Pančių rinkinukas "Prabanga"

SKU
3002271280
74,99 €

Pabodo įprastas seksas ir tos pačios pozos ar vietos? Norite paįvairinti savo lovos žaidimus? Išlaisvinkite slapčiausias ir nuodėmingiausias savo fantazijas ir patirkite iš proto vedančią, nesuvaldomą aistrą. Tai padaryti jums padės išskirtinis, elegantiškas pančių rinkinys „Aistros sūkurys“. Čia rasite viską, ko reikia intriguojantiems BDSM žaidimams, todėl rinkinys tiks tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Pančių rinkinys sukurtas porelėms, mėgstančioms aistringą ir pašėlusį seksą. Jame rasite antrankius, antkaklį, spenelių spaustukus, sujungtus grandinėmis, pritvirtintomis prie antkaklio, ir pavadėlį. Taip abu pasinersite į rolių žaidimus ir kontroliuosite savo partnerį tapdami valdovu, kuris su jo kūnu gali daryti ką tik panorėjęs.

Antrankiai ir antkaklis pagaminti iš itin kokybiškos, švelnios medžiagos, kuri nespaus odos ir nesukels jokio diskomforto. Raudona jų spalva sužadins aistrą, o įvairūs raštai suteiks elegancijos ir prabangos. Antrankiai ir antkaklis reguliuojamo dydžio, o pavadėlis turi metalinę grandinę ir patogų dirželį, kurį galėsite prisegti prie antkaklio. Tai kraują kaitinantis rinkinukas, kuris suteiks dar daugiau spalvų jūsų intymiems žaidimams!

Jei rinkinį naudosite pirmą kartą, būtinai iš pradžių apsipratinkite ir išbandykite, ar su ja jaučiatės pakankamai patogiai. Kad pajutus diskomfortą galėtumėte pristabdyti aktą, susitarkite žodį ar veiksmą, kuris reikš „STOP“.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Polisteris
Spalva Raudona, juoda
Pristatymo laikas 1-2 d.d
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos