Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Warming
Pasante Warming

0.38 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.17 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(6)
9.95 €
9.95 €
Populiaru
Populiaru
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
10.95 €
9.95 €
10.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(1)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.88 (32)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-05-08
5.0
Prezervatyvai, ploni, geri, patogūs, bet svarbiausia, kad šildantys, šildo intensyviai, tai juntama, tikrai idomus jausmas. O šildantis pojūtis analinio sekso metu nuostabus. Jį jautė ne tik aš, bet ir mano partneris. Ši šiluma ne tik atpalaiduoja, bet ir atpalaiduoja analinio sekso metu. Šiluma sustiprina lubrikanto poveikį ir palengvina analinį seksą ir ne tik man, vyrui, bet ir moteriai suteikia neapsakomą malonumą. Ranteliai puikiai stimuliuoja ir pagreitiną orgazmą partnerei. Puikiai priglunda ir nereikia baimintis, kad nukris, lengvai uždedamas. Prezervatyvo dydis standartinis, nors manau, kad tiktų ir dideliems pasididžavimams. Kaina panaši į kitų rūšių prezervatyvų kainas, bet šie suteiks naujų potyrių. Pasikartosiu - dėl papildomai stimliuojančių rantelių antroji pusė galės dar giliau panirti į malonumų sukūrį. Kiekvienas, norintis patirti kažką naujo privalo įsigyti šią prekę, nes pirkinys suteikia neįprastų pojūčių. Labai paįvairina nuotykius lovoje, puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo ir atsikratyti tokio pačio, vienodo, gal šiek tiek nusibodusio, beveik rutina tapusio sekso. Todėl rekomenduoju išbandyti, tikrai nenusivilsite.

2024-03-29
5.0
Nors ir neesu šildančio pojūčio mėgėjas, tačiau šie prezervatyvai net ir man paliko įspūdį, šildantis jausmas nesukelia diskomforto. Rekomenduoju

2024-02-23
5.0
Pasante Warming prezervatyvas man teikia ypatingą malonumą dėl šilumos efekto, kurį jis suteikia. Jis išsiskiria nuo įprastų ir cooling prezervatyvų savo unikaliu jausmu, kuris prideda svelnumo ir intymumo. Mano patirtis su juo buvo nepaprastai teigiamą – jis ne tik saugus, bet ir praturtina intymų momentą. Tai mano neabejotinai mėgstamiausias prezervatyvas, kuris pranoksta daugelį kitų.

2024-01-26
5.0
Pasante Warming prezervatyvai suteikia unikalų ir malonų patyrimą. Jų šilumos efektas praturtina intymų akto jausmus ir suteikia ypatingą patogumą. Jų kokybė yra aukščiausio lygio, o šilumos funkcija veikia sklandžiai ir efektyviai. Tai puikus pasirinkimas norintiems įkvėpti naujos aistros savo santykiuose. Be to, jie yra patogiai supakuoti, todėl puikiai tinka nešioti bet kur ir bet kada. Rekomenduočiau Pasante Warming prezervatyvus tiems, kurie nori praturtinti savo intymųjį gyvenimą ir patirti naujas pojūčių bangas.

2024-01-20
5.0
Tikrai geri ir kokybiski

2024-01-12
5.0
Labai patiko. Pirkau pabandyti, ir labai patiko. Tikrai isigysiu dar.

2023-12-29
5.0
Pasante Warming prezervatyvai suteikė man unikalų ir malonų patyrimą. Jų šiluminis efektas buvo subtilus, bet pakankamai juntamas, pridėdamas intymumo akcentą. Prezervatyvai yra ploni ir elastingi, kas leido natūraliai jausti artumą be jokio streso. Man patiko, kaip jie puikiai prisitaikė prie mano kūno formos, suteikdami patogumą ir saugumą. Be to, jų kokybė ir ilga išlaikymo trukmė mane įtikino, kad tai yra aukštos klasės produktas. Dizainas sukuria jaukų pojūtį, o patogus pakuotės dydis leidžia lengvai pasiimti į kelionę. Rekomenduočiau Pasante Warming prezervatyvus tiems, kurie vertina kokybę ir ieško ypatingo malonumo.

2023-11-06
5.0
Pasante Warming prezervatyvai yra tikra šilčio intymumo dozė mūsų seksualiniam gyvenimui. Jų specialus dizainas suteikia neįprastą patirtį. Kai jie sąveikauja su šiluma ir intymumu, tai sukuria neabejotiną jausminį malonumą. Ši šiluma yra švelni, tačiau itin jautriai padidina mūsų intymias akimirkas. Tai puikus būdas praturtinti meilės žaidimus ir pridėti prieskonio į mūsų lovos gyvenimą. Prezervatyvai yra patogūs naudoti, o tai yra svarbu mūsų komfortui ir saugumui. Be to, jie yra patikimi ir apsaugo nuo neplanuoto nėštumo bei lytinių infekcijų. Pasante Warming prezervatyvai tikrai praturtino mūsų intymias akimirkas ir suteikė naują dimensiją mūsų santykiams. Ačiū už šį puikų produktą, kuris tikrai pripildė mūsų gyvenimą šiluma!

2023-10-12
5.0
Pasante Warming prezervatyvai yra įdomus ir naujoviškas pasirinkimas norintiems pridėti šilumos ir aistringumo savo intymiam gyvenimui. Šie prezervatyvai turi specialų lubrikantą, kuris sukuria šilumą ir švelniai šildo sueitį su jūsų partneriu. Šis šildymo efektas prideda dar daugiau malonumo  lytiniams santykiams, suteikiant  naujų pojūčių. Mano patirtis asmeniškai buvo labai gera, nes tai labai įdomus pasirinkimas, tuo pačiu nustebinant ir savo partnerį, ir save. Žinoma ne kasdienai toks dalykas, bet kartas nuo karto labai įdomu ,,paaštrinti" savo imtymias akimirkas. Bus perkamas dar ne kartą, nes superinė kaina ir kokybė. Neteko dar nusivilti, kiek naudojau. Rekomenduoju išbandyti ir pažiūrėti, gal jums taip pat patiks.

2023-07-12
5.0
Pasante Warming prezervatyvai yra net labai geri! Aš labai mėgstu šį švelniai šildantį prezervatyvą su specialiais iškilusiais ranteliais. Šiluma atpalaiduoja ir suteikia ypatingų pojūčių, o ranteliai papildomai stimuliuoja ir praturtina intymumo patirtį. Jaučiuosi tikrai ypatingai, naudodamas šį prezervatyvą. Jis turi rezervuarą spermai ir yra lubrikuotas, kas užtikrina patogumą ir saugumą. Pagamintas iš aukštos kokybės latekso, šis prezervatyvas garantuoja aukštą kokybę. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, užtikrinantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Warming prezervatyvais ir visiems rekomenduoju išbandyti šią puikią prekę norint pridėti ypatingų pojūčių ir atgaivinti intymumo akimirkas. Mėgstu pirkti skirtingus prezervatyvus, kad juos išbandyčiau, patiko ir šitie


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ