Kaip pažinti, ar moteris apsimetinėja ir ką daryti, kad ji niekuomet to nedarytų su jumis? Padedantiesiems pateiksime tai, ko greičiausiai jūs ir jūsų panelė nežinojote. Štai keletas įdomių faktų apie moters orgazmą:


-Apie 2/3 visų moterų nepatyrė orgazmo lytinių santykių metu.


-Dauguma moterų mano, kad lengviausia pasiekti kulminaciją, kai vyras atlieka oralinį. Taip yra dėl „geografijos“. Mes moterys turime labai jautrią sritį, žinomą kaip klitoris. Ir tos mielos mažos rožinės dalies funkcija yra teikti mums malonumą.


Taigi, jeigu nesate tas, kuris džiugina savo moterį oraliniais meilės žaidimais, tada yra didelė tikimybė, kad jūsų moteris žino, jog ji nepasieks orgazmo. Be to ji gali galvoti, kad kažkas su ja negerai. Ji netgi gali jausti spaudimą „baigti“. Nesakome, kad tai teisinga, tik vardiname faktus.


Pagrindinė priežasties, dėl kurios dauguma moterų imituoja orgazmą yra ta, kad jų vyrai per mažai stengiasi, todėl suvaidintas orgazmas yra lengviausia išeitis. Vietoj bauginančio pokalbio apie tai, jos tiesiog suvaidina.


Moterys nenori įžeisti jūsų jausmų ar ego, todėl paprasčiausias būdas pasprukti iš tokios padėties, yra melas apie tai ir pasakymas: „Taip, žemė ir man pajudėjo.“


Žinokite, ko ieškoti. Yra tam tikri ženklai, kurie rodo apie tai, kad moteris tuoj patirs orgazmą.


Stebėkite šiuos fizinius pokyčius moters organizme ir jie leis jums suprasti, apie tai, kad jūsų panelė tuoj patirs orgazmą arba iš tikrųjų jį patiria:


-Jos raumenys įsitemps, o ir širdies ritmas pagreitės.


-Jos oda paraus ir taps šiltesnė.


-Sustangrės jos speneliai.


-Jos klitoris ir išorinės lytinės lūpos pradės bringti ir padidės lubrikacija.


-Klitoris sumažės ir paryškės lytinių lūpų spalva.


-Galiausiai raumenys dar labiau įsitemps ir tada visiškai atsipalaiduos, gali spazmuoti.


Moters orgazmas gali būti trumpas ar ilgas, didelis ar mažas, vienas ar keli. Priklauso nuo moters. Ir tai, kas tiko merginai praeityje, gali neveikti su ta, kuri jūsų lovoje dabar.


Išmintingi žodžiai sako: Nors kai kurie iš šių požymių gali būti akivaizdūs su dauguma moterų, tai nėra 100% taisyklė.


Taigi, jūs klausiate, koks absoliučiai geriausias būdas, padėsiantis sužinoti, ar jūs tikrai sudrebinote jos pasaulį?


– Padarykite viską, kad orgazmo vaidinti jai nereikėtų!


– Geriausias būdas tai padaryti burna … ir mes nekalbame vien apie oralinį seksą (tai antras geriausias būdas…)


– Jums reikia jos paklausti, ar tai, ką darote ją užveda. Geriausi meilužiai nebijo paklausti, ką mėgsta jų moteris … Ar tau malonu? Ar ČIA, ar aukščiau? Ar tau patinka, kai TAIP liečiu? Ar tau patiktų GREIČIAU?


-Tai vadinama Seksualinio pasitikėjimo kūrimu. Leiskite jai žinoti, kad jums RŪPI, ar jai malonu. Lai neatrodo tai kaip SPAUDIMAS patirti orgazmą.


Jei moteris apsimetė, yra tikimybė, kad ji pernelyg drovisi paprašyti to, kas jai patinka, mano, kad tai per ilgai užtruks (kad pasiektų orgazmą, vidutiniškai moteriai prireikia apie 20 minučių) arba, nes ji bijo užgauti jūsų ego, arba būti įskaudinta pati „jei nepaskubės ir nebaigs.“


Taigi imkitės kontroliuoti situaciją ir paklauskite jos, ką ji mėgsta. Dirbkite komandoje. Geras meilužis gali paklausti moters, ar ji lengvai patiria orgazmą lytinių santykių metu, ar pageidauja oralinio sekso. Puikus meilužis dirbs su ja, kol sužinos kaip veikia jos kūnas. Be to atkreipkite dėmesį į subtilias užuominas, kai keičiasi jos kvėpavimas, raumenų įsitempimas, jei jai tikrai patinka tai, ką darote… (Užuomina: jeigu jai patinka tai, ką darote, NENUTRAUKITE. Nenustokite to daryti, leiskite įgauti  pagreitį.)


Pokalbis apie seksą gali atrodyti nemalonus ir nepatogus, tačiau po jo pokalbis bus baigtas ir jums nebus nepatogu dar kartą. Be to pelnysite daug taškų tiesiog paklausdami, ką ji mėgsta. Galų gale seksas bus dar geresnis, nes jūs buvote pakankamai protingas ir jos poreikiai atsidūrė pirmoje vietoje. Ir tuomet orgazmas gali ateiti pats.