Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Adore Ribbed
Pasante Adore Ribbed

0.23 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.02 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.96 (24)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-04-01
5.0
Pasante Adore Ribbed prezervatyvai yra išskirtinis pasirinkimas, siekiant papildyti intymias akimirkas jūsų gyvenime. Jų reljefiniai raštai ir tekstūra suteikia ypatingą jausmą ir stimuliaciją tiek jums, tiek jūsų partneriui. Tai užtikrina ypatingą intymių akimirkų patirtį, kurios ilgai prisiminsite. Šie prezervatyvai pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso, suteikiant patikimą apsaugą nuo nėštumo ir lytinių ligų. Jie lengvai naudojami ir prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl intymios akimirkos tampa ypatingai malonios. Be to, jų subtilus ir šiuolaikiškas dizainas atitinka estetinius reikalavimus. Tai puikus pasirinkimas tiek saugumą vertinantiems, tiek tiems, kurie nori praturtinti savo intymius santykius. Šie prezervatyvai tikrai verti dėmesio tiems, kurie siekia papildomos stimuliacijos ir patikimos apsaugos savo seksui. 

2024-02-22
5.0
Rekomenduoju, ploni ir patvarūs, tad saugumas garantuotas. Lengva išpakuoti, užsisakiau daug vnt dėl geros kainos ir tikrai nepasigailėjau. Pirksim ir vėl :) Vienetai suskaičiuoti teisingai

2024-02-20
5.0
Pasante Adore Ribbed lubrikantas yra nepaprastai kompaktiškas ir patogus, idealiai tinkantis kelionėms ar pasiėmimui su savimi bet kur. Nepaisant savo mažo dydžio, jis yra pakankamai didelis, kad pasirūpintų ne viena intymia akimirka. Be to, jis nesukelia jokių problemų dėl dėmių ar nepatogumo, kas dažnai kyla su kitais lubrikantais. Tai puikiai tinka visoms situacijoms, nes yra vandens pagrindu ir ilgai neišdžiūsta. Naudojant oraliniui, jis neturėjo nemalonaus poskonio, kaip daugelis kitų mūsų bandytų prezervatyvų. Jo kvapas taip pat buvo priimtinas, ne silikoninis kaip yra tekę bandyti. Aš rekomenduoju šį produktą, jis yra puikus pasirinkimas tiek dėl kainos, tiek dėl kokybės, tad su partneriu jį tikrai verta išbandyti.

2024-02-20
5.0
Noriu pagirti šią prekę, kuri yra Pasante Adore Ribbed lubrikantas dėl to, nes labai kompaktiškas ir patogus produktas kelionėse bei galima turėti su savimi visur dėl savo kompaktiško kiekio, bet užtektinai užtenka jei prireikia ne vienam kartui. Dar viena savybė, kuri būna dažnai problema, kitose lubrikantų produktuose tai čia jos nėra, tai yra dėmių pėdsakai ant pamiršių taip pat puikiai ir lengvai nusivalo bei nelieka jokio papildomo dirgiklio ar jausmo, kad kažkas buvo.   Taip pat tinka įvairiai naudoti, nes yra vandens pagrindu plius gana ilgai neišžiūna kaip būna dažnai taip pat. Apibendrinant rekomenduojame su mergina šį produktą, nes tikrai atitinka kainos ir  kokybės santykį. 

2024-02-13
5.0
Pasante Adore Ribbed - tai išskirtinis prezervatyvas, kuris prideda ypatingumo ir stimuliacijos jūsų intymiam gyvenimui. Jo reljefiniai raštai, primenantys įkvepiančius raištinius, suteikia papildomą taktinį pojūtį ir padeda intensyvinti malonumo jausmus. Mano patirtis su Pasante Adore Ribbed buvo neįkainojama - jis ne tik suteikia patikimą saugumą, bet ir sukuria ypatingą jausmą, kuris prideda džiaugsmo ir malonumo intymiam susisiekimui. Šis prezervatyvas yra lengvai naudojamas ir patvirtintas saugus, todėl galite naudotis juo su visišku pasitikėjimu. Bendrais bruožais, Pasante Adore Ribbed yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia praturtinti savo intymius santykius su ypatingu jausmu ir malonumu. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie trokšta patirti naujus malonumo lygius ir padaryti savo intymias akimirkas ypatingomis.

2024-01-24
5.0
Kokybės ir kainos santykis pranoksta viską, kaina ištikrųjų juokinga. Produktas patikimas ir puikus, rekomenduoju mauti ne tik partneriui, bet ir vibratoriui jog slydimas butu geresnis.

2024-01-23
5.0
Pasante Adore Ribbed prezervatyvai yra puikus pasirinkimas norint praturtinti intymias akimirkas. Jų tekstūra su įdomiais reljefiniais raštais suteikia papildomą jausmą ir stimuliaciją abiem partneriams. Tai padeda sukurti ypatingą intymią patirtį, kurią prisiminsite ilgai po to. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralaus latekso, todėl suteikia patikimą apsaugą nuo nėštumo ir lytinių ligų. Jie yra lengvai naudojami ir puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl intymios akimirkos tampa ypatingai maloniais. Pasante Adore Ribbed prezervatyvai taip pat puikiai atitinka estetinį reikalavimą - jų dizainas yra subtilus ir šiuolaikiškas. Tai yra puikus pasirinkimas tiek tiems, kurie vertina saugumą, tiek tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas. Šie prezervatyvai tikrai verti dėmesio tiems, kurie ieško papildomos stimuliacijos ir patikimos apsaugos savo intymiems santykiams.

2024-01-12
5.0
Wow, patiko tikrai. Aciu

2024-01-11
5.0
Kaina juokinga, kokybė pasakiška. Super

2024-01-04
5.0
Pasante Adore Ribbed prezervatyvas yra nepriekaištingas pasirinkimas norint suteikti ypatingą malonumą. Jo struktūra su reljefiniais dryželiais suteikia intensyvesnį pojūtį, pagerindama jūsų intymius momentus. Jis yra patogus, gerai prisitaiko ir nesukelia diskomforto. Antrą kartą jį naudojantis, pastebėjau jo ilgaamžiškumą ir patikimumą. Diskretus pakuotės dizainas ir kokybiškas medžiagų pasirinkimas yra didelis privalumas. Pasante Adore Ribbed prezervatyvas išlieka patikimu pasirinkimu, o jūsų teigiamas įspūdis suteikia pasitikėjimo kitiems vartotojams. Rekomenduoju šią prekę dėl jos efektyvumo, patogumo ir intymumo patobulinimo savybių.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ