Vaginalinių Kamuoliukų Rinkinys "Ami" (purpurinis)

Laikinai neturime
SKU
JE-AMI-PU
59,00 €

Jūsų vagina nusipelnė geriausio! Palepinkite ją maloniomis treniruotėmis ir pagerinkite savo intymų gyvenimą su vaginalinių kamuoliukų rinkiniu „Ami“. Jame esantys žaisliukai padės sutvirtinti makšties ir dubens raumenis, todėl partnerį galėsite nustebinti siauresne, tvirtesne vagina, kuri leis pajusti neapsakomus potyrius. Nenuskriaustos liksite ir jūs – vaginos kamuoliukai moterims padės pasiekti stipresnius, iš proto vedančius orgazmus.
Tai itin aukštos kokybės vaginalinių kamuoliukų rinkinys, kuris patiks save mylinčioms ir geresnių potyrių lovoje trokštančios moterys. Kamuoliukai pagaminti iš 100% saugaus medicininio silikono, kuris yra be galo švelnus ir užtikrina sklandų, jaudinantį įsiskverbimą. Rinkinį sudaro 3 skirtingų dydžių ir formų vaginaliniai kamuoliukai, kurie leis makšties treniruotes pradėti nuo mažesnių ir vėliau pereiti prie didesnių apimčių erotinių žaisliukų. Visi jie sukurti taip, kad vienu metu ne tik treniruotumėte savo intymių vietelių raumenis, bet ir patirtumėte malonumą.
Tokios treniruotės padeda ne tik pasiekti dažnesnį, stipresnį orgazmą, bet ir suteikti dvigubą malonumą partneriui. Mankšta yra rekomenduojama ginekologų. Pasak jų, Kėgelio pratimų pagalba moteris gali užtikrinti sau lengvą gimdymą ateityje. Kamuoliukų skersmuo – 3,6 cm / 3,2 cm / 2,8 cm. Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
5
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga 100% saugus medicininis silikonas
Virvelės ilgis -
Skersmuo 3,6 cm / 3,2 cm / 2,8 cm
Kamuoliukų skaičius 3
Savybės Stiprina dubens dugno raumenis
Spalva Purpurinė
Pristatymo laikas 1-2 d.d
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos