Penio antgalis "Nelaisvėje"

SKU
582271
19,95 €

Norite aštresnių, pikantiškesnių potyrių miegamajame? Žavitės BDSM scenarijais? Tuomet rekomenduojame išbandyti jaudinantį ir išskirtinį penio antgalį „Nelaisvėje“. Tai stilizuotas žaisliukas, kuris ne tik uždarys JO pasididžiavimą į narvelį, bet ir suteiks labai daug malonių potyrių.
Grotas imituojantis penio antgalis sukurtas tam, kad suteiktų maksimalią stimuliaciją. Tvirtai užmautas ant partnerio pasididžiavimo jis sustiprins erekciją ir prailgins lytinį aktą. Tarsi to būtų negana, jis papildomai jaudins vaginos sieneles, o viduje esanti vibruojanti kulka stimuliuos klitorį. O kad naktis būtų nepakartojama ir pašėlusi, antgalio dizainas įkaitins jūsų vaizduotę ir leis pasijusti, tarsi užvaldytumėte savo partnerį.
Penio antgalis pagamintas iš kokybiško silikono, kuris yra minkštas, lankstus ir nesukelia jokio diskomforto. Turi papildomą 3,6 cm skersmens žiedelį. Vibruojanti kulka nuimama, todėl ją galėsite naudoti atskirai, erogeninių zonų stimuliacijai. Vibracija net 10 skirtingų lygių, todėl kiekvieną kartą galėsite atrasti jus labiausiai jaudinantį greitį ir kombinaciją. Penio antgalio ilgis – 14 cm, skersmuo – 3 cm.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
5
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos