Vibratoriai Kulkos


-15%
Mini vibratorius Drugelis
(2)
14.95 € 12.71 €
Klitorio vibratorius Satisfyer Secret Affair
Mini vibratorius - kulka Linksmybės
Vibruojanti kulka Zee Lapis
Vibruojanti kulka Le Wand
Vibruojanti kulka Touch Of Velvet
Vibruojanti kulka Spring Magnetic
Mini vibratorius Gracingoji Kulka
Vibruojanti kulka CharmMe
Įkraunama vibruojanti kulka
Vibruojanti kulka AMO
Vibratorius Funky (purpurinis)
Vibratorius Klasikinis Švelnumas
Vibruojanti kulka Summer
Vibruojanti kulka Crystal (sidabrinė)
Vibratorius Mini raketa
(2)
17.67 €

Kiekviena moteris privalo turėti nors vieną kulką. Šie universalūs ir tikrą euforiją suteikiantys mini vibratoriai yra nedideli, diskretiški vibruojantys sekso žaisliukai, skirti klitorio stimuliacijai. Vibruojančias kulkas galima kontroliuoti valdymo pulteliu, arba bevieliu nuotoliniu valdikliu. Tradiciškai vibruojanti kulka – tai laidu pakraunamas pailgas arba kulkos formos vibratorius, tačiau „Fantazijos.lt“ siūlo daugybę unikalių vibruojančių kulkų variantų jaudinantiems naujiems potyriams, pavyzdžiui, vibruojančias kelnaites su įmontuotais klitorio stimuliatoriais, leidžiančiais Jums pajusti malonumą bet kur ir bet kada, o taip pat belaidžius vibratorius-kulkas, suteikiančias Jums ar Jūsų partneriui pilną kontrolę.

„Fantazijos.lt“ rekomenduoja vibruojančias kulkas tiems klientams, kurie pageidauja pirmą kartą įsigyti vibratorių, arba tiems, kurie naudodami savo  tradicinį vibratorių tuo pačiu metu nori ir papildomos klitorio stimuliacijos, o taip pat įvairiausiems partnerių žaidimams. Daugelis šio tipo vibratorių pasižymi daugybe skirtingų greičio režimų, vibracijos modelių ir vandeniui atsparia konstrukcija. Įženkite į naują sekso žaisliukų amžių, pasirinkę aukštųjų technologijų vibruojančią kulką su vartotojo pasirinkimų atminties galimybėmis, leidžiančiomis išsaugoti Jūsų mėgstamiausius nustatymus arba įrašyti jo ir jos stilių, kuris naudojamas su vandeniui atsparia kulka ir galingu varpos žiedu. „Fantazijos.lt“ visada siūlo nemokamas pristatymo galimybes ir užtikrina privatumo bei pasitenkinimo garantiją.

Pačių įvairiausių spalvų ir stilių vibruojančios kulkos bei mini vibratoriai.

Kas gali būti geriau už ištikimą, diskretišką meilužį, kuris norėtų būti su Jumis visada ir būti pasirengusiu patenkinti Jūs visur – lėktuve ar traukinyje, darbe arba mašinoje, namuose arba vakarėlyje? Mini vibratorius lengvai tilps į Jūsų rankinuką ir norės Jūsų nepriklausomai nuo oro sąlygų ir nuotaikos. Jis nepavargsta darbe ir nežaidžia kompiuterinių žaidimų, vienintelis jo gyvenimo tikslas – tai Jūs.

Vienas populiariausių vibratorių tipų, savo funkcionalumu ir universalumu prilygstantis tik Jūsų vaizduotei – nes tik nuo jos priklauso jo panaudojimo būdų skaičius. Jis gali būti naudojamas viduje arba išorinių lytinių organų ir erogeninių zonų stimuliacijai, solo žaidimuose arba kartu su partneriu, miegamajame ar erotiškame vakarėlyje – priklauso tik nuo Jūsų noro bei nuotaikos.

Kuo ypatingas mini vibratorius

Šis mažylis nekrenta į akis aplinkiniams. Maža to, diskretiškas jo dizainas dažnai padaro jį neatpažįstamu. Kitas žmogus, pamatęs tokį daikčiuką, gali nė neįtarti kokia yra tikroji jo paskirtis!

Mini vibratoriaus naudojimas

Labiausiai paplitęs mini vibratorių naudojimo būdas – klitorio stimuliacija. Tačiau nereikėtų apsiriboti vien tik ja! Vibruojantys kiaušiniai puikiai tinka viso kūno erogeninių zonų masažui ir stimuliaicjai. Tai puikus būdas sekso preliudijai arba partnerio užvedimui. Lieskite vyro sėklides, analinę angą, spenelius... ir pajusite, kaip jis įsiaudrina.

Jeigu naudosite šią vibruojančią kulką vaginaliniams žaidimams, naudokite prezervatyvą. Niekada netraukite už virvelės norėdami ištraukit vibratorių iš vaginos - būtinai kartu traukite ir prezervatyvą, nes kitaip galite nutraukti virvelę ar laidelį. Turbūt mažiausiai ko norėtumėt, tai vykti pas gydytoją tam, kad jis ištrauktų viduje likusį vibratorių.

Dalis šio tipo žaisliukų turi papildomą atšakėlę – kiškutį, skirtą klitoriui stimuliuoti. Dalis jų yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu arba/ir yra atsparūs vandeniui. Tik įsivaizduokite, ką galėtumėte išdarinėti su šiuo mažyliu...

Mini vibratorių tipai

Diskretiško dizaino mini - vibratoriai. Galite nešiotis juos su savimi visur ir visada ir niekam nesukelsite nė menkiausio įtarimo! Tegul tai būna Jūsų mažyte paslaptimi...

Mini - vibratoriai, valdomi pulteliu. Dabar galėsite lepinti save jaudinančiomis vibracijų bangomis, turėdama visiškai laisvas rankas! Tiesiog įjunkite ir mėgaukitės...