Rūšiuoti

Kremai, purškikliai

Planuojantiems išmėginti analinį seksą, siūlome naudoti kremus ir purškiklius, kurie efektyviai apsaugo analinę zoną nuo skausmingos trinties. Šios rūšies produktai ramina, atpalaiduoja ir sumažina jautrumą, todėl galėsite mėgautis sklandžia skverbtimi. Kai kurie kremai suteikia dilgčiojimo efektą, pridedantį papildomos stimuliacijos. Tinkami tiek seksui, tiek analinei stimuliacijai su intymiais žaisliukais. Atsipalaiduokite ir pasinerkite į malonius pojūčius.

Kaiščiai
Kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
Falo imitatoriai
Falo imitatoriai
Kamuoliukai
Kamuoliukai
Prostatos masažuokliai
Prostatos masažuokliai
Klizmos
Klizmos
Kremai, purškikliai
Kremai, purškikliai
Rinkiniai
Rinkiniai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(9)
21.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
19.95 €
(9)
19.95 €
(1)
23.95 €
(1)
18.95 €
17.95 €
-30% Akcija
Video
-30% Akcija
Video
16.77 € 23.95 €

Pikantiškos kūno zonos stimuliacija šiandien susivilioja tiek vyrai, tiek moterys. Tačiau tam, kad pojūčiai būtų malonūs, reikalingos specialios analinio sekso priemonės. Tai – priemonės, kurios atpalaiduoja kūną, įaudrina ir padeda ilgiau mėgautis stimuliacija. Pateikiame galimus variantus:

Aromaterapiniai aliejai. Masažas – tai vienas veiksmingiausių kūno ir minčių atpalaidavimo būdų. Švelnūs partnerio ar partnerės prisilietimai padeda priprasti prie pojūčių ir pasiruošti intensyvesnei stimuliacijai. Specialūs masažiniai aliejai ne tik sumažina trintį tarp rankų ir odos, bet ir veikia raminančiai.

Vonios druska. Vandens procedūros ir analinis seksas – neatskiriami. Vanduo užtikrina higieną ir padeda atsipalaiduoti. Kuo maloniau esate nusiteikę, tuo lengviau pajusti erotinę stimuliaciją. Be to, vandens procedūromis galite mėgautis dviese, o tai – puiki proga sekso preliudijai.

Geliai, kremai, serumai ir purškikliai. Šios priemonės tinka analinės srities atpalaidavimui. Malonaus kvapo, natūralios sudėties, žolelėmis praturtinti gaminiai mažina raumenų įtampą. Be to, jie padengia odą tam tikra apsaugine, didesnį švelnumą užtikrinančia, drėkinančia plėvele, kuri leidžia mėgautis malonesne patirtimi. 

Lubrikantai. Kadangi išangėje negaminamas joks trintį mažinantis sekretas, būtina naudoti lubrikantą. Analinio sekso metu geriausiai tinka tirštesnis, skalsesnis lubrikantas, kuris gali ne tik sumažinti traumų ar infekcijų tikimybę, bet ir papildomai atpalaiduoti raumenis bei palengvinti įsiskverbimą. 

Analinis seksas reikalauja išskirtinio švelnumo ir dėmesingumo. Skuboti, staigūs veiksmai be perspėjimo gali tapti skausmingų abiejų partnerių traumų priežastimi. Šiandien išvengti tokios rizikos labai paprasta. Išangės stimuliacija – tarsi saldus, viliojantis vaisius. Palaukti, kol jis prinoks, tikrai verta.

 


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ