Kas gali būti geriau už vakarą su mylimu žmogumi? Nustebinkite savo mylimą merginą, sušokdamas jai viliotinį! Tai gali tikrai kaitinti, ir, tikėtina, kitą kartą ji atsilygins tuo pačiu. Nesate profesionalus šokėjas? Tai nesvarbu! Nesate raumeningas? Tai taip pat nesvarbu Svarbiausia yra tai, kad norite nustebinti savo antrąją pusę, taigi, reikės įdėti šiek tiek pastangų.


Kai šokate striptizą savo antrajai pusei, keliate jai seksualinį susidomėjimą ir suteikiate progą fantazuoti apie tai, kas bus toliau. Tai tikrai gali sukelti didelį erotinį jausmą, todėl neprireiks ilgų įžangų prieš užsiimant lytiniais santykiais.


Ko nori moterys?


Moterys nori intymumo ir artumo su mylimu asmeniu, tačiau kartais jos leidžia sau fantazuoti apie nepažįstamus asmenis, todėl joms patinka vaidmenų žaidimai, padedantys sužadinti aistrą prieš lytinius santykius.


Kartais moterims patinka, kai vyrai būna spontaniški ir nustebina netikėtomis staigmenomis. Taigi, striptizas tikrai gali ją maloniai nustebinti, ypatingai tuo atveju, jei darysite tai pirmą kartą.


Nuo ko pradėti?


Pasirinkite lėtą ir jausmingą muziką, pagal kurią būtų galima šokti striptizą. Kad būtų kuo ilgiau išlaikoma paslaptis, šokti striptizą pradėkite su drabužiais, kuriuos po truputį nusimetinėsite. Daugumą moterų jaudina kostiumuoti vyrai, todėl galite apsirengti kostiumą arba pasirūpinkite, pavyzdžiui, policininko ar gaisrininko apranga. Tikrai galite nustebti, kokių puikių kostiumų galite rasti, pavyzdžiui, dėvėtų drabužių parduotuvėje. Išleisite visai nedaug pinigų, o efektas bus garantuotas!


Šokdami pagal muziką, labai lėtai nusirenginėkite, pirmiausia pradėkite nuo viršaus – jei esate užsidėję skrybėlę, pirmiausia nusimeskite ją, tada nusiriškite ir numeskite kaklaraištį. Svarbiausia taisyklė – neskubėti. Kuo ilgiau jums pavyks išlaikyti paslaptį, tuo didesnis bus efektas. Pirmiau nusimeskite švarką ar marškinius, o tada po truputį pradėkite atsiseginėti kelnes. Jokiu būdu nepamirškite akių kontakto – tai dar viena svarbi striptizo taisyklė.


Jei nelabai pasitikite savimi, ir baiminatės, kad iš pirmo karto nepavyks puikiai sušokti, galite pasitreniruoti prieš veidrodį. Turėtumėte žinoti, kad tikrai svarbiausia ne paties šokio technika, o jūsų pastangos, kurias moterys tikrai vertina. Šokdami striptizą susikurkite tinkamą apšvietimą: puikiausiai tiks toks, prie kurio jausitės jaukiai.


Dar šis tas:


Erzinkite savo partnerę, prieikite arčiau jos, tačiau iš karto atsitraukite, neleiskite per daug jūsų liesti, kol šokate, ir iki pat galio išlaikykite susidomėjimą ir pagundą kuo greičiau jus paliesti.