Burnos kaiščiai

Burnos kaiščiai yra tiesiog būtini BDSM žaidimo dalis, nes jie skirti nutildyti nuolankųjį partnerį. Daugelis porų naudoja burnos kaiščius sadomazochistinių bei vaidmenų žaidimų metu, kad padidintų susijaudinimą bei įtvirtintų valdovo ir vergo vaidmenis.

18 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
  1. Prisegamas aksesuaras "Kitokie Žaidimai"

    Special Price 45,70 € Regular Price 228,50 €
  2. Burnos kaištis "Prabanga"

    Special Price 33,99 € Regular Price 39,99 €
  3. Burnos Kaištis "Sukandimas"

    Special Price 44,98 € Regular Price 89,95 €

18 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Esate pradedantysis? Nesijaudinkite. „Fantazijos.lt“ turi Jums idealų burnos kaištį. Jei tik pradedate savo BDSM eksperimentus, įsigykite patogų silikono kaištį su lengvai koreguojamais diržais. Pradedantiesiems taip pat siūlome burnos kaiščio variantus su mažesniu rutuliu. Jūs taip pat galite įsigyti burnos kaiščių treniravimo sistemą, jei norite didesnio pasirinkimo, kuris padės Jums įgyti patirties, pereinant prie rimtesnių žaisliukų. Šiuose rinkiniuose rasite keletą skirtingų dydžių burnos kaiščių, kurie tikrai atitiks Jūsų asmeninio komforto lygį.

BDSM disciplinos profesionalams siūlome išbandyti burnos kaiščius, kurie apriboja kvėpavimą, todėl jų naudotojas yra priverstas kvėpuoti pro nosį, o tai suteikia dar beprotiškesnio orgazmo galimybes. Metaliniai ir maksimalų suvaržymą suteikiantys burnos kaiščiai taip pat idealiai tinka jau patyrusiems galios ir suvaržymo žaidimų mėgėjams. Papildykite savo BDSM įrangos lobių skrynelę aukščiausios kokybės burnos kaiščio, kaukės ir akių raiščio rinkiniu arba išsirinkite natūralios odos burnos kaištį rimtiems galios bei suvaržymo žaidimams. Mes visada saugome Jūsų privatumą: užtikriname diskretišką Jūsų įsigytos suvaržymo įrangos pristatymą ir atsiskaitymą.