Šios oralinio sekso pozos idėjos jums atskleis viską, ką reikia žinoti. Jei nesate tikri, kuri poza labiausiai patiktų jums ar jūsų partneriui, pasinaudokite šia gudrybe: stebėkite, kaip masturbuojasi antroji pusė – taip suprasite, ko tiksliai jai ar jam reikia. Išbandykite šiuos būdus ir iš oralinio sekso išgaukite būtent tai, ko norite, bei patirkite didžiausią abipusį malonumą!

Kaip suteikti nepakartojamą oralinį seksą?

Labai svarbu yra pasiruošimas. Dar prieš prisiliesdami lūpomis prie partnerio lytinių organų, galite sukurti tokią seksualinę įtampą, kad antroji pusė praktiškai maldautų jūsų prisilietimo. Glamonės, gundantys kvapai, žaisliukai – čia pasitelkite fantaziją.

Kitas reikšmingas aspektas – pozų įvairovė. Jei naudosite tik vieną ar dvi technikas, partneriui nebus labai įdomu. Jei iš tikrųjų norite, kad antroji pusė aimanuotų ir išriestų nugarą iš ekstazės, mintyse turėkite pasiruošę bent keletą skirtingų pozų.

sekso pozos

69 poza

69

69 oralinio sekso poza reikalauja, kad jūs ir jūsų partneris atsidurtumėte vienas ant kito priešingomis kryptimis, taip suteikdami vienas kitam geriausią prieigą prie savo lytinių organų. Paprastai vienas iš partnerių guli ant nugaros, o kitas – ant jo, keliais apsivijęs partnerio galvą. Nesvarbu, kokia jūsų lytis, 69 yra puiki oralinio sekso poza visiems.

Tačiau 69 poza daugeliui žmonių yra kiek nepatogi – sunkoka ilgai išlaikyti šią padėtį. Dėl šios priežasties kai kurios poros šią pozą tyrinėja gulėdamos ant šono, o tai leidžia pailsėti kaklui. Arba jie atlieka 68 pozą – 69 pozos variantą, kai partneris guli ant nugaros, o jūs gulite ant nugaros ant jo ir savo tarpukojį nukreipiate į jo veidą. Tokiu kampu galite pamaloninti partnerį kontroliuojamais savo lytinių organų judesiais, naudodami spaudimą, ritmą ir gylį.

Ant pilvo

ant pilvo

Gulėdami ant pilvo, išskėskite kojas ir šiek tiek išlenkite klubus, kad partneris galėtų oraliniu būdu patenkinti jus iš nugaros. Ši poza skirta žmonėms, turintiems vulvą, ir taip pat puikiai tinka norint atlikti lytinį aktą. Kadangi gulintysis neišlenkia, neaukština ir neišriečia užpakalio, ši poza yra šiek tiek patogesnė nei šuniuko stilius. Padėtį galite paįvairinti žaislais ar rankomis.

Ant veido

ant veido

Kartais angliškai vadinama queening, oralinio sekso poza sėdint ant veido yra būtent tokia, kaip ir skamba – vienas asmuo sėdi ant kito veido, o šis gali laižyti, čiulpti ar bučiuoti partnerio genitalijas. Ši poza smagi ir seksuali tuo, kad joje sėdintysis gali aktyviau dalyvauti, judindamas klubus. Be to, ji suteikia dominavimo ir paklusnumo jausmą, kuris gali būti neįtikėtinai erotiškas.

Paprastai sėdima veidu atsigręžus į partnerio lytinius organus (tai gali pereiti į 69 pozą). Tačiau galima ir atvirkščia pozicija. Taip moterims suteikiama galimybė kontroliuoti vyro stimuliacijos vietą ir intensyvumą, todėl tai vienas geriausių būdų merginai gauti būtent tai, ko ji trokšta. Tai itin patogu, darant prielaidą, kad sekso dalyviams leidžiama laisvai kvėpuoti ir yra lengva išbūti tiek laiko, kiek reikia.

Jei norite, kad ši padėtis taptų feliacijos poza, liepkite vyrui atsisėsti kampu ir „paduoti“ varpą į partnerės burną. Taip bus sumažinta kaklo įtampa, neliks diskomforto.

Ant nugaros

ant nugaros

Nors „ant kelių“ feliacijos ar kunilingo poza turbūt yra populiariausia, nemažai žmonių jaučiasi nepatogiai dėl galios dinamikos, būdingos tokiai padėčiai. Iš to kilo oralinio sekso ant nugaros variacija – kur kas patogesnis variantas.

Tegul oralinį seksą gaunantis partneris atsigula ant lovos arba grindų (geriausia ant kilimo – niekas nesijaus maloniai ant šaltų plytelių), o jo galva tebūna padėta ant pagalvės. Oralinį seksą atliekantis partneris taip pat gali atsigulti, bet ant pilvo, galvą laikydamas tarp partnerio kojų. Seksą atliekantis partneris gali remtis alkūnėmis ir keliais taip, kaip tik jam patogu.

Stovima pozicija

stovima

Tai dar vienas paprastas būdas, kurį galima išbandyti nepriklausomai nuo partnerio lyties. Tai gana įprasta padėtis, jei jūsų antroji pusė turi varpą, bet daug rečiau taikoma moterims. Jei jūs arba jūsų partneris turite vaginą, atsistokite šiek tiek atkišę kojas ir išstumkite dubenį į išorę. Gali būti patogu atsiremti į sieną ar stalą, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Kaitinanti idėja – išbandyti šią pozą duše!

Šioje padėtyje reikia atsipalaiduoti ir mėgautis visais šios erotinės oralinio sekso padėties privalumais. Jis gali laisviau judinti rankas ir kūną nei gulėdamas ant pilvo, o ji gali leistis žemyn ir spausti tas jo rankų, burnos ir žaislų dalis, kurios jai kelia malonumą.

Viena koja pakelta

viena koja pakelta

Daugelis asmenų, turinčių vulvą, pastebi, kad viena klitorio pusė yra jautresnė. Ši sekso padėtis yra pritaikyta tam, kad maksimaliai išnaudotumėte šį padidėjusį jautrumą. Priimantysis guli ant lovos pakėlęs vieną koją į orą, o duodantysis klūpi ant grindų. Gulintysis turėtų pakelti koją, atitinkančią jautriąją klitorio pusę – tai padės atskleisti šią vietą partnerio liežuviui.

Vieną koją truputį pakelti galima ir stovint. Tai labiau sportiškas požiūris į kunilingą, tačiau jis gali būti labai seksualus – moteris jausis labiau dominuojanti. Ji savo rankomis glostys partnerio galvą bei plaukus ir, jam sutikus, pakoreguos jo galvos padėtį bei įspaus ją giliau į vulvą. Žinoma, tai reikalauja tam tikros duodančiojo ištvermės. O jei priimančioji žino, kad orgazmo metu jai silpsta keliai, jai neprošal būtų šalia turėti kėdę ar minkštą paviršių, ant kurio galėtų nukristi, kai orgazmo prasme peržengs ribą.

Stovima poza reikalauja, kad moteris viena koja stovėtų ant grindų, o kita koja būtų užkelta ant lovos krašto ar kėdės, kad partneriui būtų patogiau prie jos prieiti. Patarimas: partneriui būtų patogiau klūpoti ant pagalvės.