Mergvakaris – šventė skirta jaunajai pagerbti bei pasidžiaugti paskutinėmis „laisvės” dienomis. Jei kada esate dalyvavusi tokiame renginyje, turbūt puikiai suprantate, jog mergvakarį organizuoti nėra lengva užduotis, juk organizuoti tokį vakarėlį kainuoja daugybę laiko bei pastangų.

Tačiau nesijaudinkite, jei artėja geriausios draugės vestuvės ir šį kartą jums teks organizuoti jos „išlydėtuves” – šiame straipsnyje sužinosite viską apie mergvakario organizacinius užkulisius.

Kas yra mergvakaris ir kokios jo tradicijos?

Tradiciškai mergvakaris švenčiamas moterų grupėje, kai vieną jų netrukus ištekės. Tai yra šventė jaunajai pagerbti ir paskutinį kartą pašėlti drauge su draugėmis. Šios šventės organizavimas dažniausiai priskiriamas vyriausiai pamergei, todėl jai tenka didžiausia atsakomybė.

Tradicinis mergvakaris

Tradicinio mergvakario metu susirinkdavo visos jaunosios artimosios – tiek jaunos, tiek vyresnės, sesės, tetos, mama ir kitos kaimo moterys. Tokio vakaro metu moterys jaunajai patarinėdavo kaip elgtis santuokoje, dainuodavo, pasakodavo įvairias istorijas.

-10%
Vibratorius Kukurūzas
(3)
17.24 € 15.52 €
Žaidimas FUCKME
29.95 €
-25%
Erotinis žaidimas Sex-O-Chess
39.95 € 29.95 €
Erotinis žaidimas Please Me
-10%
Virtualios Realybės akiniai Patirk
(1)
40.00 € 36.00 €
Kamasutra kortos Nenustok žaisti
Erotinis žaidimas Anal Me

Mergvakario pradžioje jaunajai būdavo padovanojama moneta, kuri simbolizavo sėkmę bei pinigus santuokoje. Moneta būdavo paslepiama nuotakos bate. Po šio ritualo būdavo pinamas vainikas, kurį jaunoji saugoti turėjo visą gyvenimą, nes šis turėjo atbaidyti ligas bei apsaugoti jaunikį nuo neištikimybės.

Dažniausiai toks mergvakaris baigdavosi viso kaimo šokiais, į kuriuos susirinkdavo visi, net ir jaunikis. Šokių metu būdavo žaidžiami įvairūs žaidimai.

Pagrindinės šiulaikinio mergvakario taisyklės

Mergvakaryje tradiciškai dalyvauja jaunosios draugės bei artimos giminaitės, tačiau sudarinėdama svečių sąrašą pasitarkite su nuotaka, juk svarbiausia yra jos norai. Svečius galite padalinti į skirtingas kategorijas:

  • Nuotakos draugės ir artimos giminaitės. Jos turi būti prioritetas;
  • Kasdienės pažįstamos, kolegės iš darbo ir pan. Šiuos asmenis taip pat galima pakviesti, tačiau, jei jie negalės atvykti, nesukite sau galvos;
  • Vyro giminės;
  • Nekviečiami asmenys. Nepamirškite šio punkto!

Taip pat svarbi ir renginio vieta. Svarbiausia, kad mergvakaris vyktų ten, kur visiems svečiams nuvykti nesudėtinga ir patogu. Žinoma, vietos pasirinkimas priklauso ir nuo to, ką veiksite.

Įdomus faktas: 35% Las Vegaso lankytojų lankosi ten dėl bernvakario ar mergvakario vakarėlio.

Veiklos mergvakario metu būti privalo. Nesitikėkite, jog užteks tik užsakyti restoraną, išnuomoti patalpas ar sodybą ir visą kitą vyks savaime. Jums prireiks tikro veiksmų planų: privalote kruopščiai suplanuoti veiklų laiką bei, jei reikia, rezervuoti reikiamas vietas. Supraskite, didelės moterų grupės spontaniški sprendimai prie gero neprives, todėl, greičiausiai, jaunoji liks nusivylusi švente.

Taip pat renkantis vakarėlio vietą bei veiklas, atsižvelkite į nuotakos norus bei asmenybę. Kas jai labiausiai patinka? Kokio tipo žmogus ji yra? Ar jai labiau patiktų rami vakarienė, ar siautulingas vakaras bare?

Dar vienas svarbus aspektas – sugalvokite vakarėlio temą. Tai atrodo smulkmena, tačiau mergvakariui labai svarbu, kad visas jos dalyves sietų bendras atributas, pavyzdžiui, vienodi marškinėliai ar ženkliukai.

Idėjos mergvakariui

Suprantame kaip sunku sugalvoti ką veikti per mergvakarį, ypač, jei norite kažko unikalaus ir originalaus. Galite pamėginti sudaryti sąrašą ką nori veikti kiekviena mergvakario dalyvė, tačiau svarbiausia čia nuotaka ir jos norai, todėl atsižvelkite į ją. Na, o jei vis dar trūksta minčių, ką veikti per mergvakarį, pasinaudokite mūsų paruoštomis idėjomis.

Vyno ir sūrio degustacija
Ši veikla idealiai tinka mergavkariui, nes ji neįpareigojanti. Rami aplinka, skanus vynas ir užkandžiai tikrai patiks kiekvienai dalyvei.

Nuotykių parkas
Jei norite veikti kažką šiek tiek ekstremalesnio, aplankykite nuotykių parką. Jame rasite daugybę smagių užsiėmimų, ypač, jei nuotaka mėgsta aktyvią veiklą.

Namų dirbtuvės
Jei ieškote neįmantrios veiklos, surenkite namų dirbtuvių vakarėlį. Jo metu galite gaminti rankų darbo žvakes, muilus, kosmetiką, lipdyti iš molio ir užsiimti kitokia vaizduotę lavinančia veikla.

Šokių pamoka
Jei nuotaka mėgsta šokius, surenkite jai ir mergvakario dalyvėms šokių pamoką. Dėl šokių stiliaus galite pasitarti su kitomis mergvakario dalyvėmis, svarbu, kad visoms būtų smagu.

Kulinarinė pamoka
Jei nuotaka mėgsta ar nori išmokti gaminti, puiki veikla mergvakariui gali būti kulinarinė pamoka. Be to, pasigaminusios kelis gardžius patiekalus, dar galėsite jais ir pasmaguriauti.

Karaokė
Karaokės dainavimas tikrai sukels daug gerų emocijų, tad jei nuotaka bei dalyvės nebijo lipti ant scenos – pirmyn.

Jodinėjimas žirgais
Jei dalyvės bei nuotaka mėgsta gamta, jodinėjimas žirgais bus nuostabi pramoga. Pabūsite gryname ore, pailsėsite ir pasisemsite daugybę neišdildomų įspūdžių.

Būrimo salonas
Ar domitės ezoterika? Net jei ir ne, būrimo salono lankymas gali būti itin smagi pramoga nuotakai ir mergvakario dalyvėms. Juks visoms įdomu sužinoti savo likimą.

Pabėgimo kambarys
Jei nuotakai patinka žaisti, pabėgimo kambarys bus puiki pramoga, ypač, kai laukia iššūkis, kuris visas privers dirbti kaip komandą.

Pasiplaukiojimas jachta
Jei nenorite daryti nieko ypatingo, o paprasčiausiai norite audringai atšvęsti, tačiau nenorite tam rinktis baro, išsinuomokite jachtą ar laivą ir surenkite jame vakarėlį.

Dienos ar savaitgalio SPA
Juk visos moterys rūpinasi savo grožiu, tad kodėl nepraleidus dienos ar net viso savaitgalio puikiame SPA centre ir nepasimėgavus draugių kompanija bei šampanu?

Striptizas
Ne, tikrai nesakome, jog mergvakariui turėtumėte pasamdyti striptizo šokėją, vietoje to, siūlome pačioms išbandyti šio erotinio šokio pamokas. Galite rinktis burleską ar „pole dance“. Pasijusite itin seksualios ir išmoksite šio to naujo.

Savaitgalio išvyka
Jei norite atitrūkti ir nuveikti ką nors ypatingo, siūlome pasinaudoti pigiais lėktuvų bilietais ir suplanuoti trumpą savaitgalio išvyką į kitą šalį. Yra daugybė miestų Europoje, į kuriuos nuskristi pigu, o juose gausu naktinių klubų ir barų, o tokios kelionės nuotaka tikrai nepamirštų visą gyvenimą.

Piknikas
Jei nuotaka ir likusios merginos ramaus būdo, galėsite surengti pikniką parke. Tik nepamirškite atšaldyti šampaną!

Ekskursija sekso prekių parduotuvėje
Jei norite smagiai praleisti laiką ir daugiau sužinoti apie seksą ir sekso žaisliukus, privalote apsilankyti ekskursijoje po sekso prekių parduotuvę!

Mergvakario žaidimai

Visi žino, kad mergvakaris be žaidimų praeiti negali, todėl šios dalies praleisti nevalia, nepaisant to, kokias veiklas pasirinkote. Tačiau daugelis mergvakario žaidimų yra pasenę ir nebeįdomūs, todėl pasiūlysime pačius smagiausius žaidimus.

Atspėk kieno
Šis žaidimas labai smagus ir padės mergvakario dalyvėms artimiau susipažinti. Kiekviena dalyvė iš savo rankinės išima 3 daiktus ir įdeda juos į nepermatoma maišelį ar dėžutę. Po to jaunoji po vieną traukią kiekvieną daiktą ir mėgina atspėti kieno jis.

Prisimink
Tai dar vienas labai smagus žaidimas, kur jaunoji turės atspėti su kokiu įvykiu susijęs kiekvienas daiktas. Žaidimas prasideda panašiai kaip pirmasis – kiekviena mergvakario dalyvė į dėžutę įdeda daiktą, kuris primena apie įvykį, susijusį su nuotaka. Po to nuotaka traukia daiktus ir spėlioja.

Apie būsimą vyrą
Jei žaisite šį žaidimą, prieš vakarėlį pateikite jaunikiui su juo susijusių klausimų. Pagal klausimus sudarykite klausimyną jaunajai, kad išsiaiškintumėte kaip gerai ji pažįsta savo būsimą vyrą.

Būsimasis
Šiam žaidimui žaisti prireiks pačios juokingiausios ar baisiausios būsimo jaunikio nuotraukos. Šią nuotrauką viso vakaro metu jaunoji turės nešiotis su savimi, o bet kuriuo metu bet kuri vakarėlio dalyvė galės paklausti „ar žinai kas tavo būsimasis jaunikis?“ Nuskambėjus šiam klausimui, nuotaka turės išsitraukti nuotrauką ir ant jos užrašyti priežastį, kodėl verta tekėti už jaunikio. Už kiekvieną užrašą jaunoji turi gauti po dovanėlę. Šią nuotrauką jaunoji gali pasilikti kaip smagų priminimą.

Šarados
Šis žaidimas panašus į įprastas šaradas, tačiau skiriasi tuo, kad čia „vaidinami“ žodžiai, susiję su santuoka. Merginos suskirstomos į dvi komandas, o jaunoji ant atskirų lapelių surašo žodžius, kurie jai siejasi su santuoka, šių lapelių niekas neturi matyti, išskyrus tą merginą, kuriai tenka vaidinti. Tada lapeliai traukiami ir viena iš merginų turi paaiškinti tą žodį piešiniais arba gestais. Jei sava komanda neatspėja, spėja priešininkės. Laimi merginų komanda, kuri atspėja daugiausiai žodžių.

Nominacijų žaidimas
Šis žaidimas įtraukia visas dalyves ir jas priverčia pasijausti svarbiomis. Suteikite kiekvienai merginai vakaro titulą – ilgiausios kasos, gražiausios akys ir pan. Svarbiausia, jog kiekviena gautų titulą.

Dainos
Paprašykite jaunosios užrašyti šešias mėgstamiausias dainas stulpeliu žemyn nuo mažiausiai mėgstamos iki labiausiai mėgstamos. Tuomet paaiškinkite:

Pirma daina – taip ji jautėsi po pirmojo bučinio.

Antra daina – taip ji jausis savo pirmąją vestuvių naktį.

Trečia daina – taip ji jausis savo medaus mėnesį.

Ketvirta daina – taip ji jausis po metų santuokoje.

Penkta daina – taip ji jaučiasi kai yra su savo mylimuoju drauge.

Šešta daina – taip ji jausis po 50 metų bendro gyvenimo kartu.

Kas tu toks?
Paprašykite jaunosios užrašyti dešimt naminių gyvūnų, žvėrių, paukščių, vabzdžių ar roplių stulpeliu žemyn ir sunumeruoti nuo 1 iki 10. Kai viskas surašoma, paaiškinkite, kas iš tiesų yra jos būsimas vyras: 1. Toks jis namuose; 2.Toks jis vienu du su ja; 3. Toks jis viešumoje; 4. Taip jis atrodo be drabužių; 5. Toks jis po pietų; 6.Taip apie jį galvoja kiti žmonės; 7.Toks jis naktimis; 8. Taip jis galvoja apie save; 9. Toks jis su draugas; 10. Toks jis iš tiesų!

Surask vyrą
Ant kortelių užrašomi įvairūs vyrų apibūdinimai: atletiškas vyras, praplikęs vyras, žilas vyras, aukštas vyras, blogas „berniukas“, suplyšęs vyras, turtingas vyras, vyras su baltomis kojinėmis, vyras su rožiniais marškiniais, vyras su ūsais, valgantis vyras, autobuso vairuotojas, bankininkas ir t.t. Kortelės išdalinamos merginoms ir vakaro metu jos turi surasti kuo daugiau vyrų, atitinkančių apibūdinimus. Laimi suradusi daugiausiai jų.

Ką padovanoti nuotakai?

Moterys tiesiog dievina dovanas, tačiau mergvakario dovanos turi įtikti ir patikti ne tik būsimai nuotakai – jos privalo būti naudingos ir santuokoje. Kiekvienos nuotakos draugių ir pamergių pareiga – paruošti deramą kraitį būsimai žmonai ir šeimos židinio puoselėtojai. Siekiant išlaikyti vyrą ir norint išsaugoti šeimyninę laimę, dovana nuotakai privalo būti praktiška, seksuali ir tokia, kad jaunikis niekada nenorėtų sprukti nuo savo išrinktosios.

Kostiumėlis Key Hole
(2)
18.95 €
Kūno diržai Gundymas
Kūno kojinė Suspender
(1)
20.95 €
Chalatas Sensuelia (raudonas)
Chalatas Sensuelia (žalias)
Suknelė Užkariautoja
Apatinių komplektas Vizija
Suknelė Kerėtoja
25.00 €
Apatiniai Paspaltingoji Vilioklė
Mini suknelė High Neck Lace
Kūno kojinė Gundanti Nuodėmė (juoda)
Raudonos spalvos naktinukai

Įdomus faktas: 72% nuotakų dovanų mergvakario metu gauna sekso žaisliuką.

1. Seksualūs apatiniai. Gerų draugių ir pamergių pareiga yra pasirūpinti nuotakos pirmąja naktimi. Atminkite, kad pakedenti nuotakos suknelę yra smulkmena, palyginus su tuo, kuo jūs aprengsite jaunąją vestuvių nakčiai! Pirmosios nakties apatinis trikotažas privalo būti ne tik baltas, bet ir labai seksualus.

2. Keliaraištis. Jis tiesiog būtinas kiekvienos nuotakos atributas, o jį privalo dovanoti pamergės. Nesijaudinkite, ši dovana atsipirks su kaupu: vestuvių metu piršlienė arba svočia gali surengti aukcioną keliaraiščiui parduoti. Keliaraiščio kaina per vestuves tikrai bus dešimtis kartų didesnė nei parduotuvėje.

3. Antrankiai. Antrankius savo spintoje privalo turėti kiekviena nuotaka. Kada nors gyvenime ateina ta diena, kada vyras tiesiog nori pasprukti! Ir nors jaunos merginos eidamos prie altoriaus apie tai visai nepagalvoja, pamergių pareiga pasirūpinti tokiais būtinais santuokos atributais, kaip pančiai.

4. Skambutis. Vyrai mėgsta sakyti, jog jei ką nors jie pamiršta, visai nebūtina apie tai jiems priminti kas pusė metų! Tačiau šių dienų moteris tokia geležine kantrybe tikrai nepasižymi, todėl sekso skambutį arba varpelį privalo turėti kiekviena save gerbianti žmona.

5. Sekso literatūra. Na, o jei būsima žmona visai nenorėtų skambinti pavojaus varpais, jog būtų pamylėta, tuomet privalu turėti naudingos literatūros. Kamasutros knyga tikrai pravers būsimai šeimai. Vestuvių nakčiai tiktų ir kas nors neįprasto – šioje knygoje kiekviena pora atras jaudinančią sekso pozą, kuri vestuvinę naktį padarys dar stebuklingesnę. Knyga užtikrins ne tik sutuoktinių laimę, bet ir turės įtakos šeimos demografiniams rodikliams!

Taigi, nors mergvakario vakarėlio organizavimas nėra pati lengviausia užduotis, tačiau tinkamai pasiruošus, šis vakarėlis gali būti pats smagiausias nuotakos gyvenime. Linkime nepamirštamo mergvakario ir nuostabaus vedybinio gyvenimo jaunajai!