Vibratorius King Cock 9" Flesh (kūno)

SKU
PIPE540921
68,99 €

Kai kiekvienas prisilietimas, kiekvienas įsiskverbimas suteikia tokius tikrus pojūčius, kad negalite nė sekundei atsikvėpti ir jaučiate tik stiprėjantį, vieną po kito orgazmus atnešantį malonumą... Tai išskirtinis King Cock 9 Flesh vibratorius, kuris neįtikėtinai tobulai atkartoja vyriško pasididžiavimo anatomiją. Kiekviena detalė – galvutė, realistiška tekstūra, natūralaus dydžio sėklidės – užtikrina itin realiu pojūčius. O kad žaidimai būtų dar stipresni ir intensyvesni, vibratorius turi lenktą, G-tašką stimuliuojančią formą.

Visame pasaulyje gerai žinomas ir rinkoje vertinamas „King Cock“ prekės ženklas savo žaislus kuria su dideliu atsidavimu ir dėmesiu smulkiausioms detalėms. Tai padėjo pelnyti vardą, kuris užtikrina kokybę, nepakartojamus pojūčius ir vienus realiausių vibratorių, kokius tik galite rasti erotinių prekių pasiūloje. Ne išimtis ir vibratorius King Cock 9 Flesh.

Kūno spalvos, natūralią žmogaus odą imituojančios medžiagos žaisliukas yra sukurtas taip, kad atitiktų bet kokios makšties anatomiją ir pasiektų visas vieteles, atnešančias kvapą gniaužiančius potyrius. Idealios penio formos vibratorius turi natūralaus dydžio bei tekstūros galvutę ir sėklides, kurias palietus jų neatskirsite nuo tikrų. Jo paviršius taip pat visiškai atkartoja penį, todėl įsiskverbimas bus toks realistiškas, kad akimirkai sudvejosite, ar tikrai naudojatės tik žaisliuku.

Vibratorius turi kintančius vibracijos lygius, kuriuos galite valdyti apačioje esančiu ratuku, ir limpantį, prie lygių ir kietų paviršių priklijuojamą pagrindą. Taigi, galėsite mėgautis laisvomis rankomis ir išbandyti daugiau įvairių pozų. Žaisliukas sukurtas taip, kad jį būtų galima naudoti kartu su Stap-on diržais. Atsparus vandeniui. Pats paviršius dengtas specialia Flesh guma, kuri yra anti-alerginė, nekaupia dulkių ir mikrobų. Ilgis –22,9 cm, skersmuo – 5,6 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
7
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga PVC, ABS Plastic
Ilgis 22,9 cm
Skersmuo 5,6 cm
Vibracija Reguliuojama
Savybės Lankstus, minkštas, saugus kūnui
Spalva Kūno
Elementai 3 AAA (nepridedami)
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos