Dildo

Paprastai naudojami dildo nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo. Tiesiog nusiteikite patirti malonumą, paimkite truputį lubrikanto ir mėgaukitės! Iš plataus asortimento galite išsirinkti visus poreikius atitinkantį žaisliuką: rinkitės ilgį ir plotį, odos spalvą, imituojantį raštą ir papildomas galimybes. Plačiau >>

Items 1-36 of 138

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Dildo "Mažius"

  Special Price 28,35 € Regular Price 31,50 €
 2. Falo imitatorius "Federikas"

  Special Price 17,90 € Regular Price 25,70 €
 3. Karšta naujiena
  Varpos imitatorius Ledas

  Varpos imitatorius Ledas

  Special Price 10,72 € Regular Price 12,52 €
 4. King Cock 10" dildo "Toris" (juodas)

  Special Price 55,24 € Regular Price 64,99 €
 5. "Basix 6" falo imitatorius

  Special Price 18,89 € Regular Price 20,99 €
 6. Karšta naujiena
  Tikroviškas falas "Vaikis"

  Tikroviškas falas "Vaikis"

  Special Price 10,46 € Regular Price 14,59 €
 7. Falo imitatorius "Tiesusis"

  Special Price 39,00 € Regular Price 39,70 €

Items 1-36 of 138

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Dildo tarsi yra sukurti moterims, tačiau tobulai paįvairins ir partnerių seksualinius žaidimus. Falo imitatoriai patiks ir vyrams, nes jie suteikia progą savo partnerei suteikti itin didelį malonų ir aštresnių potyrių. Šie žaisliukai suteiks daugiau galimybių ilgiems aistringiems žaidimams – panaudokite juos uždegančiai preliudijai ar naujiems potyriams, niekada nebijokite eksperimentuoti ir be jokių ribų mėgautis sekso žaislų suteikiamu malonumu.


 

Pasitenkinimo ir malonumų ieškotojoms dirbtiniai peniai suteiks daug veiksmų laisvės ir malonių akimirkų. Dabar galite rinktis tai, ką norite – išmėginkite skirtingus dydžius ir formas, rinkitės vibruojančius dildo arba sykiu skirtu ir vaginalinei, ir analinei stimuliacijai. Leiskite sau panirti į tikrą malonumų jūrą su kokybiškais ir visada malonumą pasiruošusiais suteikti falo imitatoriais!

 

Daugiau nebeatidėliokite malonumo ir įtraukite dirbtinį penį, nes:

 • tai suteiks daugiau aistros moteriškiems žaidimams su savimi ar miegamojo šėlionėms kartu su partneriu;

 • papildomas malonumų šaltinis, kurio negalite sau neleisti;

 • renkantis iš įvairių medžiagų gaminamus dildo atrasite skirtingus potyrius;

 • stiklas, plienas, oda ar jos pakaitalai, plastikas, silikonas ir želinės medžiagos – visas platus asortimentas sukurtas tam, kad tikrai atrastumėte, ko ieškote;

 • šie seksualūs žaisliukai visada yra pasiruošę suteikti malonumą moteriai arba padėti vyrui savo damą nusiųsti į laukinio geismo pasaulį;

 • jausmingas ir turtingas potyriais seksas su dirbtiniu peniu patiks visoms poroms, tad išmėginkite šį žaisliuką!

 

Dildo apsaugos nuo tokių atvejų, kai partneriui yra sudėtinga ilgai palaikyti erekciją ir išspręsti visas poros seksualinio nesuderinamumo bėdas. Per anksti ejakuliaciją pasiekęs partneris dirbtinio penio pagalba ir glamonėmis vistiek gali suteikti moteriai malonumą. Kai kurie dildo gali būti atvėsinami arba sušildomi, todėl fantazijos neriboja niekas. Žaismingas seksualumas – tai papildomas stimuliatorius, kurį dovanoja šie sekso žaisliukai. Aistringos išvaizdos dirbtiniai peniai vilioja išmėginti, kaitina aistras ir žadina seksualinį apetitą. Ištobulintos formos ir aptakios linijos garantuoja aukščiausią malonumą!

 

Suteikite partnerei galimybę visą naktį mėgautis šėlionėmis miegamajame. Dirbtinis penis niekada neatsisakys padėti vyrui patenkinti partnerės troškimus, o ir moteriai suteiks ypatingą malonumą. Aistringos glamonės, jautriausių erogeninių zonų stimuliacija išlaisvins visas erotines fantazijas ir suteiks progą jas realizuoti. Suteikite laisvę savo jausmams, atsipalaiduokite ir mėgautis naujais iki dilgčiojimo maloniais potyriais.

 

Dildo padės pažinti moters kūną ir atrasti jai maloniausius patenkinimo būdus. Partneris gali glamonėdamas ir jaudindamas dirbtinio penio pagalba atrasti lietimui jautrias zonas. Išmėginkite, kaip falo imitatorių priima vaginalinė arba analinė anga – tai gali būti neįtikėtinai jaudinanti ir įdomi patirtis. Tik su tokiais žaisliukais galite stebėti partnerės reakciją į malonumą ir savo veiksmus. Patikėkite, tai nukels į bekraštį ir beribį malonumą jus abu!

 

Įvairaus dizaino ir formų dildo tikrai vilioja. Jie uždega moters aistrą, nes žaidimai su jais garantuoja malonią pabaigą. O poroje tai gali tapti fetišo žaisliuku, jaudinančiu kvietimu pasimėgauti vienas kito draugija ir nenumaldomais kūniškos meilės malonumais! Atraskite naujas seksualinio gyvenimo spalvas, o jei dar kyla abejonių ar tikrai patenkinate visus partnerės troškimus – būtinai įtraukite dildo į savo aistringus žaidimus.