Šį kartą apžvelkime Fun Factory sekso žaisliukus, šiek tiek kitokiu formatu. Tačiau pradžioje, kas jie tokie? Ir ar tikrai jie tokie Fun?

Fun Factory prekinis ženklas buvo suburtas dviejų inžinierių- Dirk’o ir Michael’o. 1996 metais savo namuose pradėjo eksperimentuoti su PlayDough, kuriant žaismingesnius bei estetiškensius ir nerėžiančius akių- sekso žaislus. Iki 1996 sekso žaislai buvo šaukiantys dydžiu bei buvo bandoma pateikti kuo realistiškesnius. Tačiau jie suprato, kad žmones pradžiugintų ir labiau sudomintų žaismingumas bei spalvos. Todėl sukūrė pirmąjį spalvotą dildo, pavadinimu- Paddy Pinguin. Toks linksmutis pingvinas įvedė diskretiškumo bei sumažino baimę tiems, kas bijojo realistinių gigantiškų dildo. Nors, tai buvo nelengva užduotis- transformuoti pasiūlą, bet jie jautė, kad tai bus inovatoriška sekso žaislų industrijoje ir jie sužibės kaip FUN (iš en. k.- linksmas, malonus) sekso žaislų kompanija. Taip pat, jų pagrindinės vertybės buvo ne tik linksmai akį kabinantys žaislai, bet ir kokybė bei kūnui saugios medžiagos. Fun Factory buvo pirmieji, kurie sukūrė sekso žaislą su kūnui saugiu ir spalvotu silikonu, vieni iš pirmųjų, kurie sukūrė įkraunamą vibratorių bei pirmieji gavę apdovanojimą. Kitaip sakant, jie atvėrė naują kategoriją.

Fun Factory- iki pat šios dienos nesustoja kurti bei stebinti mūsų, taip išlaikantys savo žaislų inovatoriškumą, kokybę bei neatsisakydami iki šiol savo prekinio ženklo skleidžiamos žinutės žaismingumas.

Masturbacijos mėnesio proga tęsiant Fun Factory žaismingumą, šiame straipsnyje kilo idėja dalintis malonumais ir akcentuoti solo savęs pažinimą. Todėl nusprendžiau dalintis ne tik su vienu žmogumi, o išdalinti sekso žaisliukus net į 6-ių draugių rankas. Kaip žinoma, kiekvienas esame unikalus ir kiekvienas patiriame skirtingus malonumus. Šiandienai Fun Factory kuria skirtingo tipo sekso žaislus, kad pamalonintų žmonių būtų dar daugiau, taip stengdamiesi atkreipti dėmesį į įvairiausių malonumų mėgėjus. Nors Fun Factory nėra tobulas, tačiau jau 28 metus džiugina savo spalvomis bei kokybe.

Apžvelgiame kokios mano draugių nuomonės ir malonumai sklando masturbacijos mėnesyje su Fun Factory:

 

Reljefinis malonumų pulsavimas pažengusiems

 

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Pirmas įspūdis išėmus iš dėžutės vibratorių Stronic Surf– „hmm, sunkokas“. Bet viduje paslėptas galingas mechanizmas, kuris sukuria pulsaciją. Tokia funkcija man naujiena. Pasirodo, kad vibratorių galima įsidėti (visi žinote kur), paleisti ir mėgautis pulsavimu pirmyn-atgal. Jo nebūtina valdyti ar laikyti rankomis, jis moka žaisti savarankiškai. WOW.

Vibracijos ir pulsacijos primena realų aktą. O funkcijos galingos ir įvairios– kiekvieno skoniui. Pripažinsiu, kad daug įdomiau, smagiau ir maloniau už įprastus vibratorius. Vertas į kolekciją.

Pliusas, jog net ir neįjungto vibratoriaus forma ir iškilimai tobulai **hittina** jautrius taškus. Atrodė, lyg naudočiausi dviem skirtingais žaislais. Neįjungtas jis sukelia dar kitokių malonumų. Ne ką prastesnių už pulsaciją pirmyn-atgal.

Šį žaislą rekomenduoju trokštantiems naujų, gilesnių, aštresnių potyrių. Ne naujokams. Taip pat jeigu norisi greito orgazmo — geriau rinktis kitokį žaislą. Šis labiau skirtas ilgesniam pasimėgavimui.

 

Ergonomiškas vibratorius įvairioms erogeninėms zonoms

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Anksčiau neteko susidurti su žaislais, kurie yra klasifikuojami kaip klitorio stimuliatoriai, todėl turėjau itin didelių lūkesčių šiam, Laya 3, klitorio stimuliatoriui. Džiugu, kad mano lūkesčiai (tuo pačiu ir poreikiai) buvo tikrai patenkinti.

Reikėtų pradėti nuo to, kad jis yra nestandartinės formos, šiek tiek išlenktas, dėl to juo naudotis yra labai patogu. Pats stimuliatorius padarytas iš itin švelnios medžiagos, taip pat turi įdomią, banguotą tekstūrą, todėl vien liesti jį yra labai malonu. Vibracijų dažniai pakankamai intensyvūs, iš tiesų, šiuo aspektu buvau labai nustebinta. Orgazmą pavyko pasiekti vos per kelias akimirkas.

Jei ieškote intensyvesnės stimuliacijos arba norisi paįvairinti seksą poroje, manau, kad būtent šis žaislas yra puikus pasirinkimas.

Taip pat šiuo malonumu, t.y. vibratoriumi, nusprendžiau dar pasidalinti su drauge ir gavau pritariantį atsaką:

“Nuo pat pradžiu labai nustebino, vibracijos lygiai atitiko visus poreikius ir net sukėlė juoką iš malonumo. Privertė susimąstyti apie įsigijima, nes ne tik masturbacijos metu, bet ir mylintis manau praturtintų visą patirtį.”

 

Pulsatorius- G taško atpalaidavimui

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Kai tik pamačiau šį, Fun factory Sundaze, žaisliuką, iš karto apsidžiaugiau, kad galėsiu išbandyti. Vos jį palietus, jaučiasi, kad kokybė tikrai gera. O įjungus vibraciją, pajutau pulsavimą net rankose, pasirodė- daug žadantis. Kita priežastis dėl ko apsidžiaugiau galėdama išbandyti šį vibratorių, tai yra tai, kad pradedu tyrinėti savo G taško zoną ir turiu pakankamai įtemptus raumenis, kurie ne visada leidžia mėgautis penetracija. Žinau, kad tokia praktika, jei daroma iš lėto, gali padėti atrasti ten malonumo.

Žaisliuko dydis yra kaip reguliaraus vibratoriaus, tačiau vis tiek abejojau, ar būsiu tiek susijaudinusi, kad jis įslys be jokio diskomforto. Pakankamai save stimuliavau prieš tai, ir nors dar nebuvau tikra, jog esu pasiruošusi, pabandžiau įtraukti ir ši žaisliuką, ir buvau labai maloniai nustebinta. Galvutė sukurta taip, kad ji gali prasiskverbti švelniai. Buvo labai smagu išbandyti daugybė vibracijos funkcijų, pirma kartą tiesiog bandžiau apskritai kaip viskas jaučiasi, o antrą kartą sutelkiau dėmesį į malonumo ieškojimą.

-27% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-27% Akcija
Populiaru
Video
(79)
49.00 € 66.95 €
-25% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-25% Akcija
Populiaru
Video
(1)
41.00 € 54.95 €
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
Video
(1)
35.95 € 54.95 €
-25% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-25% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(5)
52.46 € 69.95 €
-20% Akcija
Populiaru
Video
-20% Akcija
Populiaru
Video
(12)
28.90 € 36.00 €
-7% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-7% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(2)
51.00 € 54.95 €
-40% Akcija
Nemokamas pristatymas
-40% Akcija
Nemokamas pristatymas
39.57 € 65.95 €
-28% Akcija
Populiaru
-28% Akcija
Populiaru
(5)
25.00 € 34.95 €
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
Video
(2)
35.95 € 54.95 €
-45% Akcija
Populiaru
Video
-45% Akcija
Populiaru
Video
(42)
9.90 € 17.95 €
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-30% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
62.97 € 89.95 €
-23% Akcija
Populiaru
Video
-23% Akcija
Populiaru
Video
(1)
23.00 € 29.95 €
Rodyti daugiau

Su tokio dizaino galvute buvo malonu tai daryti, nes aprėpia nemažą plotą ir gali tiek prispausti, tiek laikyti atokiau. Kai atradau maloniausias vietas, ieškojau ir skirtingų vibracijų. Buvo momentų kai akys labai išsiplėtė iš gero jausmo, taip pat malonu pajusti kaip pati vibracija iš vidus padeda atpalaiduoti raumenis. Manau tyrinėti galima būtų dar ir dar.

Žaisliuko pakrovimas yra šiek tiek nepatogioje pozicijoje, tad pastebėkite, ar tikrai kraunasi.

Šį žaislą rekomenduočiau tiems, kurie galbūt nėra visai pradinukai tyrinėjant penetraciją, bet vis dar ją beatrandatys. Bet su tiek skirtingų vibracijų, manau, žaislas nepabos niekam! Manau tiktų ne tik G taško zonai, bet ir prostatai (jei ji pakankamai prieinama), ir žinoma kitoms kūno dalims.

 

Žaismingoji burtų lazdelė

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Pirmas įspūdis paėmus wand’ą į rankas- aukšta kokybė! Žaislas sunkus, malonus laikyti- švelnios tekstūros. Įjungus labai nustebina- palyginus su kitais magic wand’ais, vibruoja labai tyliai, todėl tai puikus variantas norint išlikti diskrečiu.

Naudojimas labai paprastas, bet tikrai be galo malonus. 5 vibravimo greičiai bei 3 orgazmo režimai- kiekvienas ras sau patinkantį būdą. Galvutė lanksti, nelygaus, dantyto paviršiaus, kas dar labiau jaudina naudojant žaislą. Vienintelis masažuoklio minusas- pakrovėjas. Kraunant reikėtų žaislo nejudinti, kadangi yra didelė tikimybė pakrovėjui atkibti nuo magnetinio prisijungimo

Naudojant šį wand’ą atrodo, lyg liečiamos vietos būtų glamonėjamos. Renkantis skirtingus vibravimo greičius susijaudinimas tikrai stiprėja, na o naudojant vieną iš orgazmo režimų, žaidimo pabaiga ypač maloni. Geriausia, kad masažuoklį galima naudoti daugybėje zonų, kurias dėl lanksčios galvutės pasiekti labai lengva. Ar tai būtų klitoris, penio galvutė, speneliai, pečiai, kaklas.

Rekomenduočiau šį masažuoklį tiek norintiems kitokių žaidimų su savimi, tiek poroms, kurios siekia dar sustiprinti jausmų paletę lovoje, nepriklausomai nuo lyties. Žaislas tikrai taps puikus jūsų malonumų draugas.

 

Labai jautraus klitorio malonumams

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Apie būtent tokio tipo stimuliatorius, kaip Mea, kurie stimuliuoja klitorį jo neliesdami, esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, todėl buvau pasiruošusi visiškai kitokiems potyriams negu su įprastais klitorio stimuliatoriais.

Vienas iš šio žaislo pliusų yra tai, kad jo įkrovimas yra labai paprastas ir, kad jis turi diskretišką dėklą, kuriame ir kraunasi. Šio žaislo dizainas yra novatoriškas, pasirinkta medžiaga- itin švelnus silikonas.

Tačiau, išbandžiusi šį žaislą likau šiek tiek nusivylusi, nes atrodė, kad stimuliacija pernelyg silpna, todėl buvo labai sunku pasiekti orgazmą.

Šį žaislą rekomenduočiau tiems, kas tik pradeda tyrinėti platų sekso žaislų pasaulį arba tiems, kuriems tiesiog nepatinka intensyvi klitorio stimuliacija.

Beigi norėjosi išgirsti ir antrą nuomonę iš draugės. Nes klausimas iškilo ar tik man vienai sukėlė tokius jausmus. Jos atsiliepimas:

“Turejau didelių lūkesčių, perskaičius produkto aprašymą, dėl esančio siurbimo, bet galiausiai- nuvylė. Žaislo trauka nedaug ką keitė ir po neilgo laiko tarpo jį išjungiau, nes malonumo didelio nesuteikė.”

Nors ir draugės nuomonė labai panaši, tačiau jei tau patinka švelni klitorio stimuliacija, tikrai verta išbandyti.

 

Preliudijų žaisliukas

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Be One yra kompaktiškas ir paprastas vibratorius, puikiai tinkantis preliudijai ir švelniems prisilietimams.

Pirmą kartą naudodama Be One klitorio stimuliacijai, buvau nusivylusi. Trūko galios! Kompaktiškumas privertė mane jį sieti su galingais kulkos formos vibratoriais. Tačiau nenuvertinkite šio žaislo vien todėl, kad jis neturi daug galios ar daugybės režimų ir greičių. Vertinau jį per preliudiją, nes jis puikiai tinka švelniai stimuliacijai ypač jautriose vietose.

Be One yra patogus, nes papildo pirštų prisilietimus. Pirmas būdas, kurį radau jam naudoti, buvo kaip papildymas pirštų žaidimams, kadangi vibratorius labai patogiai telpa rankoje. Nepamirškite lubrikanto

Dėl savo patogios formos, vibratorius gali būti naudojamas ne tik tiksliai stimuliacijai, bet ir kaip papildymas jautriam glostymui (įsivaizduokite, kad turite papildomą pirštą!).

Pridėkite žaislą prie klitorio, varpos galvutės ir spenelių glostymo. Jį taip pat galima naudoti masažo metu, suteikiant įdomų efektą. Jis nėra tinkamas tiksliai stimuliacijai tiems, kurių jautrumas yra žemas– vibracija greičiausiai kutens, o ne suteiks atpalaiduojančius ir jaudinančius pojūčius.

Žaislas turi keturis vibracijos režimus su skirtingais greičiais ir papildomą Flirt režimą, kuriame greičiai keičiasi atsitiktinai.

Vibratoriaus pagrindas yra pagamintas iš minkšto medicininio silikono, kuris yra malonus kūnui ir lengvai prižiūrimas– tiesiog nuplaukite žaislą šiltu vandeniu su švelniu muilu arba naudokite specialų valiklį (Fun Factory turi specialų žaislų valiklį).

Maksimaliam komfortui ir malonumui naudokite žaislą su vandens pagrindu pagamintais lubrikantais– silikoniniai lubrikantai naikina medžiagą, o tinkamas lubrikantas leis naudoti žaislą ilgą laiką.

Medžiagos trūkumas: žaislo korpusas, kuris laikomas tarp pirštų, yra pagamintas iš plastiko, todėl jis gali slysti, jei naudojama daug lubrikanto.

Be One labai lengva valdyti– įjungimas, išjungimas ir greičių keitimas atliekamas vienu mygtuku.

Komplekte taip pat yra patogus dėklas, kuris naudingas transportavimui– netgi įsidėjus žaislą į lagaminą skrydžiui, galite būti tikri, kad jis netyčia neįsijungs.

Šis žaislas puikiai tinka paįvairinti preliudiją ir tiems, kurių jautrumas klitorio ir varpos galvutės stimuliacijai yra didelis.

Eksperimentuokite!

 

Nepamirštamo oralinio alternatyva su galingu vibracijos prieskoniu

Damarodas apie malonumų dalijimąsi ir žaismingus žaisliukus

Apžvelgus mano draugių pratestuotų sekso žaislų atsiliepimus, kurie buvo skirti klitoriui, vulvai bei vaginai, vieną vibratorių iš Fun factory pasirinkau ir penio turėtojams. Bet šiuo masturbatoriumi nepasidalinau kolkas su draugais. Pasilikau šio straipsnio malonumams ir jų aprašymui.

Taigi išpakavome šį, Cobra Libre II, vibratorių su drauge, tikrai linksmai ir pozityviai buvome nusiteikę. ;D Išpakavus lyginome su futuristine mašinėle. Nors pavadinimas Cobra, tačiau dizaino sprendimai labai žaismingi ir panašūs į mašinėlę. Šis masturbatorius visai nenuobodus ir spalvingas, nes dažnas penio masturbatorius būna tiesiog – juodas. Dizaino sprendimai visai nustebino, nors tokie netradiciniai.

Sekso žaislo silikoninė dalis esantis įsiskverbimo vietoje švelni, minkšta ir ganėtinai tampri. Nors įsiskverbimas negilus ir labiau primenantis oralinio alternatyvą, tikrai galiu teigti – tai vienas iš geresnių mano bandytų oralinį imituojančių sekso žaislų, kurio ir vibracija, dviejų motorų pagalba, labaaaai galinga. Net 11 skirtingų vibracijos paternų.

Galimi įvairūs penio malonumai, valdant įsiskverbimo gyli jaučiasi kitoks vibracijos pojūtis. Taip pat, gali pilnai įsiskverbus, įjungti režimą, kai vibracijos paternas keičiasi automatiškai ir neliečiant rankomis mėgautis malonumais.

Poroje su mergina ar vaikinu, taip pat gali atrasti labai paaštrinančių pozų, kuriose šis vibratorius suteiks Tau intensyvių, o gal ir ne tik Tau, malonumų.

Kelioms draugėms pritariu, kad Fun factory žaislų įkrovimas ne visada būna sklandus dėl savo magnetinio pakrovėjo.

Šį masturbatorių, o tiksliau – oralinio imitatorių, rekomenduočiau išbandyti beveik visiems penio turėtojams, kurie mėgsta intensyvią penio galvutės stimuliaciją. Tai paimk, išbandyk ir tikrai manau, kad nenusivilsi.

Gero žaidimo ir gerų malonumų!

Žinok, kad malonumais gali dalintis ir su draugais, ne tik esant poroje. Tik nepamiršk kiekvieną kartą prieš ir po žaidimų naudoti sekso žaislų valiklį.

Iki greito,
Damarodas

___
Straipsnio ir nuotraukų autorius – Donatas Damarodas | Instagram: @damarod66

Užeik į mano instagram paskyrą ir susipažinkim, ten rasi ne tik mano kūrybą, bet ir kuriamą edukacinį projektą apie lytiškai plintančias infekcijas aka LPI. ,)