Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Hueman |
| Medžiaga | Silikonas, ABS |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Ilgis | 10 cm; 11,5 cm; 13 cm |
| Naudojamas ilgis | 8,5 cm; 10 cm; 11,3 cm |
| Skersmuo | 2,9 cm; 3,7 cm; 4,6 cm |
| Savybės | Klasikinio dizaino, itin malonus kūnui paviršius |
| Žaisliukų skaičius | 3 vnt. |
| Spalva | Mėlyna |
| Skirta | Universalus |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
TOP PREKĖS
