Penktadienis. Dar vienas vakaras, kai mieste su draugu užsibuvote kiek per ilgai. Baras jau nebedirba, o barmenas maloniai (pro sukąstus dantis) siūlo išeiti, nes „dar po vieną“ neįpils. Draugas pasiūlo nueiti į striptizo klubą. Gal kiek nepatogu, nes „šiaip jau tokiose vietose nesilankau“, bet sutinki, nes smalsu.

Prie įėjimo jus pasitinka apsauginis – patikrina daiktus ir paprašo susimokėti už įėjimą. Nepatenkintas klausi, „Kodėl taip brangu?“, bet iškrapštai tuos pinigus ir eini tiesiai prie baro. Nusipirkęs neadekvačiai brangų gėrimą prisėdi ir lauki, kas bus toliau.

Merginos šoka ant stulpo viena po kitos, nusimeta drabužius ir vis ateina su tavimi pabendrauti. Pyksti, nes šokėjos nenori su tavimi bučiuotis ir bando patraukti nuo savo kūno tavo rankas, kurios klaidžioja oda per daug nesivaržydamos. Arbatpinigių, žinoma, joms neduodi.

Tu, dar vis negalėdamas patikėti, kad už alų ir įėjimą sumokėjai kelias dešimtis eurų, nori iš savo apsilankymo pasiimti viską, ką gali. Linksmybes nusprendi įamžinti mobiliuoju telefonu ir nesupranti, kodėl apsauginis griežtai reikalauja, kad nuotraukas ištrintum. Pastebi, kad merginos į tave jau žiūri kreivokai.

Viena iš jų prieina ir klausia, ar nenorėtum pabendrauti su ja prie gėrimo taurės. Kaip nenupirksi jai to gėrimo, jei siūlo kompaniją. „Pala, kiek kainuoja? Gal aš tada dar pagalvosiu. Bet tu ateik, pasėdim, papasakok man ką nors, mums ir taip juk smagu. Ne? Tai tau tik pinigai rūpi?“. Šokėja nueina.

Praėjo valanda. Tavo draugas linksminasi privačiame kambaryje, o tu siurbčioji alaus likutį. Barmenė teiraujasi, gal norėtum dar kažko. Į klausimą atsakai klausimu – „Kodėl prie manęs neateina nei viena mergina? Klubas gi tuščias. Ką, jos negali su manimi pasėdėti?“. Barmenė kreivai nusišypso ir nueina.

Po kiek laiko apsauginis, draugiškai paplekšnojęs per petį paklausia, ar tau dar ne laikas namo. Iš jo intonacijos supranti, kad atsisakyti šio pasiūlymo nereikėtų, todėl išsikvieti taksi ir nieko nepešęs išvažiuoji namo, o draugui rašai, kad sugalvojo kažkokią nesąmonę.

Ką daryti, kad scenarijus būtų linksmesnis?

Striptizo klubas, kaip ir bet kuri pasilinksminimo vieta, turi savo taisykles. Nenustebkite, jei jų nesilaikant, taksi namo teks išsikviesti greičiau nei planavote, o darbuotojai ir šokėjos elgsis taip, tarsi neegzistuotumėte. Rodydami nepagarbą, malonaus dėmesio tikrai nesulauksite (Viskas, ką parašiau anksčiau, galioja ir moterims).

striptizo klubai

1. Nesitikėkite viską gauti nemokamai

Dažnai klientai būna nepatenkinti ir nusivylę, nes striptizo klube šokėjų dėmesio negauna nemokamai, o vietoj to tenka joms pirkti brangius kokteilius arba privatų šokį. Atskleisiu paslaptį (!) – taip šokėjos ir uždirba pinigus (netikėta, tiesa?). Kuo daugiau privačių šokių „parduodame“, kuo daugiau kokteilių išgeriame su klientais, tuo sėkmingesnė mūsų darbo naktis. Dėl to net ir prie pačių mieliausių klientų niekas nesėdės vien dėl to, kad linksma ar malonu bendrauti. Supraskit – įdomūs pokalbiai ir geras laikas mūsų sąskaitų neapmokės. Jei norite su draugais tik išgerti alaus ir pabendrauti tarpusavyje – rinkitės įprastą barą, o ne striptizo klubą.

2. Nepamirškite arbatpinigių

Restoranuose ir baruose palikti arbatpinigių įprasta. Dabar jų galima duoti ir maisto pristatymo platformų darbuotojams, paliekame jų ir taksi vairuotojams. Prieš daug metų, kai vieną vasarą dirbau automobilių plovykloje, net ir ten kartais gaudavau „arbatos“. Lietuvos striptizo klubuose arbatpinigių kultūros situacija liūdnoka.

Duodami arbatpiniginių šokėjai už „lap dance“ (kai šokama atsisėdus klientui ant kelių, aplink jį) parodote, kad gerbiate jos laiką, dėmesį. Visgi dažniau lietuviai elgiasi atvirkščiai – šokio metu skundžiasi dėl didelių kainų, bando neadekvačiai mus graibyti ir klausia, gal galėtume susitikti už klubo ribų, užuot parodę mums pagarbą darbo vietoje. Draugiškas patarimas – neikite į klubą apskritai, jei tą vakarą nesate nusiteikę ar neturite galimybės išleisti daugiau pinigų nei tik už įėjimą ir gėrimą sau.

klubas striptizo

3. Neinicijuokite nepageidaujamo fizinio kontakto

Atskleisiu dar vieną paslaptį (!) – šokėjos irgi žmonės. Faktas, kad sumokėjote už įėjimą į klubą ar privatų šokį nereiškia, kad merginą „nusipirkote“ ir dabar galite elgtis kaip tik užsimanysite. Kiekviena šokėja striptizo klube turi savas taisykles ir ribas. Vienai fizinis kontaktas „lap dance“ metu bus priimtinas, kita jo nenorės arba jį inicijuos tik pati. Be to, klubų vidaus politika dėl fizinio kontakto taip pat gali skirtis. Dėl to visada tiesiog PAKLAUSKITE.

„Ar galiu tave paliesti?“, „Kokios yra tavo ribos?“, „Kur galiu tave liesti?“ – paprasti klausimai, kurie parodo šokėjai, kad gerbiate ją ir jos kūną. O jei dar ir rimtai priimsite atsakymus ir visus „ne“, kurių tikrai pasitaikys, pagarba bus abipusė.

P. S. Dėl bučinių – neieškokite romantikos ir intymumo ten, kur jo iš tiesų nėra ir būti negali. Bučiniai skirti mūsų mylimiesiems.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
49.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
37.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
49.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
39.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
65.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
45.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
118.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
79.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
42.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Naujiena
Nemokamas pristatymas
46.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
13.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(7)
45.95 €
Rodyti daugiau

4. Nefotografuokite ir nefilmuokite

Atėję į klubą nenukreipinėkite telefonų į šokėjas. Visai nesvarbu, kad kamera galbūt ir neįjungta, o jūs tiesiog susirašinėjate su draugais. Jeigu reikia pasinaudoti telefonu, laikykite jį žemiau arba pasidėkite ant kelių.

Nesuskaičiuosiu kartų, kai klientai užsimanydavo šokėjas ant scenos filmuoti arba fotografuoti. Mes dirbame klube, o ne online platformoje – klientai neturi teisės mūsų atvaizdo transliuoti nežinia kam (nors neturi teisės ir online). Jeigu aš prieš jus nusirengiu, tai nereiškia, kad įgyjate nors menkiausią teisę į mano kūno atvaizdą.

Jeigu labai norite nusifotografuoti, pirmiausia tiesiog paprašykite. Porą kartų, kai klientai mandagiai paprašė (dažniausiai tai būna užsieniečiai), nusifotografavau su jais ir nekilo jokio konflikto.

strip klubas

5. Nekvieskite mūsų susitikti už klubo ribų

Kiekviena šokėja turi savo asmeninį gyvenimą ir laiką, kuriuo dalinasi tikrai ne su nepažįstamaisiais. Esu susidūrusi su klientais, galvojančiais, kad mokėdami pinigus striptizo klube mus žemina, nes mes „pardavinėjame“ savo kūną, o jie tariamai prie to prisideda. Geresnė idėja jiems atrodo patikusią merginą pasikviesti „kavos“, „vakarienės“ „į namus“, you name it.

Iš tiesų mus žeminate būtent su tokiu požiūriu. Mes dirbame šį darbą laisvu pasirinkimu, todėl viskas, ko prašome, yra jį gerbti ir mokėti už laiką, kurį skiriame jums klube, o ne bandyti įlįsti į mūsų kasdienybę ne darbo metu, prisidengiant pagarba.

klubai striptizo

6. Gerbkite šokėjų teisę į privatumą

Kitaip tariant – nebūkite įkyrūs. Labai dažnai šokėjos klientams prisistato netikru vardu – tai supranta ar bent jau turėtų suprasti ir beveik visi klientai. Nekamantinėkite darbuotojų, koks yra tikrasis jų vardas, kur jos gyvena, kur mokosi, kokia jų šeimyninė padėtis ir pan. Gavę informaciją – nekvestionuokite jos tikrumo. Tai niekur nenuves, o greičiausiai tik suerzins šokėją. Geriau pagalvokite apie tai, kad jūs nepažįstamiesiems gatvėje taip pat tikriausiai nepuolate pasakoti savo asmeninio gyvenimo detalių.

Pabaigai – striptizo klube elkitės taip, kaip elgtumėtės bet kokioje kitoje pasilinksminimo vietoje. Gerbkite save ir kitus, o jei to daryti nepavyksta ir bare ar naktiniame klube, penktadienio vakarą geriau pasilikite namuose ant sofos.

Straipsnio autorė: @paleistuves

„Rašydama ir kurdama tekstus galiu kalbėti apie tai, kuo gyvenu, ką matau aplink, ir tai, kas rūpi. Didelę dalį mano domėjimosi lauko užima žmogaus seksualumas ir santykiai, lytiškumas ir lyčių stereotipai, kurie dar vis tokie gajūs mūsų visuomenėje. Būtent todėl ir noriu apie tai kalbėti be jokių išankstinių nuostatų ir baimių. Taip pat rašau „Instagram“ paskyroje „Paleistuvės“, kuri atsirado iš noro papasakoti apie „sex work“ industriją ir patirtį dirbant striptizo šokėja.“