Fun factory

Sekso žaisliukus gaminanti kompanija „Fun Factory“ yra tikra pionierė šioje srityje: ar įsivaizduojate kaip 1996 metais atrodė sekso prekių parduotuvės, nukrautos neįdomiais, realistiškais sekso žaisliukais, turinčiais itin aitrų kvapą? Tada du draugai inžinieriai suprato, jog jie gali kur kas geriau ir gimė „Fun Factory“. Kompanijos įkūrėjai Dirk ir Michael produktus ėmė kurti tiesiog ant virtuvinio stalo, o po to perkėlė savo dirbtuves į ekologišką fabriką Brėmeno mieste, Vokietijoje ir kuria žaislus viso pasaulio miegamiesiems.

Pagrindinė šio prekinio ženklo misija - linksmybės ir žaismingumas. „Fun Factory“ skatina poras ir vienišius tyrinėti ir atrasti, naudojant universalius, aukščiausios kokybės sekso žaislus, o svarbiausia - gerai praleisti laiką. Jų sekso žaislai itin žaismingi, patrauklaus dizaino, išsiskiriantys savo išvaizda.

Šios kompanijos kuriami sekso žaisliukai yra ekologiški, draugiški gamtai ir kuriami etiškai, pasitelkiant kūnui saugias medžiagas ir vokiečių inžinierių protą. Jie naudoja išskirtinai tik medicininį silikoną ir visiškai atsisako pigių medžiagų, o prieš išleisdami savo sukurtą žaisliuką į rinką, skiria daug laiko ir pastangų jo bandymams, todėl įsigyję šios kompanijos žaisliuką, gausite tik tai, kas geriausia.

„Fun Factory“ buvo pirmieji, pagaminę sekso žaislą iš medicininio silikono, taip pat pirmieji, pagaminę atsparų vandeniui vibratorių. „Fun Factory“ taip pat buvo pirmieji, gavę apdovanojimą už sekso žaislą.

Ir nors per daugiau nei dvidešimt metų daug kas pasikeitė, pagrindiniai kompanijos principai nesikeičia: jie gamina aukštos kokybės žaislus tikriems žmonėms ir jų norams, nepaisydami madų. Juk svarbiausia patikimumas, tyrinėjimas ir linksmybės!

Masturbatorius Išskirtinumas (raudonas)
Vibratorius Didysis bosas G5 (kūno spalvos)
Vaginaliniai kamuoliukai Duo (White/grape)
Fun Factory vibratorius Mr Boss gervuogė
Pulsatorius Bi Stronic Fusion (violetinis)
Įkraunamas Vibratorius Tiger G5 (juodas)
Dildo Magnum black
(2)
48.95 €
Bejuostis Strap On Dalinkis laime (rožinis)
Vibratorius Didysis bosas G5 (juodas)
Pulsatorius Stronic G (purpurinis)
Dvigubas dildo Share Violet
-12%
Vaginaliniai kamuoliukai Duo (balta/raudona)
Dildo Amor Candy Rose
(1)
37.36 €
Masturbatorius Cobra Libre (Juodas)
Dildo Magnum blackberry
(1)
49.90 €
Vibratorius Tigriukas G5 (violetinis)
Vibruojantis masturbatorius Manta
Pulsatorius Stronic Fusion (raudonas)
Dvigubas dildo Share Schwarz
Įkraunamas Vibratorius MISS BI (juodas)