Analiniai kaiščiai Trio

SKU
or0522694
19,98 €

Jei neužtenka vieno, gali turėti juos tris! Analinių kaiščių rinkinys „Trio“ – norintiems treniruoti savo analinę angą žaidimams ir kaskart patirti vis kitokį įsiskverbimą.

Analinių kaiščių rinkinys „Trio“ už vieno kainą leis mėgautis net trimis skirtingų dydžių žaisliukais, kurie padės paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Pagal nuotaiką ir troškimus galėsite spręsti, su kuriuo analiniu kaiščiu norite pasismaginti šiandien.

Rinkinį sudaro:
1. Rožinės spalvos, vynuogių kvapo analinis kaištis. Ilgis – 10 cm. Puikiai tiks pradedantiesiems. Žaisliukas kompaktiškas, tilps į rankinę, žaismingas, turi smailėjančią viršūnę, kuri užtikrins sklandų įsiskverbimą. Apačioje esantis praplatėjantis padukas leis žaisliuką patogiai valdyti ir saugiai ištraukti.
2. Mėlynos spalvos, mėlynių kvapo analinis kaištis Ilgis – 12,5 cm. Vidutinio dydžio žaisliukas tiks ir pradedantiems, ir jau patyrusiems analinių malonumų gerbėjams.
3. Raudonos spalvos, braškių kvapo analinis kaištis. Ilgis – 15,5 cm, skersmuo – 4,5 cm. Šis žaisliukas užpildys jūsų ertmę ir leis patirti visišką pilnatvę bei itin jaudinantį malonumą. Rekomenduojame naudoti jau patyrusiems analinio sekso entuziastams.

Visi žaisliukai pagaminti iš gelinės medžiagos, kuri yra švelni, minkšta ir itin lanksti, todėl prisitaikys prie jūsų judesių. Tinka ir vyrams, ir moterims. Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Yra video
20
  • Informacija
  • Atsiliepimai 3
Informacija
Medžiaga Želinis
Ilgis 15,5 cm, 12,5 cm, 10 cm
Skersmuo 1,5 - 4,5 cm
Savybės Minkšti, lankstūs, slidūs, kvapnūs
Elementai -
Spalva Raudona, rožinė, mėlyna
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos