Kartais atrodo, kad vienu metu patirtas orgazmas partneriams yra neįmanoma misija. Tai primena visiems gerai žinomus mitus, legendas apie sniego žmogaus ar Lochneso ežero pabaisos egzistavimą. Tačiau lytinių santykių ekspertai teigia priešingai – tereikia labai pasistengti ir orgazmą pasieksite vienu metu. Todėl nieko nelaukite ir jau šiandien įpūskite užgesusias aistras miegamajame!


Ilgesnė preliudija. Ne paslaptis, kad moterims prireikia dvigubai daugiau laiko susijaudinti ir patirti orgazmą. Todėl skirkite daugiau įžanginėms glamonėms ir klitorio stimuliavimui. Geismui sužadinti galite atlikti erotinį viso kūno masažą, intensyviau liesti ir stimuliuoti erogenines zonas – kaklą, vidinę šlaunų pusę, pečius bei nepamiršti riešų ar kojų pirštų


Tinkama poza. Svarbiausia pasirinkti tinkamą padėtį ir orgazmą patirsite greičiau negu įprastai. Tam puikiai tiktų kaubojės poza, kurios metu leidžiama moteriai dominuoti ir būti viršuje. Stipriosios lyties atstovams ši poza taip pat turėtų patikti, ne vien dėl prieš akis atsiveriančio malonaus vaizdo, tačiau ir dėl galimybės matyti partnerės veido išraišką, liesti krūtinę, prilaikyti liemenį. Kenčiantiems nuo priešlaikinės ejakuliacijos problemų, ši poza itin veiksminga, ji padės kontroliuoti susijaudinimą ir nebaigti per anksti.


Tinkamas ritmas. Vos tik pajautėte, kad partnerio ejakuliacija jau visai šalia, sulėtinkite tempą, o galbūt net kuriam laikui nutraukite lytinį įsiskverbimą. Aistrą kurstyti galite bučiniais, glamonėmis ar oraliniu seksu.


Tarpvietės raumenų treniruotės. Ne paslaptis, jog intymių raumenų treniruotes, dar kitaip vadinamas Kegel pratimais, gali atlikti tiek vyrai, tiek moterys. Po reguliarių treniruočių pastebėsite, kad abu galite lengviau kontroliuoti orgazmo pradžią, sustiprinsite raumenukus ir jausite didesnį malonumą.