Fun factory

Sekso žaisliukus gaminanti kompanija „Fun Factory“ yra tikra pionierė šioje srityje: ar įsivaizduojate kaip 1996 metais atrodė sekso prekių parduotuvės, nukrautos neįdomiais, realistiškais sekso žaisliukais, turinčiais itin aitrų kvapą? Tada du draugai inžinieriai suprato, jog jie gali kur kas geriau ir gimė „Fun Factory“. Kompanijos įkūrėjai Dirk ir Michael produktus ėmė kurti tiesiog ant virtuvinio stalo, o po to perkėlė savo dirbtuves į ekologišką fabriką Brėmeno mieste, Vokietijoje ir kuria žaislus viso pasaulio miegamiesiems.

Pagrindinė šio prekinio ženklo misija - linksmybės ir žaismingumas. „Fun Factory“ skatina poras ir vienišius tyrinėti ir atrasti, naudojant universalius, aukščiausios kokybės sekso žaislus, o svarbiausia - gerai praleisti laiką. Jų sekso žaislai itin žaismingi, patrauklaus dizaino, išsiskiriantys savo išvaizda.

Šios kompanijos kuriami sekso žaisliukai yra ekologiški, draugiški gamtai ir kuriami etiškai, pasitelkiant kūnui saugias medžiagas ir vokiečių inžinierių protą. Jie naudoja išskirtinai tik medicininį silikoną ir visiškai atsisako pigių medžiagų, o prieš išleisdami savo sukurtą žaisliuką į rinką, skiria daug laiko ir pastangų jo bandymams, todėl įsigyję šios kompanijos žaisliuką, gausite tik tai, kas geriausia.

„Fun Factory“ buvo pirmieji, pagaminę sekso žaislą iš medicininio silikono, taip pat pirmieji, pagaminę atsparų vandeniui vibratorių. „Fun Factory“ taip pat buvo pirmieji, gavę apdovanojimą už sekso žaislą.

Ir nors per daugiau nei dvidešimt metų daug kas pasikeitė, pagrindiniai kompanijos principai nesikeičia: jie gamina aukštos kokybės žaislus tikriems žmonėms ir jų norams, nepaisydami madų. Juk svarbiausia patikimumas, tyrinėjimas ir linksmybės!

Vibratorius Didysis bosas G5 (kūno spalvos)
(4)
99.90 €
Vibratorius Didysis bosas G5 (juodas)
(2)
99.90 €
Universalus vibratorius Be One
(5)
69.90 €
Dildo Amor Candy Rose
(1)
39.95 €
Dildo Magnum blackberry
(1)
49.90 €
Vibratorius Didysis bosas G5 (rožinis)
(3)
89.90 €
Fun Factory Dildo Bosas (rožinis)
(1)
49.90 €
Vibratorius Tigriukas G5 (Turkis)
(2)
99.90 €
Įkraunamas vibratorius VOLTA G5 (gervuogė)
(1)
99.90 €
Falo imitatorius Limba Flex S
(1)
49.00 €
Falo imitatorius Limba Flex M
(1)
59.00 €
Įkraunamas vibratorius VOLTA G5 (juodas)
(2)
99.90 €
Vibratorius Amorino
(2)
74.90 €
Fun Factory pulsatorius Sundaze (rožinis)
(1)
139.00 €
168.95 €
19.95 €
99.95 €