Ji riečia nugarą, aimanuoja ir dejuoja. Jūs sužavėtas savo gebėjimu priversti ją taip muistytis, bet giliai mintyse kovojate: „O kas, jei ji apsimetinėja?“ „O jei ne, kaip galiu paspausti šį magišką mygtuką dar kartą?“ Jeigu jūs kada nors buvote ten arba norėtumėte atsidurti toje pavydėtinoje pozicijoje, patikrinkite šias keturias gudrybes, kurios nuves moterį link orgazmo.


Užtepkite muskuso odekolono


Seksualinėje veikloje uoslės pojūtis yra vienas stipriausių, ir taip yra dėl dviejų priežasčių: pirma, viskas, kas susiję su muskusu yra labai panašu į testosteroną, todėl jos libido dideliu greičiu augs. Kūdikių milteliai gali turėti panašų poveikį ir suaktyvinti jos uoslę, o kūdikiai siejami su gimdymu. Antra, kadangi uoslės, sekso ir atminties centrų ketvirčiai smegenyse yra arti vienas kito, todėl susijaudinimo kvapas palieka neišdildomą įspūdį. Tą sekundę, kai ji užuos jūsų muskuso odekoloną, ji grįš į paskutinę akimirką, kai jį užuodė ant jūsų kūno.


Sušildykite jos kojas


Kiekvienas vaikinas žino, kad kai moteris įsiropščia į meilės guolį, ji deda savo šaltas kojas tarp jūsų kojų, kad sušiltų. Šiltos kojos padaro visa kita, kad moteris ima jaustis fiziškai patogiau, juo labiau jei norite matyti ją nuogą, ko sušalusi ji greičiausiai nedarys. Greičiausiai dauguma jūsų nežino, bet šiltos pėdos padidina tikimybę patirti orgazmą. Pagal olandų mokslininką iš Groningeno universiteto, šansai padidėja 30 proc. Gal net likti su kojinėmis nėra jau tokia bloga idėja. Jei norite pabandyti kažką seksualesnio, pėdų masažas su šildančiu geliu gali padaryti stebuklus, ypač jei jūs sutelksite dėmesį į kojų pirštų pagalvėles ir tarpupirščius, kurie pagal Refleksologijos diagramas yra susiję su jos apatinės kūno dalies zonomis. Be to, lūpos, rankos, kojos ir lytiniai organai gauna didžiąją dalį smegenų vietos, kur pėdų ir genitalijų centrai yra kaimynystėje, todėl jie dalijasi informacija apie seksą.


Susitelkite ties jos 10 valanda ir 2 valanda


Kai esate tarp jos kojų, taip kaip jūs mėgstate, kai ji apima ne vien tik ypatingąjį jūsų paketą, ji lygiai taip pat nori, kad jūs tyrinėtumėte plačiau. Jei liežuviu pereisite aplink jos klitorio galvutę, sutelkdami dėmesį į 10 ir 2 valandas iš abiejų pusių, tada švelniai slyskite liežuviu žemyn po kloste ir ji aimanuos nuo intensyvumo. Jei tai bus per jautru, šie du saldūs taškai užtikrins, kad jai patiks po oda esančių taškų laižymas ir dilgčiojimas. Geriausias būdas atlikti šį manevrą yra tuomet, kai ji apžergia jūsų veidą, kai jūs patogiai gulite ant nugaros. Jai reikės pasilenkti į pagalvėlę, kad galėtų kontroliuoti veiksmus, nes ji bus “vairuotojo sėdynėje”.


Bučiuokite dešiniąją jos stuburo pusę


Prisilietimas prie dešinės moters stuburo pusės tirpdo ją daug stipriau nei liečiant kairėje pusėje, galbūt todėl, kad kairysis smegenų pusrutulis valdo jos dešinę pusę. Nesvarbu, ar bučiuosite ten, glostykite arba švelniai erzinkite kutentoju, tiesiog įsitikinkite, kad jūsų judesiai vingiuoja. Taip apimsite didesnį plotą, jau nekalbant apie tai, kad vingiuotas judesys yra daug intensyvesnis nei tiesus.


Kulminacijos gudrybė


Pasiimkite savo gudrybes į kelionę/išvyką. Su tiek dėmesio, jos oda paraus, vyzdžiai išsiplės, jos kūno dalys drebės, o tas, kurios liks stabilios, ji stums į jus, kol baigs. Štai kaip iš tikrųjų reikia privesti ją prie orgazmo. Pasitikėkite mumis, jūs pamatysite skirtumą.