Labas Labas. Damarodas ir vėl su Tavimi. Šį kartą jau vienas, seksplorerių team’o nebebus, tačiau seksplorint nenustoju, tai nenustok žaisti ir Tu. O aš grįžau supažindinti su kitais penio, ir ne tik, malonumais. Ištestavau net 6 skirtingus vibruojančius penio žiedus, kad palengvinčiau Tavo pasirinkimą. O gal ne tik nori sužinoti, kuris Tau tiktų labiausiai, bet ir išsklaidyti esamas baimes šiam sekso žaislui? Nes tokią baimę pats turėjau ir tikiu, kad aš toks ne vienas. Tačiau ištestavus šiuos žaislus, supratau, kad nėra ko bijoti. O naudojant pagal instrukcijas didelė tikimybė, kad patirsi ilgesnius bei intensyvesnius malonumus – ne tik Tu, bet ir Tavo partnerė/-is. Manau dauguma penio žiedų privalumų, kuriuos girdėjai, patvirtinsiu šiame straipsnyje. O jei nieko iki šiol apie penio žiedus negirdėjęs ir jų nematęs, tai garantuoju, kad ne tik liksi apšviestas, bet ir susigundysi įsigyti vieną iš jų sau. Nors penio žiedai nėra visiem, bet išbandyti nors kartą – tikrai verta.

Geriausias pasirinkimas pradedančiajam

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

Toyjoy EOS – buvo mano pirmasis bandytas penio žiedas. Pirmas kartas – nedrąsiai, pagal instrukcijas, negailint lubrikanto. 😅 Aišku, šis sakinys gali būti pritaikomas įvairiuose gyvenimo momentuose. 😄 O pratęsiant apie penio žiedą. Įpakavimas ganėtinai kokybiškas. Silikonas nėra premium, bet visai švelnus. Šį priskirčiau į siauresnio diametro kategoriją, taip pat nėra labai tamprus, reikėjo laiko kol pavyko uždėti tinkamai, tačiau apspaudimo efektas staigus, erekcija sustiprėja akimirksniu bei greitai išryškėja visas penio žavesys. Taip pat, reikia nepamiršti, kad tai vibruojantis penio žiedas su dideliomis ir tvirtomis “judančiomis” ausytėmis, nes abiejuose yra įtaisyti du motorai – Tavo ir partnerės/-io malonumui. Ausytes galima nukreipti į partnerę/-į ir sekso metu stimuliuoti jų erogenines zonas vibracijos pagalba. Arba ausytes gali nukreipti į save, savo sėklides, kad suintensyvinti malonumus sau. O pamaloninti kitą/-us bei save turi galimybę su skirtingais vibracijos rėžimais. Toyjoy EOS vibruojantis penio žiedas turi 3 intensyvumo lygius bei 4 skirtingo pulsuojančio ritmo režimus. Visam šiam malonumui reikės panaudoti baterijas. Liūdna žinia – nekraunamas, bet pliusas, kad atsparus vandeniui. Tačiau, kad ir kokius malonumus suteikia šis penio žiedas, yra tam tikrų sekso pozų, kuriose jo naudojimas nėra komfortiškas dėl labai tvirtų ir didelių “ausyčių”. Tai siūlau atrasti malonumų kupinas pozas, kurios tiktų jums abiems.

Kam rekomenduoju?

Jei dar neturi penio žiedo, tačiau nori įtraukti kitokių pojūčių, o į premium klasę nedrįsti žvalgytis. Tai manau, šis – Toyjoy vibruojantis penio žiedas geras kainos ir kokybės santykis pirmiems bandymams.

Dvigubo suveržimo mėgėjams

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

Antrasis bandytas apkabina ne tik Tavo penį bet ir sėklides. Tai – Pretty love vibrant penis ring iii. Šį kartą uždėtas ant penio palieka dar vieną malonų žiedą. O kam gi jis?? Kuri vieta dažnai pamirštama ir skiriama daug mažiau dėmesio? Ogi – sėklidėms. Tai šis prekės ženklas, su džiaugsmu, jų neužmiršo. Tačiau mano pirmasis žvilgsnis krito į pakuotės dizainą – nėra išskirtinis ir medžiagos naudotos labai paprastos. Bet kaip sakoma: “nespręsk apie knygą iš jos viršelio.”. Sėklidžių suveržimas visai malonus, nors asmeniškai nesu penio ir sėklidžių žiedų mėgėjas.

Patogumas ir įsiskverbimo galimybės priklauso ir nuo Tavo penio dydžio. Jei turi daug didesnį negu vidutinio dydžio, tai gali jausti per didelį suveržimą, nes silikonas iš tvirtesnių kategorijos. Tačiau, jei kaip tik ir ieškai stipresnio pojūčio, tai nesikuklink ir išbandyk. Nes šio žaisliuko silikonas savo švelnumu nenusileidžia Toyjoy EOS, toks jausmas, kad net šiek tiek slidesnis. Ir be abejo turintis daugiau funkcijų.

Paties penio žiedo vibracijos sklinda iš vadinamos kulkos, kuri yra fiksuota. Skleidžiamos vibracijos į dvi švelnias ir mažas ausytes. Kulkos dydis nėra mažas, tai ne visos pozos patogios su partnere/-iu, ir nors šis žiedas nėra įkraunamas, tačiau puikiai atlieka savo funkciją baterijų pagalba. Bei turi net 10 skirtingų vibracijos variacijų. Pilnai apgaubdamas suintensyvina ne tik Tavo penį, bet kaip ir minėjau – Tavo sėklides. O turimos šio žiedo mielos vibruojančios ausytės nukreipiamos į klitorį pradžiugins ne tik Tave. Aišku, jei Tave džiugina kito malonumas, tai tikrai suintensyvins ir Tavo jausmus.

Kam rekomenduoju?

Ar ieškai nebrangaus sekso žaislo, kuris stiprina erekciją ir gali nutolinti Tavo ejakuliaciją? Bei Tau patinka intensyvesnis ir dvigubas užspaudimas tuo pačiu metu? Tada manau, kad tikrai nenusivilsi Pretty love vibrant penis ring iii. Ir pradžiuginsi ne tik save.

Patogiausias žiedas partnerės/-io malonumams

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

NOS – jau antras bandytas sekso žaislas iš Funfactory prekinio ženklo. Pasidomėjęs jų produkcija, negaliu nesutikti su vienu iš jų šūkių, kad jie – žaismingumo pionieriai. Kuria mums net nuo 1996-ųjų metų tam, kad galėtume tiesiog linksmintis, explore’inti, jaustis laisvais, žaismingais ir aistringais. Todėl jie koncentruojasi į įvairiapusiškumą bei sekso žaislus gamina atsižvelgdami į visas lytis bei mūsų pačių įvairiaspalviškumą. Net iš pakuotės dizaino galima suprasti koks žis žiedas žaismingas. Tačiau ne tik žaismingas, bet ir labai geros kokybės. Viskas pagaminta iš kūnui saugių medžiagų. Šis penio žiedo silikonas labai malonus kūnui, švelnus ir minkštas. O žiedo plonumas ir minkštumas suteikia tikrai nepamirštamą komfortą. Labai lengvas užsidėjimas ant penio, tiesiog reikia ištempti žiedą, užmauti ir Tavo penis švelniai apspaudžiamas. Komfortas ne tik Tau, bet ir partnerei/-iui.

Labai nustebino esamas dvigubas motoras su malonia ir galinga vibracija. Vibracijų pasirinkimai yra penki: keturi vibracijos galingumo nustatymai ir vienas – galima pavadinti – siurprizas, nes parenka atsitiktinę vibracijos variaciją. Ir kas nuostabaus palyginus su Toyjoy EOS ar Pretty Love vibrant penio žiedu, kad šis įkraunamas ir nepertraukiamai gali naudoti vibraciją net iki vienos valandos.

Sužavėjo mane šio penio žiedo įvairiapusiškumas. Aišku, kaip ir kitus, prieš tai testuotus žiedus, galima pasukti, kad motorai liestų klitorį sekso metu arba Tavo sėklides. Tačiau šis labai patogiai uždedamas ir ant tavo pirštų. Tai tampa puikus sekso žaislas preliudijai. Liesk partnerės/-io spenelius, įvairias kitas erogenines zonas ar klitorį. Taip gali ne tik savo penį paversti vibratoriumi, bet ir savo pirštus. Tai būk žaismingas sekso metu ir pasitelk savo vaizduotę naudodamas NOS penio žiedą.

Taip pat negaliu nepaminėti kartais nepakeičiamo kelionės užrakto ir kelioninio maišelio. Būsi apsaugotas, kad keliaujant įsimaišęs penio žiedas tarp kitų Tavo daiktų nepradėtų vibruoti. Nors gal tai ir linksmas momentas būtų kokiam oro uoste. Nes nepamiršk, kad pokalbiai apie seksą ir malonumus gali būti žaismingi ir linksmi.

Kam rekomenduoju?

Ar Tu ieškai kokybiško ir komfortiško penio žiedo, kurį gali panaudoti bet kas pasitelkdamas savo vaizduotę? Švelnus silikonas Tavo prioritetas? Bei planuoji vežtis į keliones savo išrinktąjį penio žiedą? Tai Funfactory NOS vibratorius skirtas Tau!

Geriausias faktūriškumas klitorio malonumui

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

Tai jau ne pirmas ir tikrai ne paskutinis bandytas Svakom prekinio ženklo vibratorius. Jau ne kartą nominuotas į premium klasės sekso žaislų kategoriją. 2023 metais laimėjo apdovanojimą kaip prabangiausias prekės ženklas (2023 Xbiz Awards Winner), kaip jau buvau minėjęs apžvalgoje apie masturbatorius. Nors visada buvau LELO fanas, tačiau kuo daugiau išbandau Svakom, tuo vis labiau ir labiau pamilstu šio brand’o kokybę bei inovatyviškumą. Svakom sekso žaislų testavimas visada labai laukiamas. Labai įvairiapusiški kūriniai.

O Svakom Tyler, penio žiedas ne išimtis. Ar šis žaislas kaip ir visi? Tikrai ne. Pradedant nuo pakuotės dizaino. Pralinksmino, kad dėžutė atsidaro lyg tikro žiedo dėžutė – atsiveria. Kadangi išpakavimas ir kokybiškas bei iki detalių sužiūrėtas pakuotės dizainas yra labai didelis pliusas man, kaip estetikos bei kokybės mėgėjui, tai džiaugiuosi turėdamas šį produktą. Be to, tokios formos penio žiedo ir taip sudėliotas minkštais šereliais dar neteko matyti. Šis, Svakom Tyler, penio žiedas manau nugali visus čia esamus turėdamas didelį, maloniai švelnų, tekstūrinį paviršių klitorio malonumams. Tinkamiausias ir stebuklus suteikiantis partnerei/-iui esant ant viršaus. Tereikia priderinti judesius sekso metu, kurie jums abiems teikia daugiausiai malonumo. Tai nepamirškite komunikuoti vienas su kitu.

Taip pat, šis penio žiedas mane pradžiugino savo tamprumu, todėl labai lengvai uždedamas ir nuimamas. Be to, kaip ir visų kitų Svakom sekso žaislų – silikonas pagirtinai švelnus. O komfortiškas ir malonus ne tik silikonas, bet ir vibracija. Galingas motoras turi 5-is vibracijos intensyvumo režimus, bei 5-ias skirtingas variacijas. Ir stebinančiai tylus. Didelis pliusas, kuris man patiko – vibracijos garsai netrikdo aistros. Tai mėgaukis malonumais be trikdžių, tik nepamiršk pakrauti prieš naudojimą.

Kam rekomenduoju?

Šį, Svakom Tyler, penio žiedą galiu rekomenduoti žmonėms, kurie vertina kokybę ir prabangą. Nes kokybės ir kainos santykis yra labai geras. Nenuvils nei medžiagos, nei komfortas. Ypač tamprus 4,2cm diametro žiedas komfortiškai apspaus Tavo penį. Nepamiršk, kad su juo gali pradžiuginti ne tik save.

Išmanioji prabanga

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

Visada ieškojau pasibandymui paprasto dizaino penio žiedo, tačiau mėgau išmanumą, su’connect’inimą su telefonu ir daug galimybių. Nors labiau domino LELO kokybė, bet pratestavus Satisfyer’io prekinį ženklą, šis labai nudžiugino mane savo kokybe, funkcionalumu ir kol kas tikrai didesniu išmanumu. Nors savo silikono švelnumu ir minkštumu nusileidžia LELO, tačiau kainos ir kokybės santykis labai geras.

Satisfyer Royal One penio žiedas – minimalaus dizaino. Jei valdomas tik rankiniu būdu, vibracijos funkcijų tikrai užtektų, tačiau valdant išmaniuoju telefonu per programėlę, gali turėti begalę variacijų, kurios gali būti valdomos per atstumą. Taip gali perkelt savo ir kito žmogaus malonumus į kitą lygį. Arba tiesiog, gali įjungti funkciją, kurios metu vibraciją valdys garsas, pavyzdžiui – aimanos, ar tiesiog fone skambanti muzika.

Kaip ir minėjau – kainos ir kokybės santykis labai geras, tik šio penio žiedo diametras bei silikono tamprumas nėra didelis, tai rekomenduoju žmonėms, kuriems patinka stiprus penio užveržimas. Nes kiekvieno penio žiedo silikonas turi skirtingą tamprumą. Kaip, pavyzdžiui, šis daug mažiau tamprus negu Funfactory NOS. Tai kai kuriems gali būti ne toks patogus.

Kam rekomenduoju?

Rekomenduoju šį, Satisfyer Royal One penio žiedą, minimalistams, norintiems paprastumo, bet tuo pačiu mylimtiems išmaniuosius įrenginius. Funkcionalumu tikrai nenusivilsite. Tačiau atkreipkite dėmesį į savo penio dydį ir penio žiedo diametrą pagal mėgstamą suveržimo lygį.

Inovatyviausiems malonumams

Damarodas atskleidžia 6 penio žiedus - Tau. Sužinok, kuris pavers Tave gyvu vibratoriumi.

Ką manau aš?

We Vibe – man yra vienas iš inovatyviausių sekso žaislų prekės ženklų. Apjungia inovatyvias technologijas, galingus motorus bei ergonomišką ir patogų dizainą.

We Vibe Bond penio žiedas buvo mano vienas iš laukiamiausių. Kaip visada, negaliu pasakyti nieko blogo apie šio brand’o pakuotės dizainą. Labai kokybiškos medžiagos bei geras spalvingas vizualas. Tikrai patraukia akį tarp prabangių prekių.

Išpakuojant pastebėjau esamą papildomą detalę. Todėl šį penio žiedą galiu pavadinti, šiokiu tokiu transformeriu. Nes vienu judesiu šį žiedą galima tiesiog atidaryti ir tiesiogine to žodžio prasme, apgaubti savo penį. Arba!! Pasinaudojant papildoma detale, transformuoti į sėklidžių žiedą. Kuris tikrai, mano nuostabai dėvisi patogiai. Ko tikrai nesitikėjau. Tik svarbu bededant neprisignybti odos – nes tai malonumo nepadidina. 😀

Dievinu patirtį kai galima sekso žaislą valdyti telefonu. O tai suteikia galimybę visapusiškai kontrolei. Kiek pasirinkimo vibracijų režimuose, kiek galimybių atveria. Ir supranti, kad ne tik gali kurti įvairiausių variacijų bei intensyvumų vibracijas pats, bet visa tai perduoti savo partnerei/-iui, meilužei/-iui ar draugei/-ui. Tada žaisliuko ir Tavo likimas jau ne be Tavo rankose. Nepamiršk, kad We Vibe Bond gali paslėpti tiesiog po apatiniais ir po visais kitais drabužiais. Gali naudoti ten, kur tik vaizduotė neša. Ir tada pasakiškai tinka fantazijos.lt šūkis – NENUSTOK ŽAISTI !!!

Kam rekomenduoju?

We Vibe Bond penio / sėklidžių žiedą rekomenduoju žmonėms, kurie nori kokybės bei tuo pačiu, žaidimus perkelti į kitą inovatyvų lygį. Gali naudoti ne tik miegamajame. Taip pat gali naudoti ir per toliausią, užtenka pasidalinti sugeneruota nuoroda We Vibe programėlėje ir visa galia perduodama kitam žmogui, o Tau belieka – mėgautis.

Papildoma informacija apie penio žiedus

Negalima pamiršti, kad penio žiedus reikia naudoti su priežiūra. Jei pastebi penio spalvos pakitimus, kraujosrūvas ar diskomfortą užveržime. Tuo metu padaryk pertrauką. Žinok, kad Tavo lytinė sveikata susijusi su Tavo malonumais, tai labai svarbu nepersistengti. Rekomenduojamas penio žiedo dėvėjimo laikas yra iki pusės valandos. Kai kurie vibruojantys penio žiedai po tam tikro laiko nustoja vibruoti, taip pranešdami apie rekomenduojamą pertrauką. Nenustok žaisti atsakingai.
Malonaus ir saugaus naudojimo!
___
Straipsnio ir nuotraukų autorius – Donatas Damarodas | Instagram: @damarod66

Esu Donatas Damarodas, profesionalus fotografas ir gyvenimo bei malonumų tyrinėtojas. Dar paauglystėje tyrinėdavau save pasitelkdamas autoportretus. Tai padarė didelę įtaką savo paties kūno priėmimui. O dabar padedu kitiems pajusti save per portretų bei aktų fotografiją.

Mano tikslai, gvildenant kūniškumo temas, žmonių psichologiją bei lytinį švietimą:

Padėti jums labiau susipažinti su savo kūnais.
Padrąsinti jus kalbėti su savo partneriais, meilužiais bei vienos nakties nuotykiais.
Pagelbėti atrandant kelius į didesnius malonumus.
Supažindinti jus daugiau su seksualine sveikata.
Bei su profesionalų pagalba suteikti Jums edukuojančios informacijos. Nebijokit eksperimentuoti, tik nepamirškit: “jūsų fantazijos pagrįstos sutikimu, tai yra raktas į didžiausius malonumus.”