Net ir šiandien, kai į seksualumą žvelgiama itin liberaliai, seksą telefonu gaubia skeptiškas požiūris – esą niekas juo neužsiima. Tačiau tai nėra tiesa. Apstu žmonių, kuriems seksas telefonu yra vienas iš lytinio gyvenimo paįvairinimo būdų. Tai, žinoma, labai populiaru ir tarp mylimųjų, kurie gyvena toli vienas nuo kito. Tačiau vis tiek yra žmonių, manančių, kad seksas telefonu – atgyvena, o jo ypač purtosi moterys. Tačiau ir tėra mitas. Šiandien pakalbėsime apie tai, ką apie seksą telefonu išties mano moterys ir kaip juo tinkamai užsiimti, kad abi pusės liktų patenkintos.

Ką moterys mano apie seksą telefonu?

Italų mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad 99,5 procentai skambinančių į šalies sekso liniją yra vyrai. Turbūt būtent tokia statistika lemia požiūrį, kad telefoninis seksas įdomus ir priimtinas – tik vyrams. Tačiau kiti tyrimai rodo, kad ir moterims seksas telefonu tikrai nėra svetimas. Štai vienoje apklausoje dalyvavusi Evelina atskleidė, kad dažnai savo vyrui skambina į darbą tik tam, kad savo seksualiomis kalbomis jį sujaudintų, o šis save liesdamas patirtų orgazmą. Esą tokia poros tradicija prasidėjo dar tada, kai abu mokėsi universitete. Tuomet porą skyrė didelis atstumas, tad mylimieji nusprendė užsiimti seksu telefonu. 

Savo ruožtu Ingrida seksą telefonu atrado visai neseniai, kai buvo išvykusi ilgai komandiruotei. Iš pradžių telefoninį seksą moteris vertino skeptiškai, tačiau vieną vakarą nusprendė jį išbandyti su sužadėtiniu. Patirtis buvo maloni – abu jie sekso telefonu metu patyrė orgazmą. Ji prisipažįsta, kad ir dabar, kai tenka išsiskirti ilgesniam laikui, seksas telefonu padeda numalšinti aistrą ir mylimojo ilgesį. 

Seksas telefonu patinka ir moterims, ir vyrams: o kaip tinkamai juo užsiimti?

 

O štai portalas „Your Tango“ pakalbino 9 moteris apie tai, ką jos mano apie seksą telefonu. Jų apklausos rezultatai rodo, kad dailiosios lyties atstovės išties pozityviai vertina tokį būdą patirti malonumą – net ir tos, kurios gyvena su savo antrosiomis pusėmis. Esą seksas telefonu – puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą. 

Šios moterys pasidalijo ir tuo, kas joms padeda patirti orgazmą sekso telefonu metu. Esą svarbiausia, kad vyras naudotų tinkamus žodžius – antraip intymi akimirka gali greitai virsti itin nejaukia. 

Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
248.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
69.50 €
Naujiena
Naujiena
16.95 €
Paskutinė prekė
Naujiena
Paskutinė
Naujiena
12.95 €
Paskutinė prekė
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Naujiena
Lizingas
99.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
74.95 €
Rodyti daugiau

Kai kurios moterys atskleidė, kada dažniausiai užsiima seksu telefonu. Štai viena apklaustoji prisipažino, kad dažnai savo vaikinui paskambina tada, kai jis dirba: „Pradedu jam sakyti nešvankius, pikantiškus dalykėlius, žinodama, kad jis gali tik klausyti. Tai užveda“.

O štai kita prisipažino, kad seksas telefonu ją traukia dėl to, kaip jo metu skamba mylimojo balsas. Esą būtent dėl to seksas telefonu ji su vyru užsiima vos tik jis kur nors išvyksta ilgesniam laikui. 

Vis tik kitos moterys seksu telefonu užsiimti neplanuoja, mat joms tai per daug nejauku ir nemalonu. Tad kaip išvengti nejaukumo ir tinkamai užsiimti telefoniniu seksu?

 

Nenerkite stačia galva

Seksas telefonu patinka ir moterims, ir vyrams: o kaip tinkamai juo užsiimti?

Jeigu sekso telefonu niekada nebandėte, pirmasis kartas gali būti išties nejaukus – nei viena pusė nežinos, ką sakyti ar daryti. Ir nors iš tokių situacijų vėliau tik pasijuoksite, iškart po sugadintos intymios akimirkos galite jausti kartėlį. Tad svarbu seksui telefonu tinkamai pasiruošti.  

Tad pradėkite nuo paprastesnės sekso telefonu versijos – vadinamojo sekstingo. Siunčiant pikantiškas žinutes, žmogus turi laiko pagalvoti, kaip atsakyti, todėl jaučia mažiau įtampos nei užsiimdamas seksu telefonu. Be to, parašyti savo slapčiausias fantazijas yra kur kas lengviau nei ištarti garsiai. Todėl galite pradėti būtent nuo šio žingsnio ir savo antrajai pusei išsiųsti erotišką žinutę. Tačiau prisiminkite, kad reikia pradėti subtiliai – nepulkite rašyti „Noriu su tavimi pasimylėti čia ir dabar“. Pagalvokite, kokia žinutė labiausiai sudomintų ar sujaudintų jūsų mylimąjį/-ą – išsiųskite ją ir netrukus pamatysite, kaip atmosfera įkaito.

Kitas žingsnis – pikantiška nuotrauka. Savo antrą pusę tikrai sujaudinsite nusiuntę nuotrauką, kurioje parodysite šiek tiek nuogo kūno. Tik nepulkite nusirenginėti – erotiškiausios ir labiausiai jaudinančios nuotraukos yra tos, kurios palieka bent truputį paslapties. 

 

Prieš seksą telefonu – šiek tiek erotikos

Greičiausiai tik itin ekstravertiškiems, charizmatiškiems ir iškalbingiems žmonėms pavyktų nepasimesti pirmojo sekso telefonu metu. Tačiau tai nereiškia, kad kitokie žmonės juo užsiimti juo negali – tereikia šiek tiek pasimokyti. Mat, pirmiausia norint verbaliai užsiimti seksu reikia plataus ir tinkamo žodyno. Savąjį tikrai galima greitai praplėsti, tereikia paskaityti šiek tiek erotinių istorijų, kurių apstu internete. Vis tik jei jums problema ne erotiški, jaudinantys žodžiai, o juos sakyti ar girdėti, erotinių istorijų geriau klausytis – taip savo ausį pripratinsite prie sakinių, kurių įprastai negirdite. Tuomet sekso telefonu metu, išgirdę savo partnerį tariant užvedančius žodžius, nepulsite juoktis ir nesijusite nejaukiai. Be to, ir pats išmoksite įvairių frazių, kurias galėsite panaudoti.

Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(55)
7.95 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(25)
9.95 €
Nemokamai
Populiaru
Video
Nemokamai
Populiaru
Video
(40)
11.95 €
Nemokamai
Populiaru
Video
Nemokamai
Populiaru
Video
(16)
10.95 €
Nemokamai
Naujiena
Populiaru
Nemokamai
Naujiena
Populiaru
(22)
49.95 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(20)
4.95 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(13)
16.95 €
Nemokamai
Nemokamai
(4)
9.95 €
Nemokamai
Naujiena
Populiaru
Nemokamai
Naujiena
Populiaru
9.95 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(6)
19.95 €

Specialistai pataria sekso telefonu metu pasakoti, ko šiuo metu norėtumėte ir kas jums patinka. Tarkime, galite sakyti: „Norėčiau, kad dabar paliestum mano krūtis“. Taip pat pasakoti, ką šiuo metu darote ir kartu klausti, ką daro jūsų partneris. 

Šios kelios frazės jums padės geriau pasiruošti seksui telefonu:

 • Noriu, kad nusiimtum kelnes, kad galėčiau tave pamaloninti.
 • Aš liečiu savo spenelius per palaidinę. Ar tau tai patinka?
 • Man patinka, kai laižai mano ausų spenelį.
 • Aš taip sudrėkstu/susijaudinu, kai atlieku tau oralinį.
 • Ar tau patinka, kai liežuviu liečiu šią vietą?

 

Susikurkite intymią aplinką

Seksas telefonu patinka ir moterims, ir vyrams: o kaip tinkamai juo užsiimti?

Net jei jūsų partnerio nėra šalia, seksui telefonu turite ruoštis tarsi įprastai sueičiai. Pirmiausia, sutarkite laiką, kuris tinka jums abiems ir kada jums niekas netrukdys. Vėliau – tinkamai paruoškite aplinką. Tai padės geriau atsipalaiduoti ir įsijausti į tai, ką jums telefonu šnabžda antroji pusė. Tad kaip tinkamai pasiruošti?

 • Išjunkite visus kitus išmaniuosius įrenginius, o telefone įsijunkite „netrukdyti“ režimą. Taip niekas netrukdys jūsų intymiam laikui su mylimu žmogumi.
 • Susitvarkykite kambarį, kuriame užsiiminėsite seksu telefonu.
 • Pasirinkite tinkamą apšvietimą, kuris padėtų jums atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai.
 • Šalia pasidėkite daiktus, kurių jums gali prireikti sekso telefonu metu – pavyzdžiui, lubrikantą ar sekso žaislus.
 • Įsijunkite atpalaiduojančios arba jus užvedančios muzikos.
 • Užsidėkite žvakių.

 

Kaip kalbėti ir ką daryti sekso telefonu metu?

Seksas telefonu patinka ir moterims, ir vyrams: o kaip tinkamai juo užsiimti?

Trumpai pakalbėkime apie tai, kaip atrodo seksas telefonu – pradedant nuo to, kaip reikėtų kalbėti ir baigiant – ką reikėtų daryti.

Pirmiausia, savo antrajai pusei galite pradėti pasakoti, ką šiuo metu darote. Pavyzdžiui, papasakokite, kur save liečiant jaučiatės labiausiai susijaudinęs/-usi. Moterys dalijasi ir patarimu vyrams – neskubėkite iškart sakyti, kad įsiskverbiate į partnerę. Juk ji greičiausiai nespėjo nei įsijausti, nei susijaudinti. Iš pradžių reikėtų jai papasakoti, ką vilkite, ką darote ir kaip visą dieną nekantravote ją paliesti. Nepamirškite ir detalių – jei įprasto sekso metu nieko aiškinti nereikia, telefonu reikia nupasakoti net įvairiausius pojūčius – pavyzdžiui, kaip jūsų šalti pirštai privertė suvirpėti odą.

Moterys dalija patarimus ir dailiosios lyties atstovėms – jei jaučiatės nejaukiai, iš pradžių leiskite kalbėti savo partneriui. Galbūt jo balsas ir žodžiai galiausiai jus atpalaiduos ir pati imsitės iniciatyvos.

Sekso telefonu metu nepamirškite, kad viskas yra paremta partnerių dialogu – nesakykikite nieko, į ką jūsų antroji pusė neturės ką pasakyti. Štai, tarkime: „Prisimeni, kaip mylėjomės futbolo stadione 3 valandas? Buvo smagu“ – yra prastas pokalbio, užsiiminėjant seksu telefonu, pavyzdys, mat partneris/-ė nebeturi ką pasakyti. Tai nereiškia, kad negalite prisiminti aistrą kaitinančių akimirkų – tiesiog labiau įtraukite mylimąjį/-ą į pokalbį ir po teiginio užduokite klausimą, kuris sukeltų didesnį jo/-s susijaudinimą. 

Sekso telefonu metu puikiai veikia dalijamasis fantazijomis apie tai, ką norėtumėte įgyvendinti realybėje. Pavyzdžiui, jei kada nors kartu svajojote apie seksą trise, linksmindamiesi telefonu galite tai nevaržomai įgyvendinti. Taip pat seksas telefonu leidžia įgyvendinti fantazijas, kurių galbūt taip ir nedrįstumėte paversti realybe – tereikia užmerkite akis ir pasinerti į jaudinantį pokalbį su savo antrąja puse. 

Tiesa, prisiminkite, kad sekso telefonu metu svarbu atvirumas, todėl nemeluokite savo antrajai pusei – nesakykite, kad gulite nuoga ir liečiate savo krūtis, jei išties esate apsiklojusi pledu ir valgote sausainį. Jūsų antroji pusė tikrai supras, kad meluojate. Nepamirškite, kad sekso telefonu metu svarbiausia, kad kartu patirtumėte malonumą, tad atsipalaiduokite ir pasiduokite aistrai.