Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (3)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-04-06
5.0
Sveiki! Šiame atsiliepime norėčiau pasidalinti savo patirtimi naudojant "Pasante Delay" prezervatyvus. Mano nuomone, šie prezervatyvai yra labai efektyvūs. Jie yra sukurti specialiai tam, kad padėtų vyrui pratęsti lytinį aktą ir padaryti jį ilgesnį. Man pačiam tas patinka, kad dėl šio prezervatyvo naudojimo aš galiu jaustis labiau kontroliuojantys savo orgazmą ir galiau ilgiau mylėtis. Be to, "Pasante Delay" prezervatyvai yra patogūs naudoti, jie netrukdys jūsų malonumams ir neleis susilpninti jūsų erekcijos. Gaminys taip pat turi malonų, lengvą kvapą, kuris suteikia dar didesnį jausmą ir malonumą. Visa tai apibendrinant, aš tikrai rekomenduoju "Pasante Delay" prezervatyvus tiems, kurie nori gerokai pratęsti savo mylinčio akto laiką ir patirti ilgesnį malonumą kartu su savo partneriu.

2023-01-21
5.0
Net jausti šiuos prezervatyvus ant savęs jau malonu, dar net nepradėjus viso "proceso" :) Tikrai pirksiu juos dar kartą.

2019-09-26
5.0
Šios firmos prezervatyvus įsigijome pirmąjį kartą. Nors šio prekinio ženklo prezervatyvai ir nėra patys pigiausi, tačiau jie yra ir pigesni už garsių prekinių ženklų parduodamus prezervatyvus. Be to, jie tikrai nenusileidžia savo gerumu ir patikimumu brangesniems prezervatyvams ir yra verti savo kainos. Jie tikrai leidžia pajausti malonumą lygiai taip pat gerai, kaip ir kiti kokybiškai pagaminti prezervatyvai. Taip pat yra tvirti, todėl lytinio akto metu nejautėme kokio nors diskomforto ar baimės. Ant pakuotės esantis užrašas "Delay" nurodo, jog būtent šie prezervatyvai atitolina partnerio ejakuliaciją ir leidžia mėgautis meilės žaidimais ilgiau nei įprastai. Išbandę juos galime teigti, jog tai yra tiesa ir būtent šie Pasante Delay prezervatyvai leidžia mylėtis ilgiau. Tiesa, aktą prailgina galbūt ne tiek ilgai, kiek norėtųsi, tačiau juk geriau negu nieko, o jeigu tas "nieko" trunka 5 minutes, tai kas to atsisakytų!? Juk tai priklauso ir nuo kitų veiksnių o ne vien tik nuo prezervatyvų ar lubrikanto. Likome patenkinti :)


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ