PANAŠIOS PREKĖS


Analinis Kaištis Smooth
(2)
18.95 €
Klizma Džiakuzi
(1)
22.95 €
Prostatos stimuliatorius Lengvasis
(1)
20.95 €
Black Velvets analiniai rutuliukai Hearts
(3)
14.95 €
Analinis kaištis Jolie Mini (mėlynas)
(1)
16.95 €
Analinis Kaištis Bubble
(1)
16.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Prostatos vibratorius Love Man
Bendras įvertinimas
2021-02-06 16:07
Įvertinimas
Rekomenduoju, labai kokybiškas ir geras, atitinka aprašymą. Malonus naudoti, puikiai atsiranda kur reikia ir jei norisi papildoma vibracija viską tik sustiprina. Rekomendacijos.
2019-11-19 04:40
Įvertinimas
Tokio tipo žaisliuką bandžiau pirmą kartą. Nenorėjau išleisti per daug (o jei nepatiks), todėl išsirinkau šitą. Vienas geriausių mano sprendimų.
Tik paėmus į rankas apėmė jausmas, kad čia koks nors prabangesnis vibratorius . Net įkrovimo laidas atrodė gerenis nei kai kurie, pasitaikę seniau. Bet svarbiau tai, kaip viskas veikia...
O vekia tikrai puikiai! Vibruoja stipriai, bet gana tyliai, todėl galima mėgautis nesukant galvos, kad garsas panašus į perferatoriaus, kuriuo kaimynas griovė sieną. Dešimt vibracijos režimų pilnai pakako. Kol kas su jais per daug neeksperimentavau, nes ir pats prirmas gana smagus.
Forma taip pat labai patogi. Kadangi nėra tokio didelio skersmens, tilpo ten kur ir turėjo be skausmo ir marių lubrikanto, nors pastarasis tikrai būtinas.
Kadangi šis žaisliukas skirtas ne vien P bet ir G taškui, leidau išbandyti ir savo draugei. Liko ne ką mažiau patenkinta negu aš. Reklama nemelavo - tikrai pasiekia rekiamą vietą, o ir klitorinei stimuliacijai tinka. Dabar matyt teks dalintis...
Ir dar vienas malonus pastebėjimas. Šį prostatos vibratorių galima taip pat puikiai naudoti kaip masturbatorių. Galas išlinkęs taip, kad puikiai stimuliuoja penio galvutę, o plokščioji dalis, kuri šiaip jau skirta stimuliacijai tarp išangės ir sėklidžių, yra pakankamai lanksti, kad masturbuojantis būtų gamima kontrolioti kaip stipriai norisi suspausti savo jautriausiąją kūno vietą.
Vienintelis minusas - kvapus vis dėl to šiek tiek kaupia, todėl valyti teks ilgiau. Rekomenduoju naudoti specialiai tam skirtą valiklį.


Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!