Varpos antgalis "Draugelis"

SKU
SEVCR00953
11,30 €

Suteikite savo pasididžiavimui apimties, jėgos ir paslaptingų galių, kurios antrą pusę vers eiti iš proto. Varpos antgalis „Draugelis“ padės padidinti penį ir stimuliuos jūsų partnerę taip, kad intymius žaidimus perkelsite į naują, kur kas aukštesnį lygį. Ar pasiruošę dar karštesnėms naktims?

„Draugelis“ pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris yra minkštas, tamprus ir nepakartojamai glotnus. Jis garantuos itin malonius prisilietimus ir jaudinantį įsiskverbimą. Antgalis turi užpildą ir švelnią galvutę, kuri padidins jūsų penio apimtis ir pagerins erekciją. Žaisliukas taip pat padengtas grioveliais ir šereliais, kurie maloniai stimuliuos vaginą ir suteiks dar daugiau intensyvių pojūčių. Gali būti naudojamas ne tik žaidimams dviese, bet ir su klasikinio tipo vibratoriais, kurie yra iki 3 cm skersmens. DĖMESIO: antgalis skirtas kiek mažesnei nei vidutinio dydžio varpai. Ilgis – 14 cm, skersmuo – 2,5 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
8
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos