Tikroviški vibratoriai

Tikroviški vibratoriai - natūralios penio formos sekso žaislai, pagaminti pagal naujausias technologijas ir iš itin kokybiškos, žmogaus odą imituojanč...ios medžiagos. Šie naktiniai lovos žaisliukai subalansuoti norintiems kuo realesnių pojūčių. Tikroviški vibratoriai turi pakankamai tiksliai atkartotą penio galvutę ir sėklides bei gali būti įvairių dydžių, todėl galite pasirinkti tokį vyrišką pasididžiavimą, apie kokį svajojote jau seniai.

Daugiau

Tikroviški vibratoriai


Vibratorius Bosas
(42)
22.90 €
Vibratorius Ultra Soft Dude
-21%
Vibratorius Natūralumas (purpurinis)
(3)
22.88 € 18.00 €
Vibratorius Classic Original (kūno spalvos)
Tikroviškas vibratorius Orgazmų žinovas
Vibratorius Išdykėlis
(1)
29.95 €
Vibratorius Prancūziškas penis
Get Real vibratorius Tamsta (juodas)
Vibratorius Egzo Lollipop
Įspūdingų matmenų vibratorius Kongas
-10%
Vibratorius Karštas daikčiukas
(2)
18.90 € 17.00 €
Vibratorius Purpurinis gražuolis
Vibratorius Satisfyer Master
Vibratorius Didelis ir įdegęs
Vibratorius Rožinė palaima
Vibratorius Fleksis
(1)
24.50 €
Tikroviškas vibratorius Real Feel Deluxe 4
Vibratorius Cukraus vata
(2)
15.90 €
Vibratorius Analinė lazdelė
Vibratorius Galiūnas (Purpurinis)
Vibratorius Warming Soft (rožinis)
-15%
Vibratorius Kietuolis
(1)
22.88 € 19.45 €
Vibratorius Kūno spalvos meilė
Tikroviškas vibratorius One Touch 8“
Vibratorius Neptūnas
(8)
29.95 €
Vibratorius Klasiškas palydovas
Tikroviškas vibratorius Nature Vibe
Vibratorius Raguotas falas
Vibratorius Rožinis meilužis
Vibratorius Misija Įvykdyta
-21%
Raudonos spalvos vibratorius Titanas
(1)
22.88 € 18.00 €
Vibratorius Tikroviška lazdelė
Vibratorius Redis
(3)
19.98 €
Vibratorius Tikroviškas draugelis
Vibratorius Malonumas (kūno spalvos)
Vibratorius Tikroviškasis (kūno spalvos)
Vibratorius Rainis
(1)
17.38 €
Vibratorius Pupurinė palaima
Vibratorius Galingas bokštas

Labai dažnai būtent realistiškas vibratorius yra pats geriausias pasirinkimas. „Fantazijos.lt“ siūlo realistiškus falą imituojančius ir natūralios odos spalvos vibratorius, kurie ne tik atrodo itin tikroviškai, bet ir leidžia patirti kuo realistiškesnius potyrius. Savo asortimente turime pačių įvairiausių kūno spalvos vibratorių, todėl tikrai rasite Jums maloniausią sekso žaisliuką. Visi iš jų yra akivaizdžiai sukurti taip, kad atrodytų kaip realūs. Daugelis šių vibratorių yra papildyti kapšeliu, o tai leidžia mėgautis dar realistiškesniais potyriais.

Tokio tipo vibratoriai būna įvairių spalvų ir pagaminti iš įvairių medžiagų. Dažniausiai tai yra želiniai vibratoriai, kurie pasižymi ypatingai švelniu paviršiumi, yra minkšti ir be galo malonūs prisilietimams. Pasirinkite norimą spalvą, priklausomai nuo Jūsų slapčiausių fantazijų. Juodaodis ar azijietis? O gal spalva nesvarbi, ir kreipiate dėmesį į dydį ir storį...? Tuomet nudžiuginsime Jūs - kai kurie iš šio tipo "draugelių" pasižymi itin viliojančiais dydžiais! Bet būkite atsargi - jei neseniai pradėjote naudoti vibratorius, nesirinkite vibratoriaus XXL dydžio. Rinkitės mažesnį variantą, ir pamažu artėkite prie didesnio. Realistiški vibratoriai puikiai stimuliuoja moters vaginos sieneles, todėl galite naudoti jį viena arba su partneriu. Tik atsargiai, kad nesukeltumėte jam pavydo!

Būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantą! Nenaudokite jokių lubrikanto pakaitalų, nes tai gali pažeisti žaisliuko paviršių.

Esame įsitikinę, kad tikrai rasite tobulą žaisliuką, nuvesiantį Jus į nesibaigiančio malonumo oazę. Kai kurie iš šių sekso žaisliukų pasižymi tiesiog neįtikėtinomis savybėmis, pavyzdžiui, greitėjančiu vibracijos tempu, dėl kurio Jūsų orgazmas taps dar intensyvesnis, nes ritmiško pulsavimo modelis užtikrins realistišką judėjimą tiek su partneriu, tiek be jo. „Fantazijos.lt“ saugo visų klientų informacijos konfidencialumą, todėl galite būti tikri, kad visada užtikrinsime saugų atsiskaitymą ir pristatymą.