Fleshlight "Analinių malonumų rinkinys"

Laikinai neturime
SKU
511978
109,00 €

Dievinate analini seksą ir norėtumėte mėgautis juo dažniau? Fleshlight pasirūpino jumis ir sukūrė išskirtinį, itin patogų, apgalvoto dizaino, populiariausias priemones sujungiantį rinkinį „Analiniai malonumai“. Atraskite naujus palaimos plotus ir jais džiaukitės kada tik panorėję!

Į stilingą ir pašėlusiems vyrams subalansuotą rinkinį įeina:

Fleshlight užpakaliukas. Tai išskirtinio dizaino masturbatorius, pagamintas iš itin realistiškos, minkštos, lanksčios ir žmogaus odą imituojančios kūno spalvos medžiagos. Kad įsiskverbimas būtų kuo tikroviškesnis ir dovanotų patį aukščiausią malonumą, masturbatoriaus kanalo struktūra yra sukurta taip, kad papildomai stimuliuotų penį ir treniruotų seksualinę ištvermę.

Fleshlight vandens pagrindo lubrikantas. Ši priemonė sukurta tam, kad būtų naudojama specialiai šio prekės ženklo gaminiais. Lubrikantas užtikrina pakankamą drėgmę ir nepriekaištingą slydimą, todėl analiniai žaidimai bus malonūs ir jaudinantys. Tūris: 100 ml.

Fleshlight antibakterinis žaisliukų valiklis. Jis ne tik išvalo žaisliukus, bet ir apsaugo juos nuo mikrobų, todėl naudodami Fleshlight masturbatorių ar kitus erotinius žaisliukus, galėsite būti visiškai saugūs. Tūris: 100 ml.

Fleshlight priežiūros pudra. Ši išskirtinė priemonė yra sukurta šios linijos sekso žaisliukų priežiūrai ir ilgaamžiškumui palaikyti. Pudros sudėtyje esančios medžiagos gali atnaujinti ar išlaikyti priemonių švelnumą ir minkštumą. Kiekis: 118 ml.

Fleshlight dušo laikiklis. Tai puikus aksesuaras, suteikiantis galimybę solo žaidimus perkelti į dušą. Pritvirtinkite laikiklį duše, ant sienos, ir mėgaukitės analinio sekso malonumais.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
5
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Real Feel Super Skin
Gylis 25 cm
Skersmuo Tamprus
Savybės Skardinėje
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos