Maca (Lepidium meyenii) yra metinis augalas, auginamas Peru Andų kalnų aukštumų zonoje. Maca šaknis dažniausiai džiovinama ir sandėliuojami tuo pačiu laikoma net septynerius metus. Kaip pasakoja legenda, maca buvo labai gerbiama inkų. Inkų kariai naudodavo maca prieš vykdami į mūšį. Pasakojama, kad po miesto užkariavimo inkų kariai turėdavo nustoti vartoti macą, taip siekiant apsaugoti užkariautas moteris nuo karių galingų seksualinių impulsų.


Maca yra rekomenduojama vaisingumo problemoms, nevaisingumui gydyti ir kitų seksualinių sutrikimų atveju. Tačiau Peru ji ilgą laiką buvo žinoma kaip stiprus afrodiziakas. Moksliniai tyrimai įrodė, kad ji veikia tam tikrose kūno srityse, kurios gamina hormonus ir aktyvumo medžiagas, kurios didina libido bei gyvybinę jėgą. Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių ieško natūralių būdų, kaip padidinti lytinį potraukį, o maca, senovės inkų indėnų žolė, yra populiaresnė nei bet kada.


Maca iš esmės yra adaptogenas, todėl prisitaiko prie organizmo metabolizmo ir konkrečių poreikių, norint pasiekti bendrą gerovės jausmą. Jis subalansuoja pogumburio ir hipofizio liaukų funkcijas. Ji taip pat balansuoja ir optimizuoja antinksčių, skydliaukės ir kasos veiklą. Manoma, kad maca didina ir optimizuoja estrogenų lygį, progesterono ir testosterono kiekį organizme. Daugelis žmonių mano, kad būtent dėl ​​šios priežasties maca yra tokia efektyvi, didinant tiek vyrų, tiek moterų libido.


Maca galima įsigyti tablečių, kapsulių arba ekstrakto forma. Ji paprastai vartojama 2-3 kartus per dieną. Jūs taip pat galite įmaišyti maca miltelius į jogurtą, javų košę ar mėgstamą gėrimą.


Ar maca gali padėti jūsų lytiniam potraukiui? Kaip ir visi augalai, atrodo ji veikia ne visus. Geriausias būdas sužinoti – tiesiog pabandyti. Ji tikrai negali padaryti jokios žalos, ji savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios padės kūnui ir bendrai gerovei.


Jeigu ieškote naujų pasitenkinimo aukštumų, neleiskite, kad praeitų dar viena naktis be gilios seksualinės palaimos. Lai šiandien būna ta diena, kai mylėjimasis pakyla į neįsivaizduojamą lygį.