Esate tiek seksuali, kiek seksualiai elgiatės. Kiekvienas iš mūsų turi kūno dalių, į kurias mes mieliau neatkreiptume dėmesio, bet jūs neturite būti idealūs, kad patiktumėte. Raktas į viliojimo sėkmę nėra tai, ko jūsų manymu reikia jūsų vyrui. Svarbiausia yra tai, kas leidžia jums jaustis seksualiai ir išskirtinai pasitikėti savo kūnu, bei savo gebėjimu gundyti.


Kodėl vyrams tai patinka?


Striptizo stebėjimas vyrus uždega dėl daugybės akivaizdžių ir neakivaizdžių priežasčių. Vyrai vizualūs padarai (akivaizdu). Stebėti moterį, pasitikinčiai vaikštančią su seksualiais drabužiais, yra nepaprastai patrauklu. Nors daugelis moterų nerimauja dėl savo trūkumų, vyrai tiesiog nemato jų taip kaip jos, jei iš vis mato.


Vyras, kuriam pasisekė dėl to, kad jo panelė jam šoka striptizą, bus labai dėkingas; paskutinis dalykas, kurį jis darytų – būtų kritiškas! Jis bus imli auditorija, o taip pat su meile (ir gana reguliariai) prisimins tą kartą, kai jūs dėvėjote keliaraiščius ir batelius su kulniukais vien tam, kad padovanotumėte jam privatų šou.


Vyrai mėgsta žiūrėti ir paliesti. Viliojimas per striptizą, yra žaismingas būdas flirtuoti ir fantastinis būdas meiles žaidimų įžangai.


Požiūris


Gundymo menas slypi galvoje. Daugelis moterų atranda kūrybinį potencialą, kai į striptizą įsijaučia, kaip į vaidmenį. Leiskite sau prisiimti naują tapatybę ir artimiausias penkiolika minučių būkite ne studentė, žmona, mama ir t.t., o tapkite seksuli nekalta mokyklos mergaitė, neklaužada profesorė ar pseudo viešpatautoja.


„Atminkite“, – sako egzotinių šokių instruktorius Wendy Reardon, – „jūs šokate sau, o ne jam“. Kai moteris prisiima šį saviraiškos požiūrį, ji gali iš tiesų nustebti, kokiu natūraliu procesu tampa striptizas.


Drabužiai


Pasirinkite apatinį trikotažą, su kuriuo jaučiatės itin seksuali. Jei nesijaučiate jame patogiai, tai bus akivaizdu ir per viliotinį. Naudokite reikmenis, kurie papildys esamą nuotaiką ar norimą įkūnyti charakterį. Nors įdomu pirkti, daiktai, kurie jau yra spintoje gali sukurti visiškai naujas galimybes: diržas, ilgi vėriniai/karoliai, šaliai, kaklaskarės, akių raištis, apsiaustas, botagas ir antrankiai.


Taip pat įdomu įtraukti netikėtą elementą. Galite debiutuoti savo naujais apatiniais, o liemenėlėje pademonstruoti pyragą su mėsos įdaru arba užsidėti elementą iš jūsų partnerio drabužinės, pavyzdžiui, kaklaraištį arba marškinius. Kai pasirenkate kažką, kas uždengtų jūsų apatinius, įsitikinkite, kad tai lengvai pašalinama ir jų nereikia nusirengti per galvą.


Ramstis


Yra tiek daug daiktų, kurie galėtų būti tobuli ramsčiai. Kėdė su atlošu yra labai praktiška, nes galite nesunkiai apžergti savo partnerį kai jis sėdi ant jos


Durų angos ir sienos taip pat puikiai tinka. Durų angos puikiai tinka, kai atliekate judesius, kur reikalingas įtūpstas. Stovint vertikalioje atsispaudimų pozicijoje, galite pasiremti į staktą ir pabrėžti savo klubų judesius arba atsiremti nugara ir lėtai slysti žemyn. Dauguma moterų neturi striptizo stulpų miegamajame, bet lovos koja ir rankų turėklai yra puikus pakaitalas.


Svarbiausi akcentai šokant striptizą:


1. Būkite savimi.


2. Akių kontaktas yra labai viliojantis- naudokite jį.


3. Kai šoksite lieskite savo kūną. Įsitikinkite, kad skiriate dėmesio visoms savo kūno dalims.


4. Keiskite priekinį ir užpakalinį vaizdus tarpusavyje, pažvelkite atgal.


5. Nesinervinkite dėl klaidų.


6. Jeigu vienas ar abu jūs krizenatės, neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Tik atpalaiduokite nervus.


7. Dėvėkite patogius aukštakulnius. Jie palengvina seksualių šokio judesių atlikimą ir pagražina laikyseną, kuri išryškina jūsų privalumus.


8. Nustatykite taisykles, pavyzdžiui, „aš galiu tave liesti, bet tu negali liesti manęs“ arba „jei tu mane paliesi, tavo rankos bus surištos“. Sukurkite apribojimus, kuriuos jis norėtų sulaužyti.


5 privalomi striptizo judesiai


 1. Plaukai – plaukų permetimas, galvos pasukimas, galvos lingavimas, plaukų permetimas atgal, plaukų sukimas skatins Jūsų partenrio vaizduotę ir jį tikrai užves.


2. Skaičius aštuoni – pabandykite atlikti tęstinius aštuoniukių judesius naudojant tik klubus. Tai yra lengviausia daryti, rankomis atsirėmus į tvirtą paviršių. Kojos lai būna išskėstos, o rankos ant klubų, darykite tą patį judesį lėtai ir nusileiskite į įtūpstą. Pakartokite judesį negilaus įtūpsto pozicijoje.


3. Judesiai klubais – tai paprasta atlikti, ypač kai nusirenginėjate. Jie papildo lėtus piruetus ir gali būti atliekami vietoj skaičiaus aštuoni.


4. Klubų lenkimas – prisilaikydami lenkitės pirmyn ties juosmeniu, lėtai sukite klubus, tarsi ką poliruojate savo užpakaliu. Tada pasilenkite tiek, kad galėtumėte beveik paliesti kojų pirštus. Kai keliai sulenkti, lėtai grįžkite į vertikalią padėtį.


5. Klūpom keturiomis – lėtai ropokite link jo; tai neįprastas vaizdas. Jei jūsų grindys kietmedžio, storos antklodės palengvins kelių apkrovą ir padidins rankų ir kojų judesius jums judant.


Nustatykite nuotaiką


Tinkamos atmosferos sukūrimas įtrauks jus abu. Nustatyti kambario temperatūrą, kurioje abiem būtų pakankamai šilta be drabužių. Perkelkite baldus taip, kad galėtumėte naudotis atramomis; nepamirškite, kad tamsia medžiaga galite uždengti tvirtus paviršius (pvz., kavos staliuką) ir įtraukti į savo šokį. Apsvarstykite ir kitas nuotaiką gerinančias priemones: blanki šviesa, degančios žvakės ar  reguliarios lemputės pakeitimas spalvota.


Muzika


Tinkamai parinkta daina gali paryškinti jūsų veiksmus ir tinkamai jus nuteikti. Lengviausia judėti pagal lėtą muziką, nors vidutinio tempo muzika gali būti veiksmingesnė, jei ją pasirinksite tinkamai. Jūs galite padaryti grojaraštį iš trijų dainų, tačiau yra tikimybė, kad reikės daugiau.


Drovumo įveikimas


Mes tikrai galime būti patys žiauriausi savęs kritikai. Jei esate sąmoningas asmuo, tai natūralu prieš partnerio viliotini jausti nerimą. Tiesa ta, kad nesvarbu, ką darysite, nesvarbu, kaip jūs atrodote, jūsų vieno asmens auditorija žiūrės į jus švytėdami iš geismo ir pasididžiavimo. Tiesiog mėgaukitės tuo, ką darote ir dalinkitės jumyse slypinčiu seksualumu.