Beveik visi yra girdėję istorijas apie magišką G-tašką moters viduje, kurį tinkamai stimuliuojant galima nusiųsti ją į seksualinę ekstazę. Šis paslaptingas taškas jau seniai aptarinėjamas ir mokslininkai vis dar nevieningi jo egzistavimo klausimu, tačiau daugelis visgi pripažįsta, jog jis yra.

Deja, ne visos moterys patiria orgazmą vien skverbties metu, daugeliui reikia papildomai stimuliuoti ir klitorį. Tiesą pasakius, vienas tyrimas išaiškino, jog tik 18% moterų gali patirti orgazmą penetracijos metu.

Tačiau, jei jūs nesate patyrusi vaginalinio orgazmo, nereiškia, jog tai yra neįmanoma. Kai kurie ekspertai mano, jog G-taškas yra raktas į moterų orgazmą skverbties metu. Taigi, kur yra tas G-taškas ir kaip tinkamai su juo elgtis?

Kas yra G-taškas?

Ar G-taškas yra realus? Jei atvirai, vienareikšmiško atsakymo nėra. Svarbu paminėti, jog G-taškas nėra ryški moters anatomijos dalis.

G-taškas nėra atskira anatominė moters lytinių organų dalis, o ši erogeninė zona iš tiesų yra klitorio dalis. Tai reiškia, jog kai stimuliuojame G-tašką, iš tikrųjų stimuliuojame dalį klitorio, kuris yra kur kas didesnis, nei daugelis mano. Mes matome tik klitorio viršūnę, kuri yra virš lytinių lūpų, o likęs klitoris dalijasi į dvi atšakas, kurios yra makšties viduje, maždaug 4 centimetrų ilgio.

Be to, tiksli G-taško vieta gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos moters individualiai, štai kodėl dažnai taip sunku jį rasti. Tačiau stimuliuojant šią erogeninę zoną, moteris gali patirti ejakuliaciją ir nepakartojamą vaginalinį orgazmą.

Kodėl ši erogeninė zona vadinama G-tašku

Pirmasis šią jautrią vietas makšties viduje aprašė vokiečių gydytojas Ernstas Gräfenbergas dar šeštajame dešimtmetyje, o aštuntajame dešimtmetyje ginekologė Beverly Whipple pastebėjo, jog panaudojus judesį „ateik čia“ makšties viduje, moterys patiria malonų atsaką. Ji tikėjo, kad šis regionas gali būti raktas į moterų orgazmą sekso metu.

Vibratorius Klasika
(2)
34.47 €
Vibratorius Tigriukas G5 (Raudonas)
Įkraunamas Vibratorius Tiger G5 (juodas)
Vibratorius Didysis bosas G5 (kūno spalvos)
Vibratorius Trys malonumai
Vibratorius Liora
(1)
26.95 €
Vibratorius Palaimos taškas
Vibratorius Tigriukas G5 (violetinis)
Rožinis G taško vibratorius
Vibratorius G-taškui Dvigubas orgazmas
Vibratorius Casanova
(1)
40.26 €

Moters lytinių organų anatomija

Tam, kad rastumėte G-tašką, pirmiausia turite žinoti moters lytinių organų anatomiją. Atidžiai pažvelkite į paveikslėlį:

Kaip rasti G-tašką?

Surasti G-tašką gali būti keblu, visų pirma dėl to, jog ši zona nėra konkreti, o antra – kiekvienos moters anatomija šiek tiek skiriasi. Todėl vietoje ta, kad ieškotumėte savojo G-taško seksu su partneriu metu, rekomenduojame į paieškas leistis vienai.

Jei norite rasti savo jautriąją vietelę, pirmiausia turite atsipalaiduoti. Prieš pradėdama tyrinėti savo vaginos vidų, darykite tai, kas padeda įsijausti į seksualią veiklą. O kai jausitės pasiruošusi ir būsite pakankamai sudrėkusi, imkite masažuoti makšties prieigas prieš įterpdama į vidų pirštą ar sekso žaisliuką.

Tada, naudodama savo pirštą ar G-taško vibratorių, įsiskverbkite ir ir atlikite judesį „ateik čia“. Svarbu, kad pirštas ar žaisliukas būtų nukreiptas į viršų, tai yra – į jūsų pilvą. Nepamirškite, jog ieškote ne tam tikro „mygtuko“, o pojūčio stimuliuojant būtent šią erogeninę zoną. Kartokite judesį, o kai pojūčiai stiprėja, vietoje „stūmimo-traukimo“ veiksmo, susitelkite būtent į šios vidinės zonos stimuliaciją.

Kalbant apie konkrečius stimuliacijos būdus, nėra vieno, kuris tiktų visiems. Iš tiesų, 2016 m. apžvalgoje „Trusted Source“ pabrėžta, kad kiekviena moteris mėgsta skirtingus stimuliavimo būdus, todėl nėra tinkamo ar netinkamo būdo pamaloninti save.

Ne visos moterys jaus pasitenkinimą stimuliuodamos G-tašką ir tai yra visiškai normalu. Atminkite, kad masturbacija yra visiškai normalu ir tai gali būti sveika bet kokių santykių dalis. Skirdama laiką patyrinėti savo kūną, galite naudoti tą informaciją, kad pamokytumėte partnerį, kas jums labiausiai patinka sekso metu.

G-taško stimuliavimas. Kaip tai daryti teisingai?

Kai jau žinome, kur yra G-taškas, laikas išmokti tinkamai juo pasirūpinti. Šią jautrią erogeninę zoną galima stimuliuoti, nepriklausomai nuo to, ar masturbuojatės, ar užsiimate seksu su partneriu.

Stimuliacija pirštais ir sekso žaislais

Šį stimuliavimo būdą rekomenduojame išbandyti ieškant savojo G-taško. Jei stimuliuosite pirštais, darykite tai, ką rašėme aukščiau. Na, o jei norėtumėte išbandyti sekso žaisliuką, rekomenduojame išsirinkti tinkamą G-taškui skirtą vibratorių.

G-taškui skirti vibratoriai dažniausiai pasižymi tuo, jog jie neturi jokios papildomos atšakėlės, yra lenkto pagrindo ir turi išraiškingą galvutę. Būtent lenktas pagrindas ir galvutės forma yra svarbiausia renkantis G-taško vibratorių. Svarbu, jog galvutė būtų didelė – gali būti apvali arba turėti platų paviršių.

Kadangi G-taškui skirti vibratoriai turi tokią unikalią formą, jie pasiekia tas zonas, kurias peniui įsiskverbus į vaginą, pasiekti sudėtinga. Šie sekso žaisliukai neabejotinai padės rasti G-tašką ir sustiprins pojūčius.

Lubrikantas All Natural (200 ml)
Lubrikantas Pjur Kokybė (100 ml)
-13%
Lubrikantas Numylėtinis (150 ml)
(23)
15.06 € 13.03 €
-10%
Lubrikantas Numylėtinis (40 ml)
(14)
6.08 € 5.50 €
Lubrikantas Silky TLC (75 ml)
Vaginalinis lubrikantas Bio (150 ml)
Lubrikantas Bio (40 ml)
(7)
7.95 €
Lubrikantas All Natural (50 ml)
Analinis lubrikantas Atsipalaiduok (200 ml)
Lubrikantas Gentle Light (75 ml)
Analinis lubrikantas Analyse me (100 ml)

Sekso pozos G-taško stimuliacijai

Jei tikitės patirti G-taško stimuliaciją lytinių santykių metu, yra tam tikros sekso pozos, kurios tinka geriausiai. Išbandykite pozas, leidžiančias šiek tiek labiau kontroliuoti savo judesius, kad galėtumėte išsiaiškinti, kokios stimuliacijos rūšys jums labiausiai patinka. Nors yra daugybė sekso pozicijų, kurios gali padėti tai pasiekti, rekomenduojame išbandyti šias:

Kaubojės poza
Paprašykite partnerio atsigulti ant nugaros, tada užlipkite ant viršaus ir leiskite jam įsiskverbti. Ši padėtis leidžia visiškai kontroliuoti ritmą, gylį ir įsiskverbimo kampą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo G taško paiešką ir stimuliavimą.

Užuot judėjusi aukštyn ir žemyn, pabandykite judėti pirmyn ir atgal, kad paskatintumėte pojūčius savo G-taško srityje. Taip pat gali padėti nuolatinis ritmo, padėties ir kampo keitimas, todėl nebijokite eksperimentuoti.

Šuniuko poza
Šuniuko poza yra dar vienas puikus būdas pasiekti gilesnį įsiskverbimą sekso metu. Be to, lengva keisti kampą, kad pasiektumėte savo G tašką.

Atsiklaupkite pasiremdama rankomis ir keliais, o partneris turi atsistoti jums už nugaros ir įsiskverbti. Įsiskverbimo metu pabandykite atsiremti į dilbius arba stumti klubus atgal, kad pakeistumėte kampą, kol rasite padėtį, kuri jums labiausiai tinka. Jei norite, galite išbandyti kitokį variantą atsigulusi ant pilvo, kojas pakabinusi nuo lovos krašto, leisdama partneriui atsistoti už jūsų ir įsiskverbti iš ten.

Suspaustas misionierius
Klasikinės misionieriaus pozos variantas suteikia geresnę stimuliaciją be gilios skverbties. Atsigulkite ant nugaros, o tada suglauskite kojas, tegu jūsų partneris priglunda prie jūsų. Nors ši poza neleidžia giliai įsiskverbti, tačiau ji leidžia sukurti geresnę trintį G-taško srityje.

Ar vyrai turi G-tašką?

Pasirodo net ir vyrai turi savo G-tašką ir, palyginti su moteriškuoju, jį gana lengva rasti. Vyrų G-taškas dažniau vadinamas P-tašku (šiuo atveju P reiškia prostatą). Prostata yra graikinio riešuto dydžio liauka, esanti tiesiai po šlapimo pūsle.

Stimuliuojant prostatą galima pajusti greitus ir ypač galingus orgazmus, tačiau tai nėra pagrindinė prostatos funkcija. Ši liauka gamina skystį, kuris padeda spermatozoidams išgyventi ir pasiekti kiaušinėlį.

Kur yra vyrų G-taškas?

Iš tikrųjų galite tai pasiekti dviem būdais: vidiniu ar išoriniu. Kad ir kurį būdą pasirinktumėte, jausitės labai maloniai, todėl pasirinkimas priklauso nuo jūsų (ar jūsų partnerio) komforto lygio.

  • Vidinis būdas. Jei norite rasti savo P-tašką, išangė yra tiesiausias kelias į malonumą. Ši erogeninė zona yra maždaug 2 centimetrų gilyje tiesiosios žarnos viduje;
  • Išorinis būdas. Jūs galite netiesiogiai stimuliuoti prostatą per tarpvietę. Tai odos juosta, einanti tarp kapšelio ir išangės.

Nepamirškite, jog nėra neteisingo būdo prostatai stimuliuoti. Jei norite daugiau sužinoti apie vyrišką G-tašką, siūlome paskaityti šį straipsnį.

Nepaisant to, ką matome filmuose, seksas ne visada yra sklandus ir paprastas. Moterys dažnai priverčiamos manyti, kad seksas yra gėdingas, todėl gali būti sunkiau pasiekti orgazmą ir seksualinį pasitenkinimą.

Nebijokite prisiimti atsakomybės už savo seksualinį gyvenimą ir rasti tai, kas jums patinka. Jei tai reiškia, kad jūs galite rasti savo G-tašką ir jį stimuliuoti, jums gerai. Jei ne? Tai irgi puiku. Nėra taisyklės, sakančios, kad yra vienas būdas orgazmui, ir daugumai moterų yra normalu pirmenybę teikti stimuliacijos deriniui. Norint rasti tai, kas jums tinka, gali prireikti laiko, todėl būkite kantri.

Svarbiausia, kad esate patenkinta, nepaisant to ar jums patinka G-taško stimuliacija, ar ne. Savo kūno ir seksualinių įsitikinimų tyrinėjimas yra puikus žingsnis užtikrinant laimingą, saugų ir malonų seksualinį gyvenimą. Niekada neturėtumėte gėdytis supratusi, kas jums patinka. Juk visi nusipelnė puikaus sekso.