Antgaliai / Užmovai

Penio antgaliai - tai iš lanksčios ir minkštos medžiagos pagaminti sekso žaisliukai, kurie padidina varpos proporcijas ir suteikia papildomą stimuliac...iją abiem partneriams. Paprastai jų paviršius yra nelygus: grublėtas, su taškeliais, bangelėmis ar adatėlėmis, todėl galite pasirinkti jums labiausiai patinkantį antgalį. Šiuos žaisliukus taip pat galima naudoti kaip masturbatorių, o drauge su vibruojančia kulka, jie dar labiau įaudrins klitorį. Papildykite savo lovos nuotykius naujais potyriais, kurie užtikrins kaip niekad laimingą pabaigą!

Daugiau

Antgaliai / Užmovai


Penio antgalių rinkinys Tokijas
Varpos užmovų rinkinys Stimuliuok
Penio antgalis Adonis
(4)
16.99 €
Vibruojanti penio mova
(2)
29.95 €
Skaidri penio mova Crystal Skin
Penio antgalis Dygliukas
(6)
12.74 €
Penio antgalis Ekstazė
(7)
10.00 €
Varpos užmovų rinkinys Stimuliuok (pilkas)
Ilginanti penio mova
(3)
26.95 €
Masturbatorius + penio mova 2in1
-30%
Penio antgalis Karšta naktis
(2)
12.95 € 9.06 €
Prezervatyvas Ilgesnė Varpa
Penio užmovų rinkinys Red Roses
Vibruojantis penio užmovas Pilnatvė
Varpos užmova Atkaklus vyrutis
Penio antgalis Kaip tikras
-25%
Vibruojanti penio mova Karštis
(1)
64.95 € 48.71 €
Varpos Užmovas Fat Boy
Penio mova T&B Extension
(1)
19.95 €
Vibruojanti penio mova Pleasure for both
Penio mova Padidink Jį
(1)
19.95 €
Penio užmovas Pleasure Nr. 3
Penio užmovas Pleasure Nr. 1
Penio antgalis Kaip tikras (juodas)
Penio antgalis Nelaisvėje
Varpos užmova Tobulas seksas
Penio mova Power Cage
(1)
19.95 €
Skaidri penio mova Power Extension
Penio antgalių rinkinys Extension Kit
-15%
Penio mova – kaištis Sono No.19
46.95 € 39.91 €
Penio užmovas Spygliukas
Penio užmovas Pleasure Enhancer
Varpos užmova Purpurinė
Penio antgalis Orgasma
Varpos užmova Atkaklus zuikis
Penio mova Hollow Extension
Varpos užmova Laimė (bespalvė)
-30%
Penio antgalis Narsuolis
12.95 € 9.06 €
-25%
Penio mova Rechargeable Couple
(2)
39.95 € 29.96 €

Populiariausi prekiniai ženklai


baile
calexotics
lovetoy
pipedream
top-notch
you2toys

Šis seksualus žaisliukas leis suteikti partnerei daugiau malonumo ir naujų potyrių. Papildoma stimuliacija, didesnis ir ilgesnis penis bei natūralūs pojūčiai nukels moterį į visišką palaimą. Nustebinkite ją ir tik įsivaizduokite, kaip ji už tai atsidėkos! 

Svajonės apie ilgesnį ir storesnį penį dabar gali lengvai virsti tikrove. Paprastai naudojamas ir suteikiantis šimtu procentų garantuotą rezultatą šis sekso žaisliukas iš karto leis mėgautis naujais potyriais. Minkšti ir elastingi antgaliai puikiai prisitaiko, todėl su kiekvienu judesiu suteikia nenumaldomą malonumą partnerei. Padovanokite jai šią jausmingą dovaną!

Šis žaisliukas suteikia daugybę privalumų, o jo naudojimas visiškai paprastas. Panaudokite truputį lubrikanto ir tiesiog papuoškite savo galiūną pasirinktu antgaliu – tai aukščiausio lygio malonumas. Išmėginkite įvairias formas ir dydžius, nes tokie eksperimentai be galo jaudina ir juos norėsis kartoti ir kartoti! Nevaržykite savęs ir neribokite pojūčių, skirtingų penio antgalių rinkinys leis atrasti visą potyrių gamą.

Antgaliai paviršiuje turi įvairias iškilias formas, pavyzdžiui, gumbelius, rieveles, spygliukus. Minkštos medžiagos pagalba taip moteriai yra suteikiama papildoma stimuliacija vaginalinio sekso metu. Natūralumo mėgėjai įvertins penio antgalius, kurie atrodo itin tikroviškai ir prideda varpai papildomų gabaritų. Be to, naudojant penio antgalį yra išvengiama tiesioginės stimuliacijos, todėl aistringi meilės žaidimai šio seksualaus daikčiuko pagalba tęsis ilgiau.

Penio antgalis – puikus sekso žaisliukas:

jis gaminamas iš lanksčios ir minkštos medžiagos, todėl užtikrina malonią naudojimo patirtį;

galite pasirinkti iš įvairių dydžių, spalvų bei formų įvairovės;

padidina penio proporcijas;

sužadina aistrą ir tinka fetišo žaidimams;

kartu su vibruojančia kulka suteikia papildomą stimuliaciją klitoriui;

gali stimuliuoti abi partnerius;

jį galima naudoti kaip masturbatorių;

pailgina lytinį aktą;

naudojamas su kitais sekso žaisliukais padeda pasiekti neregėtas malonumo aukštumas;

yra saugus ir nesukelia jokio šalutinio poveikio.
 


Antgaliai yra uždaru galu, kai kurie modeliai suteikia varpai daugiau ilgio ar pločio. Gilesnis įsiskverbimas ir stipresnė stimuliacija leis partnerei pajusti stipresnį orgazmą. Ieškantys paprastesnio sprendimo gali rinktis penio užmovas atviru galu taip maksimaliai suderindami papildomą stimuliaciją ir natūralų malonumą.

Penio antgaliai padeda išvengti tiesioginės stimuliacijos partneriui, todėl prailgina lytinį aktą. Tačiau taip pat galite rinktis ir kelias funkcijas atliekančius antgalius, kurie komplektuojami kartu su varpos užveržėju. Tai pasirinkimas, kuris padės išlaikyti stipresnę erekciją ir pasiekti dar daugiau potyrių.

Šiuos universalius sekso žaisliukus taip pat galima išversti – taip pasirinksite, kuriam partneriui bus suteikiama papildoma stimuliacija. Antgalis tarsi mažas stebukladarys suteiks malonumą ir jam, ir jai. O jei partnerio nėra šalia – jis puikiai tiks ir individualiam naudojimui. Lankstūs ir minkšti žaisliukai taip pat gali būti naudojami su natūralaus dydžio vibratoriais ar falo imitatoriais. Tereikia sutepti lubrikantu, užmauti ir mėgautis jausminga akimirka. Vyrai penio antgalius taip pat gali naudoti masturbacijai – papildoma stimuliacija užtikrins kaip niekada laimingą pabaigą!