Manote, kad kosmetika yra skirta pagrinde kūno priežiūrai? Anaiptol! Juk tai ir masažo aliejai, aistrą žadinantys kvepalai, afrodiziakiškų savybių turinčios vonios priemonės ir dar daugelis kitų įdomių daikčiukų!


Nuostabaus kvapo ir tekstūros masažo aliejai bei jų rinkiniai – tai puiki dovana mylimam, artimam žmogui. Įsivaizduokite, kad Jūs iš darbo pasitinka kvepiantys miegamasis ir šiltos mylimo žmogaus rankos…


Feromoniniai kvepalai padės atkreipti į save priešingos lyties atstovų dėmesį arba sukurti teigiamą nuomonę apie save dalykinio pokalbio metu. Netikite? Išbandykite!


Masažo žvakė – tai žvakė, afrodiziakas ir masažo aliejus – 3 viename! Uždegus ją ir palaukus 20 min., Jūsų miegamasis paskęs pasakiškame aromate. O tada galėsite pilti šiltą vašką tiesiai ant savo partnerio kūno vietų ir padovanoti jam nepaprastai kvapnų, romantišką masažą…


Platus erotinės kosmetikos pasirinkimas padės ne tik suvilioti norimą partnerį ir sukurti romantišką atmosferą, bet ir sužadins aistrą, atgaivins Jūsų santykius bei išvarys rutiną iš Jūsų miegamojo.