Nemokamai pristatome
nuo 19 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Smiley
Pasante Smiley
0.35 €

0.28 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.07 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
24.95 €
-10% Akcija
Nemokamas pristatymas
-10% Akcija
Nemokamas pristatymas
(1)
38.66 € 42.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
22.95 €
Video
Video
(3)
9.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(7)
27.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(1)
23.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(4)
9.95 €
-15% Akcija
Nemokamas pristatymas
Lizingas
-15% Akcija
Lizingas
Nemokamas pristatymas
225.21 € 264.95 €
16.95 €
(4)
14.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.6 (5)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Pasante Smiley su savo unikaliu dizainu neabejotinai išsiskiria iš kitų prezervatyvų. Jo šypsena sukuria jaukią ir linksmą atmosferą, kas dar labiau padeda atpalaiduoti ir sumažina įtampą intymiame gyvenime. Šis dizainas taip pat gali skatinti komunikaciją ir bendravimą, padedant sukurti atviresnę ir artimesnę santykių aplinką. Be to, neabejotinai, kad Pasante Smiley suteikia saugumo jausmą ir patikimumą, kuris yra esminis intymių santykių metu. Galiausiai, jo subtilesnės savybės gali sukurti daugiau pažadėtų ir atmintimi vertų akimirkų, kurias abu partneriai galės atsiminti su šypsena veide. Taigi, šis dizainas ne tik yra praktiškas, bet ir skatina džiaugsmą ir bendravimą intymiose santykiuose.

2023-09-20
5.0
Tiesiog wow Norėjosi išbandyti ką nors naujo, todėl nusprendžiau išbandyti šiuos prezervatyvus. Iš pirmo žvilgsnio, tai niekuo neišsiskiriantys, standartiniai prezervatyvai. Puikiai priglunda, gerai laikosi, labai patogūs. Kiek teko naudoti, labai patvarūs, niekad nesuplyšo ir nesukėlė jokio diskomforto. Manau, kad galėtų būti kiek plonesni, nes su šiais potyriai šiek tiek prislopinti. Taip pat reikėtų pasirūpinti papildomu lubrikantu, nes šie lubrikuoti negausiai, tai vienintelis minusas. Verta atkeipti dėmesį į pakuotę – ši labai žaisminga, nuteikia puikiai ir pakelia nuotaiką. Iš kart išsiskiria iš kitų gamintojų prekių ir patraukia dėmesį. Apibendrinus, tai geras pirkinys, užtikrinantis patvarumą ir kokybę meilės žaidimų metu. Tikriausiai ateityje reikės dar kartą įsigyti. Tai rekomenduoju padaryti ir kitiemsTeko daug išmėginti Durex ir Pasante prezervatyvų, vis norisi naujų potyrių. Dažniausiai jei kas nors įdomesnio tai prezervatyvai su visokiais skoniais arba gumbeliais. Na, o šie prezervatyvai iš tikrųjų viduje yra standartiniai kokybiški Pasante prezervatyvai. Pasante yra Didžiosios Britanijos prekinis ženklas, ir nei karto su jų prezervatyvais neturėjau nusiskundimų. Gal vienintelis skirtumas tarp Durex ir Pasante man pasirodė, kad kai Pasante būna kiek trumpesni. Ieškant ko nors pagyvinančio seksą rekomenduoju šituos. Išsitrauki iš kišenės didelį smailą ir priverčia nusišypsoti. Dydis ir storis jų yra įprastinis kokie būna Pasante, taigi ir saugumo standartas ir patogumas yra išlaikomi. Rekomenduoju išsimėgint vieną kitą norint padidinti įdomių prezervatyvų arsenalą.

2022-12-10
5.0
Norėjosi išbandyti ką nors naujo, todėl nusprendžiau išbandyti šiuos prezervatyvus. Iš pirmo žvilgsnio, tai niekuo neišsiskiriantys, standartiniai prezervatyvai. Puikiai priglunda, gerai laikosi, labai patogūs. Kiek teko naudoti, labai patvarūs, niekad nesuplyšo ir nesukėlė jokio diskomforto. Manau, kad galėtų būti kiek plonesni, nes su šiais potyriai šiek tiek prislopinti. Taip pat reikėtų pasirūpinti papildomu lubrikantu, nes šie lubrikuoti negausiai, tai vienintelis minusas. Verta atkeipti dėmesį į pakuotę – ši labai žaisminga, nuteikia puikiai ir pakelia nuotaiką. Iš kart išsiskiria iš kitų gamintojų prekių ir patraukia dėmesį. Apibendrinus, tai geras pirkinys, užtikrinantis patvarumą ir kokybę meilės žaidimų metu. Tikriausiai ateityje reikės dar kartą įsigyti. Tai rekomenduoju padaryti ir kitiems

2020-04-02
4.0
Puikūs prezervatyvai, patikimi.

2018-07-22
4.0
Teko daug išmėginti Durex ir Pasante prezervatyvų, vis norisi naujų potyrių. Dažniausiai jei kas nors įdomesnio tai prezervatyvai su visokiais skoniais arba gumbeliais. Na, o šie prezervatyvai iš tikrųjų viduje yra standartiniai kokybiški Pasante prezervatyvai. Pasante yra Didžiosios Britanijos prekinis ženklas, ir nei karto su jų prezervatyvais neturėjau nusiskundimų. Gal vienintelis skirtumas tarp Durex ir Pasante man pasirodė, kad kai Pasante būna kiek trumpesni. Ieškant ko nors pagyvinančio seksą rekomenduoju šituos. Išsitrauki iš kišenės didelį smailą ir priverčia nusišypsoti. Dydis ir storis jų yra įprastinis kokie būna Pasante, taigi ir saugumo standartas ir patogumas yra išlaikomi. Rekomenduoju išsimėgint vieną kitą norint padidinti įdomių prezervatyvų arsenalą.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ