Dvigubi vibratoriai


Dvigubas vibratorius Adrien Lastic
Vibratorius Triple Curve
(1)
99.95 €
Vibratorius Elegant Double Vibe
Sweet Smile vibratorius Triple G-spot
-13%
Vibratorius Transformacija
(1)
99.00 € 85.95 €
Vibratorius Pussy And Ass Vibrator (juodas)
Vibratorius XouXou Double
Išmanusis vibratorius Pheonix Neo
Dvigubas vibratorius Rožinė aistra
Vibratorius Trinity Triple Pleasure
Vibratorius Holey Trinity
(3)
69.95 €
Dvigubas vibratorius Sweet Smile
Vibratorius Inspire
54.95 €
Vibratorius Dvigubas pasitenkinimas
Dvigubas vibratorius Threesome

Neatsiejama visų porų santykių dalis yra seksas. Vis dėlto, tikriausiai kiekviena pora susiduria su ta situacija, kuomet santykių pradžioje sekso yra daug, jis aistringas ir jaudinantis, tačiau laikui bėgant tampa monotoniškas, nuobodokas, jo norisi vis rečiau. Suprastėjus seksualiniam gyvenimui, blogėja ir partnerių santykių kokybė - darosi sunku sutarti, atsiranda šiokia tokia įtampa, nepasitenkinimas ir nesutarimai, vedantys iki barnių.

Mylite savo partnerį, tačiau jis pradėjo mažiau seksualiai traukti? Tai dažniausiai nereiškia, kad jūsų meilė ima blėsti. Daug kas nedrįsta pripažinti, kad santykiams reikia įpūsti šiek tiek naujų vėjų, kurie vėl sužadintų geismą ir skatintų patirti naujus potyrius.

Prisiminkite - jums tiesiog reikia sekso ir orgazmo. Leiskite sau ir savo partneriui mėgautis santykių teikiamais malonumais.

Kas gali lemti sumažėjusį norą mylėtis ir kaip jums gali pagelbėti dvigubi vibratoriai?

Nesutampantys seksualiniai troškimai

Seksologai teigia, jog viena iš dažniausių problemų, su kuria susiduria žmonės visame pasaulyje, yra seksualinio ritmo ir troškimų nesutapimas. Tarkime, vienam partneriui reikia žymiai daugiau sekso negu kitam, arba vienas sekso nori ryte, nes vakare jaučiasi pavargęs, o kitam seksas ryte nepriimtinas. Kas gali padėti tai išspręsti? Reikėtų keisti savo gyvenimo būdą ir požiūrį į seksą. Neieškokite priežasčių, kodėl šiandien nenorite mylėtis ir suteikite savo mylimajam ar mylimajai malonumą (padėti įpūsti šiek tiek jaudulio gali padėti dvigubi vibratoriai, skirti moterims arba specialiai poroms).

Nėra laiko seksui

Seksologo kabinete žmonės dažnai teigia mylintys vienas kitą, tačiau dėl įtempto gyvenimo ritmo neturintys laiko seksui. Gydytojai pasakys, kad problema iš tiesų ne tame. Žmonės, teigiantys, jog neatranda vienas kitam laiko, turi kažkokių psichologinių barjerų, fizinių bėdų arba įsisenėjusių tarpusavio konfliktų, todėl problema turi būti sprendžiama, pašalinant ją sukėlusį tikrąjį veiksnį.
 


Ligos

Jeigu vienas iš partnerių suserga kokia nors liga, iš pažiūros nesusijusia su seksualiniu gyvenimu, poros seksas pasikeičia ir sumažėja jo kiekis. Partneriui susirgus, svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti – kalbėtis. Dalinkitės jausmais, lūkesčiais ir baimėmis su savo antrąja puse. Nevenkite seksualinio artumo, nebent išsikalbėsite ir suprasite, jog vienas iš jūsų šiuo metu norėtų jo kiek mažiau. Jei jūs nenorite sekso dėl blogos savijautos, o partneris tiesiog jūsų trokšta, galite jį pamaloninti dvigubo vibratoriaus pagalba. Kas žino, gal, visgi, sekso užsimanysite ir jūs?

Erekcijos sutrikimai

Abu norite sekso ir neturite jokių kitų bėdų, išskyrus... vyro erekcijos sutrikimą, trukdantį mėgautis vienas kitu? Jūs ne vieni - tai viena iš dažniausių seksualinio gyvenimo bėdų. Jeigu erekcijos sutrikimų priežastis nėra kokia nors kita liga ar kitos fizinės bėdos, vadinasi, su vyro gebėjimu susijaudinti susiję nerimas ir rūpesčiai. Paprastai seksologai skiria lietimo pratimus tam, kad vyras fiziškai suartėtų su savo moterimi be sekso. Žinoma, pagelbėti savo partneriui gali ir moteris – įsigytas specialus dvigubas vibratorius, stimuliuojantis prostatą ir išangę ar sėklides turėtų maloniai nustebinti ir sujaudinti jūsų vyrą. Pasinaudokite tokiu šansu grąžinti seksą į jūsų santykius.

Sumažėjęs sekso kiekis

Anksčiau minėtos problemos gali turėti įtakos retesniam seksui arba apskritai jo išnykimui iš poros gyvenimo. Visgi, dažnai atsitinka taip, jog vienas iš partnerių jaučiasi nuobodus pats sau, todėl netiki, kad yra seksualus ir gali tinkamai patenkinti savo antrąją pusę. Tokiu atveju siūlomi pratimai, kurių metu turėtumėte skirti laiko individualiems savęs tyrinėjimams ir nustatyti laiką, kurį skirsite vienas kitam kaip porai, kad atnaujintumėte susidomėjimą tiek savimi, tiek savo partneriu. Atliekant šiuos pratimus, gali būti naudojamas tiek jūsų turimas dvigubas vibratorius, tiek paprasčiausi prisilietimai pirštais. Tiesiog pabandykite atrasti save ir savo partnerį iš naujo.