Gali būti, jog partnerės viliojimas striptizu nėra pirmoje jūsų gundymo sąrašo vietoje, tačiau jame yra neabejotinų privalumų jums abiem. Striptizas suteikia galimybę atsipalaiduoti, pasilinksminti ir parodyti savo partnerei įdomią ir, žinoma, seksualią savo pusę.


Viliotinis nereikalauja būti nuostabiu šokėju arba turėti idealų kūną. Tačiau jums prireiks noro išbandyti kažką naujo, apmąstymų kaip tai įgyvendinti, bei… sulankstomos kėdės!


Greita kaip tai lengva – jau nekalbant apie tai, kaip stipriai tai užveda – bus sunku atsispirti nuo užpakaliuko pakratymo! Šis straipsnis pateiks jums striptizo pagrindus ir paruoš jus nuo pradžios iki galo.


Prieš pradedant


Šiek tiek pasipraktikuoti iš anksto ir atlikti apšilimą yra gera idėja. Idealiu atveju tai turėtų būti atliekama prieš veidrodį, kuris leis jums pašalinti dalykus, kurie galėtų potencialiai blaškyti jūsų partnerę pvz. kvaila veido išraiška.


Nors striptizas nereikalauja fizinės ištvermės, svarbu priprasti prie paprastų kūno judesių, kad jums juos atliekant, jūsų dėmesys būtų sutelktas į partnerį. Pagrindinis išbandymas yra gebėjimas juos atlikti užmerktomis akimis.


1. Klubų sukimas. Sukite klubus lyg bandytumėte jais kažką maišyti. Pabandykite stabiliai išlaikyti liemenį. Lėtinkite ir greitinkite tempą pakaitomis, tada pakeiskite kryptį. Atlikdami judesius, pajauskite savo dubens svorį.


2. Klubai. Įsivaizduokite savo dubenį kaip vandens dubenėlį. Laikykite kelius stipriai sulenktus, palenkite klubus į priekį taip, lyg piltumėte vandenį prieš save; grįžkite į centrą, tada pakreipkite savo klubus išriesdami nugarą taip, kad jūsų penis išsikištų į priekį, o vanduo išsipiltų už jūsų.


3. Kalbėkite akimis. Nepamirškite akių kontaktų, kai šokate ir nusirenginėjate drabužius. Gero striptizo esmė nebūtinai šokis, o greičiau pastangos sukurti ryšį su auditorija. Jūs galite suvilioti savo partnerį vien akimis, iš kurių trykšta pasitikėjimas ir energija. Pašalindami drabužius iš lėto, seksualiu būdu, suteikiate partneriui pakankamai laiko visu tuo pasimėgauti.  Mėgaukitės jos žvilgsnyje atsirandančiu geismu.


4. Bendraukite erzindami. Tai laikas, kai jūs visiškai kontroliuojate vilionės tempą ir intensyvumą. Kuo daugiau laiko jūs užtruksite, tuo labiau sujaudinta bus jūsų partnerė, kuo mažiau leidžiama liesti, tuo labiau ji to geis. Nustebinkite savo partnenę, erzinimo eigoje užrišdami akis ar surišdami rankas. Erzinkite ją už nugaros. Erzinimas judesiais yra daug lengvesnis nei manote…


Nuo ko pradėti


Kai esate su visais drabužiais, atsistokite taip, kad partnerė jūsų nepasiektų. Pradėkite nuo klubų sukimo. Erzinimo pradžioje beveik tikėtina, kad vienas arba abu krizensitės ar juoksitės. Tegul tai atsitinka, tai leis judviem atsipalaiduoti ar atsikratyti nedrąsumo.


Kai tik įsijausite, imkite artėti prie partnerės taip, kad būtumėte taip arti, jog būtų galima paliesti. Toliau dirbkite klubais ir dubeniu. Šiuo momentu galite perbraukti pirštais per savo plaukus, per krūtinę ir per vyriškąjį rinkinėlį. Atsispirkite norui nusiplėšti drabužius, vietoj to, erzinkite savo partnerę, šiek tiek nusmaukdami kelnes arba ranka pakeldami marškinėlius. Atminkite, kad kuriate tikėjimąsi/lūkestį.


Prieikite dar arčiau savo partnerės. Likite stovėti ir apžerkite kėdę. Lėtai pašalinkite savo marškinius, tačiau išlaikykite akių kontaktą. Tik jūs galite nuspręsti, ar leisite liesti dabar, ar išsaugosite tai vėlesniam laikui. Norėdami sudrausti, galite žaismingai nustumti ranką sakydami kažką panašaus, „dar ne dabar“ arba „aš tau pasakysiu kada“. Kita vertus galite stovėti ten pakankamai ilgai, kad partnerė galėtų pirštais perbėgti per krūtinę ar sugriebti užpakalį.


Marškinėliai nurengti.  Kas toliau?


Yra dvi labai karštos galimybės, kurias galite išmėginti bet kokia tvarka:


1. Apsisukite ir atsisėskite ant kelių, atgręždami nugarą. Pagal muzikos ritmą, trinkite klubus į partnerę. Taip pat galite rankomis pereiti per jų kojas ar pasiekti už nugaros, kad pritrauktumėte jų kūną arčiau savęs. Tęskite, leiskite bučiuoti nugarą ir kaklą.


2. Apeikite aplink kėdę. Kai ji negali matyti, ką jūs darote, pasiekite ir palieskite ją ten, kur jūsų manymu jai patiktų. Štai patarimas, kuris tikrai išplėtos viliones: jeigu jos plaukai yra pakankamai ilgi, lėtai surinkite juos į vieną ranką, švelniai truktelkite ir prilaikydami kita ranka veidą, bučiuokite kaklą iš nugaros. Norėdami sukurti netikėtumo elementą, kai esate už nugaros, galite pašalinti savo kelnes ir net panaudoti jas jos rankų surišimui už nugaros. Iš čia galite grįžti į priekį; arba stabtelti šone, pasisukti į ją ir drabužiu perbraukti per ranką.


Finalas


Jei jūsų partnerio rankos surištos, galite atrišti dar kartą apžergdami kėdę, šįkart veidu į juos. Pasinaudokite šia proga ir pabučiuokite jos kaklą, dar šiek tiek pasitrinkite ir leiskite jai rankomis, burna ir t.t. pasimėgauti jūsų kūnu.


Atsistokite prieš partnerį ir pakvieskite nurengti ant jūsų likusius drabužius, švelniai pakratant savo klubus. Stabtelkite, kai jūsų trumpikės slys per jūsų varpą, o tada nusimeskite jas. Jūs galite dar šiek tiek tęsti striptizą, naudodami anksčiau minėtą būdą arba pakviesti savo partnerę irgi nusimesti savo drabužius. Kadangi ji bus pakankamai susijaudinusi ir jausis galinti tai padaryti, toliau viskas priklausys tik nuo jūsų.