Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Ribs & Dots
Pasante Ribs & Dots

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
9.95 €
Paskutinė prekė
Video
Paskutinė
Video
(3)
9.95 €
8.95 €
8.95 €
(2)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
8.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.86 (21)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-18
5.0
Stimuliuoja labiau, sexo trukmė prailgejo

2023-08-31
5.0
Pasante "Ribs and Dots" prezervatyvai yra tikrai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ypatingo potyrio ir malonumo savo intymiose akimirkose. Šie prezervatyvai išsiskiria ne tik dėl savo aukštos kokybės, bet ir dėl inovatyvių šių mažų detalėlių pritaikymo. Pirma, norėčiau paminėti jų unikalų paviršių, kuriame yra įvairių struktūrų – gumbai ir dėmelės. Šios smulkmenos neabejotinai prideda naujų pojūčių ir stimuliuoja tiek vyrą, tiek moterį. Tai suteikia intymioms akimirkoms ypatingą įtampą ir didina malonumą. Be to, jų kokybė yra nepriekaištinga. Pasante visada rūpinasi tuo, kad jų prezervatyvai būtų patikimi ir saugūs, taigi galite jaustis tikri dėl apsaugos. Prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atitinka visus saugos standartus, todėl galite visiškai pasitikėti šiuo produktu. Be abejo, svarbu prisiminti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl tai, kas tinka vienam, gali nesutapti su kitu. Tačiau jei ieškote naujų pojūčių, įspūdingų akimirkų ir aukštos kokybės prezervatyvų, Pasante "Ribs and Dots" yra vertas išbandymo. Šie prezervatyvai tikrai gali pridėti ypatingos žavesio ir malonumo jūsų intymiam gyvenimui.

2023-08-10
5.0
Ieškojau kažkokių kitokių prezervatyvų, kad būtų nebrangūs, bet būtų stimuliuojantys. Išrinkau su ribsais, jautėsi tie burbuliukai ant prezervatyvo, sakė mergina kad jautėsi jie. Ir pakankamai lubrikanto buvo, jautėsi slidimas, jautėsi malonumas. Tikrai rekomenduoju imti didesnį kiekį, apsimoka

2023-07-19
5.0
Viskas veikia taip kaip parašyta - sekso trukmė buvo ilgesnė nei su prezervatyvu pirktu parduotuvės. Atvežimas irgi buvo greitas ir sklandus.

2023-07-12
5.0
Pasante Ribs & Dots prezervatyvai yra tiesiog nuostabūs! Jų banguota ir taškuota tekstūra suteikia neįprastą malonumą ir stimuliaciją tiek man, tiek mano partneriui. Aš buvau labai nustebintas, kaip šie prezervatyvai gali praturtinti mūsų intymumo patirtį. Jie turi rezervuarą spermai ir yra lubrikuoti, todėl naudojimasis jais yra patogus ir saugus. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso, jie suteikia papildomą saugumo jausmą. Svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, tai garantuoja jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Ribs & Dots prezervatyvais ir rekomenduoju juos visiems, norintiems pridėti įdomumo ir malonumo į savo intymų gyvenimą. Šiuos prezervatyvus jau perku antra kartą – patiko tiek kaina, tiek pats produktas

2023-01-19
5.0
Pasante Ribs & Dots prezervatyvai yra labai geras pasirinkimas norint aštrių ir intensyvių pojūčių seksualiniame gyvenime. Jų paviršius nuklotas įvariais iškilimais, šiek tiek primena Pasante Ribbed prezervatyvys, bet šiuose iškilimų dar daugiau todėl ir pojučiai yra dar aštresni. Jie vieni iš favoritų, nes atlieka savo funkciją, neslysta, neplyšta ir tuo pačiu yra išskirtiniai kalbant apie savybę sukelti didesnę stimuliaciją. Labai patiko, kaip už tokią kainą tai siūlau pasiimti daugiau negu kelis, sumokėsite bene kelis kartus mažiau nei Durex ar dar kitokius. Nėra kasdienis variantas, tačiau kartas nuo karto vis tiek norisi kitokių pojūčių ar patirčių, o tai nebrangus būdas tai paįvarinti ir įnešti daugiau patirčių.

2022-12-09
5.0
Labai malonūs,dabar favoritai????

2022-11-07
5.0
Prezervatyvai iš ties puikūs. Mudu su partneriu nusprendėme išvandyti šį tą naujo ir įsigijome įdomesnius, Ribs & Dots prezervatyvus. Buvome maloniai nustebinti, nes prezervatyvai turi neįprastą tekstūrą, maloniai stimuliuoja ir suteikia geriausius pojūčius tiek moteriai, tiek vyrui. Šių prezervatyvų tikrai negalima lyginti su kitais, jie patikimi, patvarūs, turi pakankamai daug lubrikanto, todėl seksu mėgautis galima kaip niekada ilgai ir maloniai. Rekomenduoju šiuos prezervatyvus poroms, norinčioms išmėginti kažką naujo, patirti daug gerų potyrių ir mėgautis lytiniu aktu, kuris malonus abiems partneriams. Išbandžius šiuos prezervatyvus, nesinori rinktis kitų, atradome šiuos prezervatyvus atsitiktinai, bet su vyru nelikome nusivylę, kainos ir kokybės santykis yra nuostabus. Rekomenduojame visiems įsigyti, tikrai nepasigailėsite.

2022-11-07
5.0
Tikrai nesitikėjau kad šitie prezervatyvai bus tokie patogūs, puikiai stimuliujantys ir saugus . Pirkau pora vienetų pabandymuii bet iškart tapau nustebęs. Prezervatyvai labai gerai lubrikuoti, todėl sekso metu puikiai slysta ir nesudaro jokio dirginimo nei man, nei mano partnerei o tai ypač retas dalykas kalbant apie taškuotus prezervatyvus. Taip pat jie yra gan ploni. todėl pojūčiai bus dar geresni. Šie prezervatyvai yra šitiek mažesni nei standartiniai, todėl juos naudojant nebus baimės kad nuslys, todėl tai dar vienas didelis pliusas. Šie prezervatyvai yra puikus kainos ir kokybės santykis. Siūlau tikrai visiems pabandyti svarstantiems juos įsigyti. Taip pat pristatymas ir aptarnavimas yra labai greitas ir patogus.

2022-10-25
5.0
Man patiko , rekomenduoju.


daugiau