„Baik tu, maniškė tai jau tikrai ne kokia kekšė. Ji kukli rami mergina, jai norisi tik švelnaus, romantiško sekso ” – taria vienas pažįstamas, kai per draugų vakarėlį suvartotų gėrimų skaičius perkopia 5 taures, o pokalbių tema pasisuka apie BDSM. Ir, jei tik mano antakiai galėtų, pakiltų taip aukštai, jog apskritai paliktų veidą. Vis tik, greitai suprantu, kad stebiuosi itin liūdnu, tačiau mūsuose vis dar įprastu it rytinis dantų valymasis, reiškiniu. Nes gi ko norėti iš eilinių vyrų, jei net ekscelencija moteris skirsto į tas, kurios, suprask, neįpareigojančio sekso važiuoja prie ežero, ir tas, kurios vertos amžinos meilės priesaikos vien už tai, kad nevažiuoja.

Arba šventos, arba paleistuvės?

Taip ir gyvename visuomenėje, kurioje moterys daugelio akyse egzistuoti gali dvejopos – mėgstančios seksą su visa jo prieskonių palete arba tos geros, tyros, motiniškos, šventos. Tik, atskleisiu jums paslaptį, mieli vyrai, labai gali būti, kad antrosios kategorijos moterys egzistuoja nebent jūsų vaizduotėje. Ir, jei ir toliau gyvensite šioje iliuzijoje, dar labiau gali būti, greitai jūsų šiltą vietą lovoje užims kitas, mažiau atitrūkęs nuo realybės. Ir dėl to būsite kalti tik patys. Nes, tiesą sakant, visos moterys yra seksualios būtybės. Turinčios gerokai daugiau potencialo sekse, nei paprastai įsivaizduojate. Būna gi, žinoma, kad jos tą savo seksualumą palaidoja po ilgais lininiais sijonais, šventu rūpesčiu vaikais, nekalta veido išraiška ir tuo sovietiniu „pas mus šalyje sekso nėra” įvaizdžiu. Nes nuo mažų dienų girdėjo, kad geroms mergaitėms tokių dalykų nereikia ir apskritai, egzistuoti joms saugiau, kai niekas kekšės etiketės dėl trumpo sijono, ryškesnio makiažo ar  garsesnio balso neklijuoja.

Visi turime fetišų ir tai yra normalu

Bet iš tikrųjų, tai vienokių ar kitokių fetišiukų, lygiai kaip ir jūs, turime mes visos. Beje, tos, kurias įvardintumėte stropiomis pirmūnėmis ar pilkomis pelytėmis, kaip taisyklė turi jų daugiau ir aštresnių. Ir nieko nėra nuostabiau, nei rasti partnerį, kuriuo gali pasitikėti pakankamai, kad drauge savo troškimams pasiduotum. Tad gal grįžkime prie to BDSM‘o ir apskritai grubaus sekso. Tai štai, sunku man sugalvoti kvailesnę mintį, nei kad grubus ar dominavimo turintis seksas patikti gali tik pasileidusioms panoms ar toms, kurios negerbia savęs bei nori tvirtos vyro rankos būti valdomos visose gyvenimo situacijose. Čia tas pats, kas sakyti, kad aštrus maistas patinka tik meksikiečiams, o cepelinai skanūs tik lietuviams. Seksualiniai pomėgiai kur kas sudėtingesnis bei kompleksiškesnis dalykas, kad taip lengvai galėtume juos dėti į vieną lentynėlę kartu su charakteriu ar kitomis savybėmis. Ir, kas svarbiausia, nėra jokio pomėgio miegamajame, dėl kurio savo partnerę ar partnerį  turėtumėte teisę gerbti mažiau. Pažįstu ne vieną „užkietėjusią” feministę, kuriai patinka, kai partneris sekso metu ją smaugia ir, lygiai taip pat, ne vieną „gerą mergaitę”, mielai lašinančią savo vyrukui ant sėklidžių karštą vašką. Bet tai nereiškia, kad ir buitiniais klausimais pastaroji kulniukais mindo vyrui galvą, o kita mėgaujasi, kai ant jos kelia balsą ar kontroliuoja.

Naujiena
Populiaru
Video
Naujiena
Populiaru
Video
(2)
16.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
24.95 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-40% Akcija
Lizingas
269.97 € 449.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
29.95 €
-20% Akcija
Populiaru
-20% Akcija
Populiaru
(2)
11.96 € 14.95 €
Populiaru
Populiaru
(2)
11.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
14.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(3)
26.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
19.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
118.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
20.95 €
Rodyti daugiau

Vyrai, suskubkite, kol nevėlu

Tad jei vis dar manote, kad jūsiškė ne tokia ir jai patinka tik tamsoje, po kaldra, viena vienintele poza, švelniai ir per dvi minutes, labai siūlau susimąstyti, kol nevėlu. Nes, manyčiau, yra kokių 95 procentų galimybė, kad arba jūsiškė jau dairosi jums pakaitalo, arba kankinasi nuobodžiame sekse apie jus klaidingai galvodama, kad to, ko norisi jai, nesuprastumėt, nemokėtumėt ir nesugebėtumėt. Todėl jei praeitos pastraipos pirmasis sakinys taikliai nusako jūsų seksualinį gyvenimą, siūlau nieko nelaukti ir su ta savo šventąja nuoširdžiai pasikalbėti, ką ji norėtų išbandyti lovoje. Jei drovumas – jūsų antras vardas, tiesiog pasiūlykite jai pačiai susidėlioti norimą krepšelį sekso prekių parduotuvėje. Nenustebsiu, jei jame pamatysite dalykų, apie kuriuos nė pagalvojęs nebūtumėte. O tuomet jau atversite duris į labai gražų, smagų ir visai šalia pat egzistuojantį naują pasaulį.

Straipsnio autorė: Agnė Kulitaitė

Instagram: @kulagne

Facebook: Agnė Kulitaitė