Beveik visi yra girdėję istorijas apie magišką g tašką moters viduje, kurį tinkamai stimuliuojant galima nusiųsti ją į seksualinę ekstazę. G taškas yra keleto knygų ir daugybės žurnalų straipsnių analizės sritis. Bet ar jis tikrai egzistuoja? Jei taip, kaip rasti G tašką? Paprastas atsakymas yra „taip“, G-taškas egzistuoja, bet jis nėra paslaptingas. Tai tiesiog jautri vieta, kurios stimuliaciją mėgsta daugelis moterų. Tiesiog reikia žinoti kur ji yra ir pabandyti rasti praktiškai.


G taško stimuliacija


G taškas nėra magiškas mygtukas, bet sritis, kurios stimuliacija patinka moterims. Žemiau pateikiami veiksmai G taško radimui ir savarankiškam tyrinėjimui, kurie gali būti pritaikyti ir naudojimui su partneriu.


-Atsipalaiduokite. Lai būna smagu, nepadarykite to į tikslą orientuota misija.


-Naudokite lubrikantą.


Masturbuokitės įprastu būdu, kol pajusite susijaudinimą.


-Įveskite vieną arba du pirštus į vaginą, kabliu sulenkdami link pilvo (12 valandos pozicija, jei gulite ant nugaros).


-Tvirtai apie vieną trečdalį paspauskite makšties viršų.


–Jūs turite pajusti nedidelį gumulėlį, kuris didėja jį toliau stimuliuojant.


-Pradėkite lėtai: pirštus įterpkite švelniai ir iš pradžių naudokite lengvus, švelnius judesius. Kai G-taško zona išsiplės, naudokite didesnį spaudimą.


-Skirkite dėmesio ir kitoms kūno dalims: savo krūtims, klitoriui … viskam dėl ko gerai jaučiatės.


-Kai jūsų kūnas ims teigiamai reaguoti ir jūs pradėsite jausti malonumą, naudokite dar didesnį spaudimą ir greitesnius judesius.


-Toliau stimuliuojant, jūs galite pajusti savo makšties susitraukimą, tai signalas apie neišvengiamą orgazmą. Taikykite didesnį spaudimą šlaplei, glostydama ir kitaip veikdama plotą aplink šlaplės angą.


-Jūs galite pajusti norą šlapintis. Nekovokite! Tai gali reikšti, kad esate pasiruošusi ejakuliuoti. Atsipalaiduokite, pasitikėkite savo kūnu. 


Daugeliui moterų G taško stimuliacija yra lengvesnė ir malonesnė kitoje pozicijoje nei ant nugaros. Pabandykite apsiversti ant pilvo arba klaupkitės ant keturių. Moterys nelabai nori skverbties, kol nėra susijaudinę. Užsiimkite bet kokia įžangos veikla, kuri jus žadina: glamonės, bučiniai, glostymas, oralinis seksas, kalbos. G-taško stimuliacija turėtų vykti jūsų seksualinių žaidimų viduryje arba pabaigoje, ne pradžioje. Naudokite lubrikantą net ir tuo atveju, jei jūsų kūnas natūraliai sudrėkęs, jis dažnai išdžiūna netinkamu metu. Taip pat galite įsigyti vieną iš daugelio G taško stimuliacijai skirtų vibratorių.


Tai viskas. Jokios magijos. Kai kurios moterys gali patirti orgazmą vien dėl G taško stimuliacijos. Kai kurios sako, kad tai padidina jų orgazmo stiprumą arba leidžia patirti kelis orgazmus. Kai kurioms ši stimuliacija veda link ejakuliacijos. Kitoms šios srities stimuliacija apskritai nepatinka. Eksperimentuokite ir matysite, kas patinka jums arba jūsų partneriui. Visų svarbiausia, pasimėgaukite. Ir nepamirškite – jei jums patinka G taško stimuliacija, būtinai pamokykite savo partnerį, kaip jį rasti ir ką su juo daryti!