PANAŠIOS PREKĖS


-30%
Prezervatyvai Buliaus stiprybė (24 vnt.)
Durex Extra Safe (18 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Secura Original Red (100 vnt.)
Prezervatyvai London Pack (100 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Juodieji perlai (100 vnt.)
-16%
Prezervatyvai be latekso SKYN Intense Feel (10 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Secura Original Red (24 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Secura Original (24 vnt.)
-30%
Prezervatyvai Maksimalistas (24 vnt.)
(1)
12.95 € 9.05 €
Durex Invisible (24 vnt.)

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Prezervatyvai Pasante Putojanti Kola (1 vnt.)
Bendras įvertinimas
2018-07-17 19:55
Įvertinimas
Kviečiu visus, kuriems patink natūralios putojančios kolos mėgėjus ir mėgėjas pirkti šiuos prezervatyvus. Pasante Putojanti Kola prezervatyvai yra patys idealiausi asmeniškai man. Man asmeniškai putojančios kolos skonis jautėsi itin ryškiai, o kvapas buvo itin natūralus. Nors nieko gero nesitikėjau, tačiau likau labai sužavėta. Ypač, jei esate ne konservatyvus, drąsiai pirkite ir liksite patenkinti, kaip ir aš. O mažiausia kaina tikrai garantuota visu šimtu procentu. Lateksas yra tobulos kokybės - nė įplyšimo, nė įtrūkimo. Prezervatyvai taip pat nedirgina ir nesukelia nė menkiausios alergijos. Kaina yra tiesiog puiki lyginant su kokybe. Aprašymo informacijai pritariu visiškai - tinka tiek oraliniam, tiek vaginaliniam seksui. O tai yra puiku!!! Pirkite ir nesigailėsite.
2018-07-14 20:03
Įvertinimas
Prezervatyvų tiek pakelis viliojantis tiek kvapas, galima sakyti, kad netik kvapas labai vilioja, bet ir šioks toks skonis, kuris labai stipriai panašus į kolą. Taip pat labai smagus iššūkis yra prezervatyvo spalva, tamsi spalva galbūt nevisus, bet kitus žmones jaudina, tad tikrai šis prezervatyvas pateikia smagių ir nepažintų iššūkių. Taip pat saugumo klausimais tikrai saugu, nes pakankamas storis neleidžia taip lengvai ,,plyšti'' kaip parduotuvėse esamų prezervatyvų. Šis puslapis saugumo klausimais manau vienas patikimiausių, nes palyginus su baime perkant iš parduotuvės pakuotę prezervatyvų ir šiame puslapyje tikrai skirtumas didelis, naudojame su vyru prezervatyvus užsakytus iš šio puslapio ir visiškai nesibaiminame, ne taip kaip su nupirktai iš parduotuvės, kurių galiojimai net būna pasibaigę (ne ant pakuotės, bet viduje esančių) ir tiesiog jie nėra patikimi. Rekomenduoju pirkti iš šio puslapio prezervatyvus ypač tiems, kurie yra nukentėję nuo ,,parduotuvinių'' nesaugių prezervatyvų tam, kad suprasti ką reiškia nebijoti, kad gali ,,plyšti'' :)
2018-07-13 03:57
Įvertinimas
Laba diena. Pasante kaip visada nenuvyle su skoniu, kolos skonis tikrai jauciasi)), beje nera hemisko kvapo. Idomios spalvos prezervativai, jeigu esate nelabai konservativi zmones, jum tikrai patiks. Pasante pagaminti Didziojoje Britanijoje, kas yra bent mano manimu gerai, daug geriau negu Kinija. Internete pirkti daug daugiau apsimoka, negu parduotuveje, todel visiems rekomenduoju uzsakyti cia. Prezervativai yra stiprus, ne karto nesuplyso naudojimo metu. Prezervativus Pasante putojanti kola, butent si skoni isbandeme pirma karta, bet tikra i nepaskutinta, beje didesni kieki uzsakynejant, uz vieneta iseina pigiau. Kaina siek tiek didesne, negu tu kurie yra be jokio skonio, bet jeigu norite kazko naujo, tai rekomenduociau isbandyti.
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!