena, todėl rekomenduoju įsigyti vien dėl pakuotės, kad sukurti gerą nuotaiką prieš seksą, o prezervatyvai irgi nenuvils.

2022-12-10
5.0
Tai vienas geriausių pasirinkimu kokybiškos prekės norinčiam pirkėjui. Lubrikanto kiekis daug didesnis nei kitų gamintojų produktuose, todėl sustiprins pojūčius ir slydimą sekso metu. Be to, iš karto galima pastebėti, kad yra šiek tiek plonesni nei įprasta, todėl pjūčiai bus tokie, kaip ir be apsaugos. Nepaisant to, kad labai ploni, yra labai tvirti ir neplyšta todėl galima saugiai užsiimti visomis sekso rūšimis. Pagaminti iš labai minkštos ir švelnios medžiagos. Taip pat pakuotė labai vizuali ir traukia dėmesį, bei suteikia žaismingumo. Yra net keturi galimi įpakavimai, todėl perkant kas kartą atrodys kaip kitą prekė, bet turinys lieka tas pat. Galima naudoti ir su lubrikantais. Tai tikrai labai kokybiška ir gera prekė, galima sakyti, ideali, todėl rekomendacijos tik geriausios.

2018-07-19
5.0
Prezervatyvai Pasante man ir mano antrajai pusei jau seniai yra virtę tobuliausiu prezervatyvų prekinių ženklu. Paklausite kodėl? Atsakymas paprastas - dėl savo idealios kokybės. Taigi, ką galime pasakyti apie prezervatyvus "Pasante Meilės galia"? Jie pagaminti iš itin kokybiško latekso, kuris itin intensyvaus sekso metu net neįtrūko (atsižvelgiant į tai, kad jie yra plonesni). Kalbant apie jų plonumą - kadangi šie prezervatyvai yra žymiai plonesni, jų net nesijaučia lytinio akto metu. Atrodo, kad viskas vyktų be apsaugos priemonės. Nepamirškime ir didesnio lubrikanto kiekio. Jei mergina sunkiau susijaudina (kaip yra mano atveju), šie prezervatyvai žymiai palengvina slydimą ir pagerina sekso kokybę. O tai yra nerealu. Nevertėtų pamiršti ir dailios pakuotės. Šie prezervatyvai yra supakuoti idealiai.