Vibratorius "Išskirtinis Malonumas"

SKU
3002460920
74,99 €

Karšti ir jaudinantys solo žaidimai bei iš proto vedantys orgazmai! Rožinis, žaismingas, slapčiausiems moterų norams įgyvendinti sukurtas vibratorius-kiškutis „Rožinė aistra“ bus itin švelnus ir aistringas draugužis. Silikoninis, įkraunamas vibrarotius gali vienu metu stimuliuoti ir klitorį, ir G-tašką. Tikra svajonė!

Kiškučio tipo vibratorius „Rožinė aistra“ pagamintas iš itin aukštos kokybės silikono, kuris greitai įšyla ir prisitaiko prie kūno temperatūros. Tai užtikrins malonų ir jaudinantį įsiskverbimą. Vibratoriaus forma tobulai lenkta, kad galėtų pasiekti ir jaudinantį G-tašką, o jos galiukas turi švelnius dygliukus, kurie garantuos dar stipresnę ir intensyvesnę stimuliaciją. Papildomo malonumo suteiks ir kiškučio formos atšakėlė, skirta klitoriui jaudinti.

Vibratorius turi net tris varikliukus bei 7 vibracijos, pulsacijos ir eskalacijos funkcijas. Dar vienas žaisliuko išskirtinumas, kuris jį padarys nepakartojamu meilužiu – po dygliuotu galiuko paviršiumi integruotas nedidelis rutuliukas, kuris juda 3 greičiais.

Vibratorius „Rožinė aistra“ taip pat įsimena paskutinę žaidimų funkciją, todėl bet kada įsijungę žaisliuką galėsite prisiminti, kokiu scenarijumi baigėsi paskutinės šėlionės.

Visiškai atsparus vandeniui, todėl vibratoriumi galėsite mėgautis vonioje ar duše. Įkraunamas USB jungtimi. Įkrautas per 1 valandą, intensyviausiu ritmu veiks ~40–50 min. Ilgis – 14 cm, skersmuo: 3 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 2
Informacija
Medžiaga Silikonas
Ilgis 14 cm
Skersmuo 3 cm
Vibracija 7 funkcijos / galvutėje 3 greičių kamuoliukas
Savybės Įkraunamas, atsparus vandeniui, kokybiškas, galingas, funkcionalus
Spalva Rožinė
Elementai Įkraunamas
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos