Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
49.95 €
(5)
24.95 €
32.95 €
21.95 €
Populiaru
Populiaru
(6)
34.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(2)
49.95 €
23.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.83 (23)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-07-12
5.0
Pasante Warming prezervatyvai yra net labai geri! Aš labai mėgstu šį švelniai šildantį prezervatyvą su specialiais iškilusiais ranteliais. Šiluma atpalaiduoja ir suteikia ypatingų pojūčių, o ranteliai papildomai stimuliuoja ir praturtina intymumo patirtį. Jaučiuosi tikrai ypatingai, naudodamas šį prezervatyvą. Jis turi rezervuarą spermai ir yra lubrikuotas, kas užtikrina patogumą ir saugumą. Pagamintas iš aukštos kokybės latekso, šis prezervatyvas garantuoja aukštą kokybę. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, užtikrinantį jų kokybę ir autentiškumą. Esu visiškai patenkintas Pasante Warming prezervatyvais ir visiems rekomenduoju išbandyti šią puikią prekę norint pridėti ypatingų pojūčių ir atgaivinti intymumo akimirkas. Mėgstu pirkti skirtingus prezervatyvus, kad juos išbandyčiau, patiko ir šitie

2023-06-05
5.0
Esu išbandžiusi tikrai daug ir įvairiu prezervatyvų rūšių, bet šitie tapo visiškai mano top favoritu. Super patiko, kad malonus šildantis poveikis yra jaučiamas abiems partneriams. Nustebino, kad pats šildymo pojūtis trunka tikrai ganėtinai ilgai. Šilumos pojūtis dar labiau sujaudina, atpalaiduoja ir visą intymią sueitį perkelia į visiškai kitą lygį. Verta paminėti, kad pasitenkinimo aukščiausias lygio taškas ateina žymiai greičiau ir stipresniu pojūčiu. Pats lubrikantas nėra nei lipnus nei riebus. Lengvai nusivalo, be likučių. Puikus pasirinkimas norint nustebinti savo partnerį ir norint įnešti pokyčių į savo seksualinį gyvenimą. Juos perku ne pirmą kartą ir vis sugrįžtų jų pasipildyti, tikrai rekomenduoju pabandyti, kitų rūšių net nesinorės bandyti.

2023-06-03
5.0
Šis Pasante Warming prezervatyvas yra tikrai gerai sukurtas ir kokybiškas produktas. Jo šildantysis efektas suteiks daugiau malonumo ir pridės naujų pojūčių tavo seksualiniam gyvenimui. Produktas yra lengvai naudojamas ir patikimas, taip pat vienas iš kokybiškiausių, kuriuos aš bandžiau. Jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti naujus pojūčius ir dar daugiau malonumo savo seksualiniame gyvenime. Jei ieškote kokybiško ir inovatyvaus prezervatyvo, Pasante Warming prezervatyvas yra puikus pasirinkimas.

2023-03-22
5.0
Vieni iš megstamiausiu, nes paastrina pojūčius, jaučiama šiluma

2023-03-20
5.0
Labai įdomus pojūčiai

2023-03-15
5.0
Ta šiluma patiko tiek man,tiek mano partneriui! Nepakarojantys pojučiai. Užsisakinėsime dar

2023-02-06
5.0
Idomus pojuciai

2023-01-19
5.0
Pasante Warming prezervatyvai yra šildantys ir aštresnius pojūčius suteikiantys prezervatyvai. Jie suteikia komforto jausmą, tampa daug maloniau mylėtis abiems pusėms. Taip pat yra gana ploni, gerai lubrikuoti ir puikiai atliekantys savo funkciją, patogu užsidėti, nesmunka lytinio akto metu ir išlieka savo vietoje. Šiuos prezervatyvus rekomenduoju visiems, kurie nori paįvairinti savo pojūčius ir patirti šilumos bangas ir papildomus jausmus lytinio akto metu. Jie yra vieni mano favoritų, nes atlieka šildančio lubrikanto funkciją todėl nereikia papildomos lubrikacijos ir yra labai pigūs. Daugiau nieko ir negalėčiau pakomentuoti, nes jie yra puikūs. Ateityje užsakysiu dar daugiau. Ačiū fantazijos.lt už siūlomas geras kainas ir įvairovę, kur savo favoritų gali atrasti kiekvienas.

2022-12-30
5.0
Sukeliantis šilumos, kažkiek primena jausmą lyg būtų be prezervatyvo

2022-10-14
5.0
Prekė tikrai labai gera atitinka lūkesčius pigiau patogiau nusipirkti greitas pristatymas greitas apmokėjimas ir tikrai geras naudojimas tikrai labai patiko prekė


daugiau