Sekso mašina "Pasilinksminkim"

SKU
0565407
259,21 €

Pasiilgai linksmybių? Visada svajojai apie tikrą sekso mašiną, su kuria galėtum išdykauti kiek tik panorėjusi? Pasirodo, sekso mašina – tai ne mitas, o realus žaisliukas, sukurtas tam, kad patenkintų tavo seksualinius poreikius ir leistų mėgautis giliais, jaudinančiais įsiskverbimais.

Sekso mašina padės pasiekti itin malonius orgazmus ir paįvairinti solo žaidimus. Šis žaisliukas itin universalus ir turi ne vieną funkciją, kuri padės patirti itin stiprius pojūčius. Į komplektą įeina net 2 skirtingi dildo. Vienas išsiskiria realistišku dizainu. Kūno spalvos, pagamintas iš odą primenančios medžiagos, turi tikrovišką galvutę ir yra padengtas venų raštu. Kitas dildo padės pasiekti trigubą orgazmą per itin trumpą laiką. Jis dekoruotas ne tik didele galvute, bet ir stimuliuojančiais šereliais, o prie dildo pritvirtintos 2 atšakėlės, skirtos klitorio ir užpakaliuko jaudinimui.

Ir tai dar ne viskas! Abu dildo turi ejakuliacijos efektą – švirkšto pagalba nesunkiai pripildysite juos norimo skysčio ir paspaudę mygtuką jį išleisite jums norimu momentu! O frikcijos (judesiai aukštyn-žemyn), kurių dažnumas siekia nuo 50 iki 300 judesių per minutę, privers aikčioti iš malonumo. Įkraunamas įkroviliu, jis yra pridėtas prie komplekto. Ar jau pasiruošėte šelionėms? Juk gyvename tik vieną kartą!

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
20
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Medžiaga TPE
Ilgis 19 ir 13.5
Skersmuo 3.5 ir 4
Savybės Du dildo; ejakuliacijos efektas (pridedamas švirkštas); frikcijos.
Spalva natūrali
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos