Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
(6)
11.95 €
(5)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
9.95 €
13.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
11.87 € 16.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
12.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-07-12
5.0
Prezervatyvai Pasante Delay yra tikrai puikūs! Aš tikrai vertinu šiuos aukštos kokybės, lubrikuotus prezervatyvus, kurie prailgina lytinį aktą. Jie pagaminti iš natūralaus latekso, ir man labai patogu ir komfortiška juos naudoti. Šie prezervatyvai padeda atitolinti vyro ejakuliaciją, suteikiant daugiau malonumo tiek man, tiek mano partnerei. Aš esu dėkingas, kad radau šį produktą, kuris tikrai pagerina mūsų intymumo patirtį. Be to, svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, užtikrinantį jų kokybę ir orginalumą. Aš visiškai patenkintas Pasante Delay prezervatyvais ir visiems rekomenduoju išbandyti šią puikią prekę norint pridėti ilgesnio malonumo ir pasitenkinimo mūsų intymybėje. Perku juos ne pirmą kartą, patiko ir naudoju toliau.

2023-05-20
5.0
Nuoširdžiai turiu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su prezervatyvais Pasante Delay. Jie tiesiog keičia žaidimo taisykles! Naudojant juos, man pavyko išties prailginti malonumą ir sužadinti naują aistrą lovoje. Šie prezervatyvai yra tikras atradimas! Jų specialus anestetikas puikiai veikia, leidžiantis man ilgiau mėgautis intymiomis akimirkomis ir padidinti kontrolę. Be to, jie yra itin patogūs ir patikimi. Mano partnerė ir aš tapome įkvėpti ir patyrėme tikrą malonumo sprogimą! Jei norite įnešti naują aistrą į savo seksualinį gyvenimą, rekomenduoju išbandyti prezervatyvus Pasante Delay. Jūs neabejotinai neapsieisite be šios stebuklingos patirties!

2023-05-08
5.0
Sveiki! Šiame atsiliepime norėčiau pasidalinti savo patirtimi naudojant "Pasante Delay" prezervatyvus. Mano nuomone, šie prezervatyvai yra labai efektyvūs. Jie yra sukurti specialiai tam, kad padėtų vyrui pratęsti lytinį aktą ir padaryti jį ilgesnį. Man pačiam tas patinka, kad dėl šio prezervatyvo naudojimo aš galiu jaustis labiau kontroliuojantys savo orgazmą ir galiau ilgiau mylėtis. Be to, "Pasante Delay" prezervatyvai yra patogūs naudoti, jie netrukdys jūsų malonumams ir neleis susilpninti jūsų erekcijos. Gaminys taip pat turi malonų, lengvą kvapą, kuris suteikia dar didesnį jausmą ir malonumą. Visa tai apibendrinant, aš tikrai rekomenduoju "Pasante Delay" prezervatyvus tiems, kurie nori gerokai pratęsti savo mylinčio akto laiką ir patirti ilgesnį malonumą kartu su savo partneriu.

2020-06-13
5.0
Labai geri, ploni. Užtikrina pilna malonumą. Abiems labai patiko.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ