Mano atviras paskutinysis straipsnis įrodė, kad rekomendacijas jūs ne tik mėgstat, bet ir manimi tikrai pasitikit. Linkėjimai visiems, kurie savo stalčiukus papildė mano TOP’ais. Net neabejoju, kad tai įneš daugiau džiugesio į jūsų gyvenimus.

Bet, nepaisant padėkų už rekomendacijas, sulaukiau ir skundų. Ne vienas ir ne du vyrai skundėsi, kad apie juos nepagalvojau, labai pamiršti pasijautė. Deja, kad ir kaip norėčiau vyriškąją lytį pradžiuginti, kol neturėsiu tarp kojų besitabaluojančių dalykėlių, tol ir nuoširdžių rekomendacijų pateikti negalėsiu. Na, nebent kitame gyvenime.

Tačiau kito gyvenimo laukti neverta – pamiršusi kartėlį, kurį pajutau supratusi, kad nuviliu kitą lytį, aš supratau, kad dar vieni TOP’ai gali išvysti dienos šviesą. Subalansuoti poroms, bet tinka ir vienišiems, kurie kartais išbando žaidimus su kitu žmogumi. Ir nors tikrai ne viskas iš Fantazijų asortimento išbandyta, ranką prie širdies pridėjusi sakau: šį penkioliktuką tikrai rekomenduoju.

Antrankiai Švelnumas 3

fantazijos

Antrankiai Švelnumas 3 – itin švelnūs ir malonūs, tik neapsigaukit jų išore, nes iš tiesų jie dar ir labai tvirti bei stiprūs. Puikiai paaštrina kasdienybę.

Elektros Stimuliatorius Kitoks

Elektros Stimuliatorius Kitoks

Elektros Stimuliatorius Kitoks – ne paslaptis, kad vibracija daugumai mūsų suteikia malonumą, todėl esu užtikrinta, kad šis analogų neturintis žaisliukas taps vis labiau populiaresnis. Skirtingų pojūčių amplitudė: nuo švelnaus dilgčiojimo, ritmiško pulsavimo iki intensyvių frikcijų. Stimuliatorius turi du kanalus, todėl viską galėsit išbandyt kartu tuo pačiu metu.

Suvaržymo rinkinys Elegant Bondage

Suvaržymo rinkinys Elegant Bondage

Suvaržymo rinkinys Elegant Bondage – labai elegantiškas rinkinys, kuris padės išlipti iš komforto zonos ir įgyvendinti daugumą fantazijų.

Aromatinių masažo aliejų rinkinys Let Me Touch You

Aromatinių masažo aliejų rinkinys Let Me Touch You

Aromatinių masažo aliejų rinkinys Let Me Touch You – itin kvapnūs ir malonūs aliejai, praturtinti afrodiziakais bei feromonais. Puikiai tinka įžangai arba… pratęsimui.

Universalus vibratorius Be One

Universalus vibratorius Be One

Universalus vibratorius Be One – daugiafunkcinis vibratorius, kuris puikiai tinka porų žaidimams, o kartais ir solo malonumams. Itin galingas vibratorius skirtas stimuliuoti karščiausias zonas – klitorį, spenelius, varpą bei sėklides. O taip pat yra atviras ir improvizacijai. Itin rekomenduoju išbandyti flirto funkciją.

Maisto papildas Spanish love drops Secrets

Maisto papildas Spanish love drops Secrets

Maisto papildas Spanish love drops Secrets – sužadins lytinį potraukį bei aktyvumą. Skirti tiek vyrams, tiek moterims. Juk ne paslaptis, kad kartais noras dėl nuovargio, streso ar kitų niuansų nuslūgsta, bet beveik kiekviena problema šiais laikais turi išsigelbėjimą. Netikit manim? Paskaitykit produkto atsiliepimus.

Erotinis žaidimas Discover Your Lover

Erotinis žaidimas Discover Your Lover

Erotinis žaidimas Discover Your Lover nenustok žaisti – sako Fantazijų šūkis, o aš jam visiškai pritariu. Man atrodo, kad žmogus sukurtas visą gyvenimą žaisti, tik va žaisliukai su laiku vis kinta. Šis porų žaidimas jau itin populiarus Vakarų Europoje, todėl viliuosi, kad bus pastebėtas ir Lietuvoje. O jis tikrai to vertas. Ne tik dėl papildomo malonumo, bet ir geresnio partnerio pažinimo.

Sekso žaisliukų rinkinys Nuodėminga naktelė

Sekso žaisliukų rinkinys Nuodėminga naktelė

Sekso žaisliukų rinkinys Nuodėminga naktelė – eh… Turiu istoriją su šiuo rinkiniu. Kažkada per Wolt užsisakiau jį, o kurjeris pristatė ne į tą butą. Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad ėjau pas kaimyną prašyti, kad atiduotų man mano siuntą. Net ir dabar raudonuoju prisiminus. Bet rinkinys tos gėdos buvo vertas. Tiems, kuriems norisi viską čia ir dabar išbandyti.

Shunga masažo aliejus-žvakė Braškytė

Shunga masažo aliejus-žvakė Braškytė

Shunga masažo aliejus-žvakė Braškytė – graži žvakė, malonus aliejus ir atpalaiduojantis kvapas viename. Vos 20 minučių ir žvakę galima naudoti kaip masažo aliejų, o kadangi jis itin karštas – tai tik dar labiau įkaitina atmosferą. Ir ITIN malonus kvapas…

Vibruojantis varpos žiedas Zuikutis

Vibruojantis varpos žiedas Zuikutis

Vibruojantis varpos žiedas Zuikutis – tiems, kurie nori ilgesnio lytinio akto ir dar didesnės stimuliacijos. Nekaltai atrodantis zuikutis iš tiesų yra labai nusidėjęs ir galingas. Na, ir vėlgi – atsiliepimai apie produktą tai puikiai įrodo.

Erotinis žaidimas Sex Talk Volume 1

Erotinis žaidimas Sex Talk Volume 1

Erotinis žaidimas Sex Talk Volume 1 – dar vienas geras žaidimas poroms, kuris privers ne tik geriau vienas kitą pažinti, bet ir leis dar daugiau malonumo pajusti. Šis žaidimas su laiku atveria net ir pačius didžiausius intravertus lovoje. O aš esu įsitikinusi, kad kiekviena pora turi turėti bent vieną žaidimą savo namuose, nes tai ne tik itin puikus prieskonis seksualiniame gyvenime, bet ir dažnai galimybė dar labiau vienas kitą suprasti.

Kelnaitės su vibruojančia kulka

Kelnaitės su vibruojančia kulka

Kelnaitės su vibruojančia kulka – vienas smagiausių šių laikų išradimų. Hands down. O ypač, jei esat šiek tiek drąsūs… Nesakau, kad būtina iškart eit į sausakimšą restoraną, bet pabandyti nuo kino seanso tikrai verta. Duokit pultelį savo mylimajam ir leiskitės būti valdomos.

Vandens pagrindo lubrikantas Fantazijos

Vandens pagrindo lubrikantas Fantazijos

Vandens pagrindo lubrikantas Fantazijos – na, ir nepamirškime lubrikanto. Būtent šis lubrikantas yra itin slidus dėl savo vandens pagrindo ir tinka visų tipų žmonėms, net ir labai jautriems ar į alergijas linkusiems. Be kvapo, be skonio, be dažiklių. Vienas geresnių, kokius esu bandžiusi.

Kamasutra kortos Nenustok žaisti

Kamasutra kortos Nenustok žaisti

Kamasutra kortos Nenustok žaisti – tiek lošimams, tiek intymiems atradimams. Man atrodo, kad šios kortos turėtų stalčiuje atsirasti pas kiekvieną. O jei apsiperkat bent už 9 eur, šias kortas jūs gaunat dovanų. Skaitykit aprašymą.

Erotinių prekių prenumerata poroms

Erotinių prekių prenumerata poroms

Erotinių prekių prenumerata poromswhat a time to be alive, ane? Kažkada prenumeravom žurnalus, dabar sekso žaisliukus. Bet jūs man pasakykit – nejaugi tai nėra viena geriausių dovanų sau ir savo mylimam žmogui arba naujai iškeptai jaunavedžių porai? Draugai, jeigu skaitot, tai jau žinot, ko norėsiu vestuvių proga.

Na, ir pabaigai primenu… Ne tik šiam sąrašui, bet ir visam fantazijos.lt asortimentui su kodu KULAGNE – 15 % nuolaida. Gyvenimas – reikalas trumpas, leiskit sau ir savo kūnui patirt malonumą.

Bučiuoju,

Agnė

Straipsnio autorė: Agnė Kulitaitė

Instagram@kulagne

FacebookAgnė Kulitaitė