Analinių kaiščių rinkinys "Šaunusis trejetukas"

SKU
0575313
24,95 €

Tamsiems ir pašėlusiems analiniams žaidimams! Rinkinys „Šaunusis trejetas“ – nepamirštama kelionė gilaus, jaudinančio orgazmo link. Tai tobulas derinys tiems, kuriems niekada negana malonumo ir jie nori jo patirti dar daugiau. Tai net 3 skirtingų dydžių ir formų analiniai kaiščiai, kurių kiekvienas suteiks vis kitokią stimuliaciją ir sudrebins jūsų vidinį pasaulį. Ar dar reikia pasakoti daugiau? Tiesiog įsigykite šį rinkinį ir surenkite patį karčiausią analinių žaidimų vakarėlį!

Tai aukštos kokybės rinkinys, kuris patiks jau patyrusiems, naujų malonumų ieškantiems analinio sekso gerbėjams. Į rinkinį įeina 3 skirtingi analiniai kaiščiai, kurių kiekvienas pasižymi vis kitokiu išskirtinumu.

1. Klasikinės formos analinis kaištis su grioveliais didesnei stimuliacijai pasiekti. Smailėjančia galūne, kuri garantuos sklandų įsiskverbimą ir tvirtu pagrindu, leidžiančiu kaištį naudoti saugiai. Išmatavimai: 1,8 x 12 cm. 

2. Banguotas kaištis, suteikiantis itin gilią ir jaudinančią stimuliaciją. Gale turi žiedą, kuris leis jį saugiai ir patogiai ištraukti. Jo išskirtinumas – vibracijos funkcija, kuri padės pasiekti dar geresnius orgazmus. Išmatavimai: 2,2–3 x 12,5 cm.

3. Penį imituojantis tikroviško dizaino analinis kaištis, kuris turi išraiškingą galvutę ir venomis padengtą paviršių. Užtikrins itin realistiškus potyrius. Turi prilimpantį pagrindą, kuris leis jį pritvirtinti prie bet kokio lygaus paviršiaus ir analiniais žaidimais mėgautis vieniems. Išmatavimai: 2,8–3,3 x 11 cm.

Prekes rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
4
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga PVC, ABS
Kiekis pakuotėje 3
Savybės Be kenksmingų ftalatų
Spalva Juoda
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos