Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Strawberry
Pasante Strawberry

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
9.95 €
(4)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(67)
9.00 €
9.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
10.47 € 14.95 €
9.00 €
9.00 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.8 (20)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-04-26
5.0
Kai mano partneris ir aš nusprendėme paskanauti nuotykių su prezervatyvais, pasirinkimas buvo aiškus - Raudonos spalvos prezervatyvai su braškių aromatu! Tai buvo lyg žaidimas - su šiek tiek prieskoniu ir daug smagumo! Mano partneris netgi pasakė, kad tai buvo kaip mergvakaris mano kūno kalno viršūnėje - aromatas tiesiog užburiantis! Kartais mes net pradėdavome kalbėti, ar nėra kokio nors slapto ingrediento jame. Ir žinote ką, tai buvo lyg skrydis ant raudonojo kilimo - tiesiog neįtikėtinai smagu ! raudonaisiais prezervatyvais su braškių aromatu - o gal netgi prisistatyti kaip „Braškių bombos“? Taigi, jei ieškote nuotykių, kurie kvėpuoja braškėmis ir raudonaisiais atspalviais, šie prezervatyvai tikrai yra tai, ko jums reikia! Su jais jūsų intymūs momentai taps ne tik smagūs, bet ir neįtikėtinai skanūs!

2024-03-05
5.0
Patiko abiems, malonaus aromato, padeda sukurti jaukią atmosferą, tad rekomenduoju išbandyti.

2024-01-22
5.0
Mums šie Pasante Strawberry prezervatyvai - tai tiesiog nuostabūs! Šie raudonos spalvos prezervatyvai su NUOSTABIU braškių aromatu ne tik suteikia saugumą, bet ir praturtina intymias akimirkas. Tiesi forma užtikrina patogumą, o rezervuaras spermai padeda saugiai ir patikimai patirti kiekvieną akimirką. Lubrikavimas šiuose prezervatyvuose sukuria sklandžią ir malonią patirtį, o braškių aromatas suteikia ypatingą žavesį sesko metu. Šie „Pasante“ prezervatyvai yra ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir patikimi, aukštos kokybės. Jų universalumas leidžia naudoti su vandens ir silikono pagrindo lubrikantais, suteikiantis daugiau pasirinkimo galimybių. Rekomenduočiau Pasante Strawberry prezervatyvus tiems, kurie siekia ne tik saugumo, bet ir prabangos, spalvingumo ir įdomumo savo intymiose santykių akimirkose. Tai tikrai puikus pasirinkimas, kuris prideda braškių saldumo kiekvienai akimirka.

2024-01-12
5.0
Labai patiko, isigysiu dar ir dar kartu. Patinka kad galima pirkti vienetais

2023-12-29
5.0
Pasante Strawberry prezervatyvai yra malonaus vaisių skonio ir aromato apipilami prezervatyvai. Jų naudojimas buvo puikus – partnerė pastebėjo stiprų, bet ne per intensyvų vaisių aromatą. Prezervatyvai patogūs dėvėti, nes jie netrukdo arba nepertraukia intymumo momento. Jų plonas dizainas leido mums jaukiai jaustis. Jų kokybė man teikė pasitikėjimą, nes nepatyrėme plyšimo ar nutekėjimo problemų. Tai puiki alternatyva tiems, kurie ieško įdomaus pojūčio ir skonio. Rekomenduočiau Pasante Strawberry prezervatyvus tiems, kurie nori papildyti savo intymias akimirkas prabangių aromatų ir malonių pojūčių.

2023-10-27
5.0
Puikūs prezervatyvai. Labai patiko tiek man tiek draugei. Drauge liko malonei nustebinta.

2023-08-31
5.0
Šie Pasante Strawberry prezervatyvai yra atradimas. Išbandžius su partneriu egzo prezervatyvus, užsimanėme išbandyti ir kitus fantazijos parduodamus prezervatyvus. Rekomenduoju juos įsigyti rudenio, žiemos sezonu, kai baigiasi braškių sezonas, o jūs trokštate pajusti tą vasaros skonį savo burnoje bei patirti dar aistringesnį vakarą. Partneris bus dažniau pamalonintas, nes su šiais prezervatyvais abejonių nebūną, nes jie neturi tokio sintetinio skonio ir jauties lyg ragautum saldainį, kurio vis norėsis. Įsigykite ir būsite abu maloniai nustebinti bei paįvairinsite seksą.

2023-07-14
5.0
Pasante strawberry prezervatyvai Šiandien norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais panaudojus pasante strawberry prezervatyvus. Šie puikios kokybės, pagaminti iš aukštos kokybės latekso prezervatyvai puikiai tinka ir oraliniam ir vaginaliniam seksui. Jų pagrindinė paslaptis -skonis ir kvapas. Šis švelnus, braškės skonio saldainį primenantis skonis suvilios kiekvieną. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad ieškojau labai ilgai skanių ir gerą poskonį turinčių prezervatyvų. Kiek buvo pirkta ir išmesta, nes man labai nepatikdavo skonis. O šitie tesiog perliukas prezervatyvų pasaulyje. Suteikiant partneriui malonumą, gauni dvigubą malonumą, nes matai partnerio patenkintą veidą ir aišku junti braškės skonį ir kvapą. Tobulas pasirinkimas karštiems pasimatymams ir žaidimams. Labai patenkinta, kad sugebėjau pagaliau atrasti šiuos skanius prezervatyvus, kurie puikiai atlaiko ir labai ilgai trunkančius žaidimus! Tesiog tobulas skonis! Rekomenduoju išbandyti. Tesiog mėgstamiausi iš visų!!!

2023-06-05
5.0
Su šiais Pasante Strawberry oralinis seksas persikėlė visiškai į kitą lygmenį. Prezervatyvai yra braškių kvapo ir skonio. Patys prezervatyvai nesiskiria nuo reguliarių prezervatyvų, įprasto dydžio, be jokių iškilimų, nesmunkantys. Verta paminėti, kad yra gerai sutepti, todėl gali ne tik juos naudoti oraliniam seksui, bet ir vaginaliam. Užsiemant oraliniu braškių skonis bei kvapas išlieka itin ilgai, jam baigus užgožia spermos kvapą, tad jei yra merginų, kurios nemėgsta kvapo, puikus pasirinkimas. 68. Pats braškių kvapas nėra nei chemijos kvapo ir neerzinačio kvapo. Kaip ir kažkas yra minėjęs, galiu paantrinti, kad yra visiškas durex analogas, tiek dydžiais tiek patikimumu, bei pasirinkimu. O kainos skirtumai yra visiškai akivaizdūs. Rekomenduoju!

2023-03-25
5.0
Malonaus kvapo, patikimi.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ