Seksologai neabejoja, kad patirti daugybinį orgazmą daugiau šansų turi tos moterys, kurios geriau žino savo kūno galimybes ir maksimaliam pasitenkinimui pasiekti naudoja įvairių erogeninių zonų stimuliaciją. Moters kūnas yra apdovanotas tuo, kad turi daug taškų, kurie gali daugybę kartų suteikti bei sustiprinti erotinius pojūčius. Šį kartą norėtume priminti tuos, kurie gali suteikti išties ypatingų pojūčių.


Taškas G


Tai bene žinomiausias ir paslaptingiausias taškas, juokais vadinamas ginekologiniu NSO: vieni tikina, kad jis tikrai egzistuoja, kiti teigia, kad tai – tik populiarus mitas.


Taškas G „atrastas“ 1950 metais, jo atradėju laikomas vokiečių ginekologas Ernstas fon Grafenbergas. Todėl taškas ir pavadintas G – tai pirmoji mokslininko pavardės raidė. Kiek vėliau britų ginekologė Šeila Kitcinger iškėlė prielaidą, kad tai – apskritai ne taškas, o gana plati zona, kurios skersmuo – apie 5 cm. Ieškoti jos reikia priekinėje makšties sienelėje, t.y. toje vietoje, kuri yra arčiau pilvo, maždaug 3,5-7 cm gylyje. Palpuoti šią zoną geriausia susijaudinimo būsenoje – tada pirštu turėtumėte pajusti nedidelį iškilimą, primenantį graikinį riešutą: jo paviršius pasirodys toks pat nelygus. Kai kurie specialistai tikina, kad taškas G, kaip ir graikinis riešutas, turi dvi dalis – kairę ir dešinę. Tokios pat struktūros yra ir anatominis vyrų taškas G – prostata. Patys naujausi tyrimai parodė, kad be paties malonumų epicentro yra ir dar dvi svarbios teritorijos – viena į kairę, kita į dešinę nuo taško G. Todėl stimuliuoti reikėtų ne tik pačia kalvą, bet ir jos prieigas.


Stimuliacijos technika. Jei norite sužadinti šį tašką viena, be partnerio pagalbos, išmėginkite keletą efektyvių technikų.


1. Pirmoji vadinama „viliojimu“. Atsigulkite ant nugaros, įveskite į makštį rodomąjį pirštą pagalvėle į viršų, ir apčiuopkite plotą, kurį palietus susijaudinimas ypatingai padidėja. Tada atlikite judesį pirštu, tarsi kviestumėte prieiti ką nors arčiau – t.y. keletą kartų sulenkite ir ištieskite viršutinę piršto dalį.


2. Antroji technika – tai sukamieji judesiai piršto pagalvėle, braukiant per iškilumo viršūnę. Šias dvi technikas rekomenduojama kaitalioti vieną su kita.


3. Po keleto minučių nuo eksperimento pradžios galite pajusti lengvą norą šlapintis. Tai reiškia, kad jūsų taškas G prabudo. Jei šiek tiek pakentėsite, diskomfortas praeis ir peraugs į saldų malonumą.


Kartu su partneriu. Geriausiai šis taškas stimuliuojamas tada, kai moteris guli ant nugaros, kojos per kelius sulenktos ir pakeltos link pečių. Vyras įsiskverbia iš viršaus. Kita efektyvi poza – šuniukas, kai moteris klūpi ant keturių, o vyras įsiskverbia jai iš nugaros. Geras būdas taškui G stimuliuoti – ir raitelės poza, kai moteris sėdi ant vyro, į jo veidą atsisukusi nugara.


Taškas AFE


Anterior Fornix Erogenous – tai antrasis stebuklingas taškas, esantis moters kūne. Šis taškas – dar pakankamai jaunas, atrastas tik 1994 metais Malaizijos ginekologo Čua Či Enn. Kartais šio taško pavadinimas trumpinamas iki vienos raidės – A. Taškas A įsikūręs makšties pabaigoje, beveik ties gimdos kakleliu, virš taško G. Būtent todėl jo ieškoti geriausia po to, kai jau būsite suradusi pirmąjį savo seksualinio dėmesio objektą makšties viduje – turėsite gana aiškų orientyrą.


Stimuliacijos technika. Kadangi ši zona įsikūrusi giliau makštyje, pasiekti jos savo pačios pirštais praktiškai neįmanoma. Į pagalbą galima pasitelkti vibratorių lenkta viršūne. Stimuliuojant šį tašką, jau po 10 minučių turėtų gausiai išsiskirti makšties sekreto. Tai parodys, kad tašką išties radote.


Kartu su partneriu. Jei jūsų partnerio pirštai ilgi, jis gali pamėginti pasiekti tašką AFE. Tačiau jei ne – teks ir toliau naudotis lenktu vibratoriumi. Apmaudu tai, kad penis šio taško pasiekti negali – taigi pasitelkite pagalbinių priemonių net ir tada, kai esate dviese.