Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Tenga |
| Elementai | 1xAAA (pridedama) |
| Savybės | Tylaus veikimo, galingas, diskretus, turi apsauginį dangtelį |
| Spalva | Rožinė / pilka |
| Svoris | 44 g |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Ilgis | 9,9 cm |
| Skersmuo | 2,2 cm |
| Vibracija | Reguliuojamas greitis |
| Skirta | Universalus |
| Medžiaga | Silikonas |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
TOP PREKĖS
